За СПА - хотелите

  • 41 380
  • 196
  •   1
Отговори
# 75
margarithen, не се притеснявай! Очевидно забележките са отправени към мен, защото не виждам други "гости", които са писали скоро! Само, че дамите може би не са чели правилно какво съм писала, защото иначе щяха да разберат, че просто си събирам информация.
Относно това, че влизам като гост: не смятам, че имам право да се регистрирам, защото другите теми в този форум нито ме интересуват, нито имам време да пиша в тях. Конкретната тема ми изкочи от Google и реших, че е добро място, от където да получа инфо. (за което, margarithen, лично ти благодаря! )
Момичета, явно съм ви подразнила, но имам добра новина за вас - информацията, която търсех, вече съм я получила и няма да влизам повече в тази тема.
Затова, моля, не ми отговаряйте!

# 76
Здравейте,

хубава тема за СПА хотелите в България. И аз попадам тук през Google, въпреки че съм регистрирана във форума и често чета(обаче рядко пиша). Опитвам се да избера хубав хотел, и най-важното е да има закрит детски басейн, че моето чудо не иска да влиза във водата ако не може да стъпи и да усети дъно под крачетата си. Ако някой се сети за подобен, моля да даде съвет. Единственият, който аз намерих, е Стримон.
Зимата почивахме в Катарино, беше повече заради него, мислех че ще полудее от радост като види басейна, да ама не, така пищя, че ми е чудно как не ни изхвърлиха от там.
Иначе за Катарино, направено е добре, изглежда стилно, чисто е, персонала е много мил, само храната беше ...., не ми хареса никак, и масажът не беше каквото очаквах.

# 77
Бих искала да Ви попитам какво включва вечерята в Катарино Спа? На шведска маса ли се сервира, защото в сайта видях, че е включена и вечеря в цената? Ще ви бъда благодарна ако ми кажете повече подробности!

# 78
Хайде момичета, никой ли, който е ходил в Катарино няма да сподели как е вечерята (интересува ме, защото все пак е включена в цената)?

# 79
  • Мнения: 1 417
Хайде момичета, никой ли, който е ходил в Катарино няма да сподели как е вечерята (интересува ме, защото все пак е включена в цената)?
Закуската и вечерята са на шведска маса. Общо взето има разнообразие, салати, супи, няколко основни и няколко десерта. Прилична е храната, но ние започнахме да ходиме там от миналата год. края на септември хотела беше съвсем нов и храната беше много по хубава.

# 80
  • Мнения: 1 320
Този уикенд бяхме в Стримон и ето и моите впечатления: Хотелът е много хубав, направо страхотен! Стаите са широки и удобни, луксозно обзаведени. Целият хотел свети от чистота. За персонала нямам думи-такова обслужване виждам за първи път-всички бяха непрекъснато усмихнати, мили и вежливи. Каквото и където и да си поръчвахме ни питаха дали ни е харесало. Не мога да дам оценка на спа центъра, защото не го ползвах - пратих само мъжа на масаж и той каза, че е доволен. Храната в ресторанта съответства на скъпите ресторанти в София. Впечатлих се, че ни поднесоха зехтин и оцет Балсамико, което рядко се случва дори и в Софийските ресторанти. Докато вечеряхме, на съседната маса имаше рожденичка и получи като подарък вероятно торта /не се виждаше добре/ и чух, че казват, че е от целия екип. Така че-това, което беше писала една друга потребителка вероятно е вярно. Единствено не ми хареса, че на закуска храната не беше с особено богат асортимент, но все пак си хапнахме доволно и сито. В баровете имаше всякакви фрешове-много приятна изненада. Вярно е, че цените са високи, но мисля, че обслужването ги оправдава.
Това, което не ми хареса е самият град-някак си този хотел не се вписва в атмосферата на града-извън хотела няма къде да хапнеш, след дълго обикаляне седнахме в една мрачна пицария. Все пак си се настроил за по-луксозна почивка и изведнъж откриваш, че освен този хотел няма къде другаде да отидеш. В неделя пък почти нищо не работеше.

# 81
  • Мнения: 794
Може ли отзиви за Астрея в Хисаря?  newsm78

Имаме няколко оферти за НГ- Девин отпадна, Катарино също, Остана май само Стримон, но като чета мненията за самия град, може би няма да си подам  носа от хотела!

