След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 25

  • 51 601
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 541
Къде е добрата душа, която ще преведе резюмето?  Praynig Praynig Praynig

# 706
  • Мнения: 371
Кривогледа станах, докато осъзная че това явно не е озета от сайта... няма нищо смислено в текста.

# 707
  • Мнения: 9 541
Кривогледа станах, докато осъзная че това явно не е озета от сайта... няма нищо смислено в текста.

 Joy Joy Joy Joy, това изобщо на турски ли е?
Клю Hug, ти изчете ли "Съветите за младите булки от 1894 г."? Joy Joy

# 708
  • Мнения: 371
Някои думи не са на турски, трябваше да се досетя още катъо видях Металокерамиката  Laughing едно - две смислени изречения има. В официалния сайт още го няма озета.  Peace

Лиа, не съм съгласна с попадията. Сексът е удоволствие, от което не бих лишила нито себе си, нито мъжа си. Ако жените мислят и действат така, нищо чудно че са се появили любовниците  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 12 839
Клю погледни това,

Merhamet 26. Bölüm
Şadiye ve Narin, Recep’in evlerine yapmış olduğu silahlı baskından Recep’i izleyen gizemli şahıs sayesinde kurtulur. Artık Şadiye yepyeni bir yaşama adım atmak üzeredir. Can, Sermet ile yüzleşir. Sermet, Deniz’e yollanan mesajlardan habersiz olduğunu söylese de, Can buna inanmaz ve Deniz’le kavga eder. Deniz’e yollanan mesajları gönderenin Ali olduğunu öğrenen Sermet ne yapacaktır? Ali kendini affettirebilmenin yolunu bulabilecek midir? Irmak’ın Sinan’a artık ihtiyacı kalmamıştır. Sinan’la ilişkisini kesen Irmak’ı nasıl bir sürpriz beklemektedir? Bu sürpriz içerisinde Narin’in rolü ne olacaktır? Atıf, dağ evine gittiğinde büyük bir şok yaşar. Sermet ve Fırat’ın eve girip belgeleri kurcaladığını öğrenen Atıf nasıl bir adım atacaktır? Şadiye’nin özgür kalması şerefine bir yemek daveti verilir. Herkesin bir araya geleceği yemeğe Sinan da davetlidir. Irmak, Sinan yüzünden gerilecek olsa da asıl sürprizi Narin yapacaktır! Geçmiş hikâyesinde, Narin, Deniz’i ne pahasına olura olsun okula götürmeye kararlıdır. Bu amaçla ona küçük bir oyun oynar. Şadiye yaşadığı kaza sonrasında hastanede gözünü açar. Mehmet hamile kardeşini meraklı gözlerden korumak için yeni bir çare bulmak zorundadır. Aralarına artık koca bir okyanus girmiş olan iki sevgili birbirlerini çok özlemişler, ancak ikisi de gururlarıyla sevdaları arasına sıkışıp kalmışlardır. Narin ve Fırat ellerinde telefonları, birbirlerini arayıp aramamak arasında bocalayıp durmaktadırlar. Acaba önce hangisi aşkına yenik düşüp, diğerini arayacaktır?


http://fotogaleri.dizifilm.com/haber/4099/1/Magazin

# 710
  • Мнения: 9 541
Клю Hug, така е, то затова писанието Съветите за младите булки е от края на 19 век hahaha

На ти един Фърат rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 711
  • Мнения: 9 541
Ели, миличка, ти не празнуваш ли? Захапала си резюмето на епизода и само дето на суахили не го намери Joy Joy Joy

# 712
  • Мнения: 371
Ели, същото е  Confused

Лиа, за какво ми е този Фърат бе джанъм  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 9 541


Клю Hug, само за гледкане ти е, първо да видиш, що е туй мъж hahaha Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 12 839
Лиа,  Peaceкакво разбираш да празнувам, цял  ден да не ставам от масата ли?

 Направихме обяд семейството ,  живи здрави да сме всички, това е най важното, нали?

А озета не знам защо ми излиза така, може би защото съм на Хром и докато го копирам, явно Гугъл влиза в действие
Joy Joy Joy Joy

Клю погледни линка, директно да си го прочетеш, поправих го по-горе

# 715
  • Мнения: 9 541
Лиа,  Peaceкакво разбираш да празнувам, цял  ден да не ставам от масата ли?

 Направихме обяд семейството ,  живи здрави да сме всички, това е най важното, нали?

Мислех, че през деня празнуваш с колеги, приятели, а вечерта със семейството, това "цял ден на маса" и аз посмъртно не мога да го издържа.... newsm78

# 716
  • Мнения: 371
Шадие и Нарин едва успяват да се спасят от нападението на Реджеб, благодарение на неизвестен човек, който следи непрекъснато действията на бащата. Шадие започва нов живот. Джан се разправя със Сермет. Сермет обяснява, че не той е пращал съобщенията, но Джан не му вярва и се карат с Дениз. Какво ще направи Сермет, когато разбере че Али е изпратил съобщенията? Али ще може ли да се извини на Сермет? Ърмак вече няма нужда от Синан и го отпраща, но се натъква на неприятна изненада, свързана с него. Каква роля ще има Нарин в тази изненада? Атъф преживява голям шок, когато отива във вилата. Как ще реагира Атъф, когато разбира че Сермет и Фърат са подменили документите. В чест на свободата на Шадие се организира вечеря, където ще присъства и Синан, заедно с всички други. Ърмак ще бъде притеснена в присъствието на Синан, но всъщност изненадата ще дойде от Нарин.

В миналото Нарин е решена да заведе Дениз на училище. За да постигне целта си тя ще изиграе малка игра. След преживяния инцидент Шадие ще се събуди в болница. Мехмет е принуден да измисли нещо, за да скрие бременната си сестра от любопитните очи. Двамата влюбени страдат много от липсата на другия, но заради ината и достойнството продължават да не се виждат. И двамата държат в ръцете си телефони, но дали някой от двамата ще се осмели да се обади? Кой ще отстЪпи пръв и ще се обади на другия?

# 717
  • Мнения: 8 474
Привет момичета  Hug Hug Hug
Ели миличка Hug Hug Hug и тук да ти пожелая Честит Рожден Ден !Да си жива и здрава и много щастлива  smile3521 smile3525 newsm51 smile3525 bdbaloni baloni
Да не пропуснеш спойлера  smile3521 А другите ако не са фенове на Мурат да не отварят  Joy Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:



Танче Hug мерси за трея душичка си ни ти  smile3521 smile3525
Лиа Hug прочетох с интерес  наръчника за булките  Joy Joy Joy Joy Joy JoyСледващия път моя като ме ядоса ще приложа някоя тактика от там  Joy Joy Joy Joy Joy
Клю Hug мерси за преведеното резюме  smile3525



http://youtu.be/JDxxmkEeRGU

# 718
  • Мнения: 8 474


Скрит текст:






# 719
  • Мнения: 9 541
Клю Hug от къде го изкопа това резюме...направо на български #Crazy Shocked    love001
Много много благодаря за превода, благодаря и на рожденичката за усилията!
За вас:

Ени Hug, отворих спойлера Joy Joy, знаех си аз, че Ели Hug ще получи днес много такива подаръци smile3521 Музикалното поздравче е трепач, още го слушам Peace

Общи условия

Активация на акаунт