От кои дамски превръзки сте най-доволни? ПРОДЪЛЖЕНИЕ Тема 2

  • 32 000
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте, моля за съвет тъй като от доста време не съм ползвала дамски превръзки (а само тампони) но сега ми се налага. Забелязвам че има много различни марки, тънки, дебели и различни повърхности - памучни, копринени. Каква е разликата? От кои сте доволни? Аз взех Натурела и Паломита да пробвам, нищо че Алуейс ужким са най-добрите....

Последна редакция: вт, 08 окт 2013, 13:51 от supermum

# 1
  • Мнения: 83
Вече има тема по въпроса: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=300974.0
Ако това е нейното продължение, моля уточни  Peace

# 2
  • Мнения: 20
Вече има тема по въпроса: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=300974.0
Ако това е нейното продължение, моля уточни  Peace

уточнявам че е продължение Simple Smile другата тема е от преди 5 години, сигурно има нови неща по темата... какво трябва да направя за продължение?

# 3
  • Мнения: 83
Не се заяждам, просто ако отидеш на последната страница на старата тема, ще видиш, че последното мнение е от 06.10.2013, т.е. темата си продължава от 2008-ма насам  Peace
Конкретно по въпроса ти - можеш да добавиш в заглавието на темата си "Част 2"/"2-ра тема" и пр.; в първия пост да сложиш линк към старата тема; в старата тема да дадеш линк за новата.. за улеснение на следящите и пишещите в темата  Wink

# 4
  • Мнения: 0
 Always Classic. Струват1,50-2лв и вършат същата работа като скъпите.  newsm10

# 5
  • Мнения: 341
Паломита, Евърбел или Либрес копринени. Ако си алергична - памучни. Олуейз и в другата тема писах, че вече не бих ползвала, скъпи са, а файда никаква, а от Натурела получих ужасен сърбеж.

# 6
  • Мнения: 2 172
Always Classic. Струват1,50-2лв и вършат същата работа като скъпите.  newsm10

Подкрепям  Peace 1.50-1.60лв са.Ползвам само тях/в първите два дена като допълнение към тампоните/  Peace Хем са тънки,хем не са като хартийка  Crazy

# 7
  • Мнения: 2 820
Аз много рядко използвам тампони и предимно съм на превръзки. В последните години се ориентирах към памучните, но понякога ползвам  и копринени. Евридейките обаче са ми само памучни.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Вече Натурела...
Отказах се от Allways заради тъпия нов горен слой!

# 9
  • Мнения: 677
Molped- турски са, струват около 2,40 вече, преди бяха около 1,50 някъде. Аз съм привърженик на по-дългите, просто така съм свикнала, а пък и първите 2-3 дена много ми тече.  :sick:Allways ми идват скъпи, понякога си куепувам от по-обикновените на тяхната марка, не знам как се водят точно.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Always Ultra 16 Economy super plus (5 капки), има нарисувано едно катинарче на опаковката, мисля, че рекламата беше, че заключва неприятните миризми.
Основната причина, поради която съм доволна, е че като ми дойде цикъла след раждането, първите 2 дни са ниагарски водопади. Те и преди първите два ми бяха силни, но сега през 20 мин трябваше да сменям такелажа. С тези конкретни превръзки (другите видове Always не ми вършат работа) събират наистина много, и 20-те минути увеличиха значително. Препоръчвам.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Always Ultra 16 Economy super plus (5 капки), има нарисувано едно катинарче на опаковката, мисля, че рекламата беше, че заключва неприятните миризми.
Основната причина, поради която съм доволна, е че като ми дойде цикъла след раждането, първите 2 дни са ниагарски водопади. Те и преди първите два ми бяха силни, но сега през 20 мин трябваше да сменям такелажа. С тези конкретни превръзки (другите видове Always не ми вършат работа) събират наистина много, и 20-те минути увеличиха значително. Препоръчвам.

Абсолютно вярно, но новият мрежест най-горен слой е отвратителен. Разкъсва се, спарва... Поне на мен много ми дразни!

# 12
  • Мнения: 6 559
За цикъл минах на Либрес, от Always (или поне в периода,  в който ползвах тях) ми се получи някакъв сърбеж, зачервяване... Cry
За ежедневки ползвах Дискрийт (много тънки и удобни), но все още не съм сигурна памучни ли са или не  newsm78 Сега пробвам на натюрела, малко по-дебели са от дискрийта, но също са хубави  Simple Smile

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Аз ползвах доскоро само Либрес - онзи пакет от 40 бройки, не знам какви се водят по принцип и колко капки бяха. Обаче пролетта ми се случи явно два месеца по-сериозно течение и взех да се цапам, та минах основно на нощните на Олуис и съм доволна. Лятото и сега септември нямах такива проблеми вече, ама с нощните ми е по-спокойно просто.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Always Ultra 16 Economy super plus (5 капки), има нарисувано едно катинарче на опаковката, мисля, че рекламата беше, че заключва неприятните миризми.
Основната причина, поради която съм доволна, е че като ми дойде цикъла след раждането, първите 2 дни са ниагарски водопади. Те и преди първите два ми бяха силни, но сега през 20 мин трябваше да сменям такелажа. С тези конкретни превръзки (другите видове Always не ми вършат работа) събират наистина много, и 20-те минути увеличиха значително. Препоръчвам.

Абсолютно вярно, но новият мрежест най-горен слой е отвратителен. Разкъсва се, спарва... Поне на мен много ми дразни!

Имам приятелки с такава чувствителност, много им дразни.

Общи условия

Активация на акаунт