# 82
  • Мнения: 562
Може ли отзиви за Астрея в Хисаря?  newsm78

Имаме няколко оферти за НГ- Девин отпадна, Катарино също, Остана май само Стримон, но като чета мненията за самия град, може би няма да си подам  носа от хотела!

Бяхме на откриването на Астрея преди 2 седмици. Хареса ни, стаите и баните са големи, с мини бар, телевизор, халати. Лоби барът е добър, също и ресторантът. СПА центърът е с парна баня, сауна, перлена вана, минерален басеин, масажи. Хубаво е, препоръчвам ти го. Имат и сайт.

# 83
  • Мнения: 794
Благодаря Пола,

може би ще го посетим зимните месеци, щом е приличен Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 417
Ето сайта http://www.borovagora.com/ и на един нов хотел съвсем близо до София - гр.Пирдоп. Все още не сме го посещавали, но тъй като имахме служебни ангажименти към хотела мъжа ми ходи няколко пъки до там - преди откриването и каза, че изглеждал доста добре. Сега разгледах и сайта и наистина звучи обещаващо ...ако някой случайно е ходил да сподели впечатления!

# 85

Може ли отзиви за Астрея в Хисаря?  newsm78

Имаме няколко оферти за НГ- Девин отпадна, Катарино също, Остана май само Стримон, но като чета мненията за самия град, може би няма да си подам  носа от хотела!

Момичета, не знам откъде имате тази информация, но аз трябваше да направя резервация още преди един месец за НГ в Стримон Спа Клуб за собствениците на фирмата, в която работя и от хотела ми казаха, че няма места. Всичко било продадено на тур агенции.

# 86
  • Мнения: 794

Момичета, не знам откъде имате тази информация, но аз трябваше да направя резервация още преди един месец за НГ в Стримон Спа Клуб за собствениците на фирмата, в която работя и от хотела ми казаха, че няма места. Всичко било продадено на тур агенции.

Чрез агенция(Александър тур или нещо подобно) преди няколко дни направихме за Стримон - за нас и за наши приятели.

# 87
  • Мнения: 116
Ето сайта http://www.borovagora.com/ и на един нов хотел съвсем близо до София - гр.Пирдоп. Все още не сме го посещавали, но тъй като имахме служебни ангажименти към хотела мъжа ми ходи няколко пъки до там - преди откриването и каза, че изглеждал доста добре. Сега разгледах и сайта и наистина звучи обещаващо ...ако някой случайно е ходил да сподели впечатления!
АЗ ХОДИХ МИНАЛАТА СЕДМИЦА С ЕДНА ПРИЯТЕЛКА.НАПРАВЕНО Е МНОГО ХУБАВО smile3501. ЕДИНИЯ ДЕН НЕ ИЗЛЕЗНАХМЕ ОТ БАСЕЙНА, ДЖАКУЗИТО, И СПА ЦЕНТЪРА .ПРАВИХМЕ СИ КАКВИ ЛИ НЕ ПРОЦЕДУРИ -  С КАМЪНИ, ВОДОРАСЛИ, ШОКОЛАД, МАНИКЮР pletka, ПЕДИКЮР И КВИ ЛИ НЕ ГЛЕЗОТИИ ОЩЕ. ОСТАНАХМЕ МНООООООООГО ДОВОЛНИ И МИСЛИМ СКОРО ПАК ДА ХОДИМ. МИСЛЯ ЧЕ ВСЕКИ ЩЕ ОСТАНЕ ДОВОЛЕН smile3521. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ГО ПОСЕТЕТЕ Peace

Последна редакция: нд, 26 ное 2006, 17:15 от Juleto1

# 88
  • Мнения: 1 417
Е, супер само дано следващия уикенд да нямаме ангажименти и сме там! А имаше ли много народ? Напоследък, като ходехме в Катарино съботите са фул от народ и е такава гъчканица, че ни до процедури може да се вредиш, нито до съоръженията в СПА центъра, което на мен не ми се нрави Confused А водата в басейна как е, става ли за малчовци?

# 89
  • София
  • Мнения: 9 993
Някакви нови впечатления за този хотел "Борова гора" ? Изглежда страхотно на снимките! Как е обаче обслужването, каква е храната и на какви цени? Ако някой е ходил, моля да сподели!

Общи условия

Активация на акаунт