От кои дамски превръзки сте най-доволни? ПРОДЪЛЖЕНИЕ Тема 2

  • 32 034
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 43
Реших, когато родих, да заменя Awlays с Naturela. Реших, че ще са по-удачни за дългия период, в който трябваше да ги ползвам. Получих такъв обрив отдолу от тях, че........ Стигнах до мазила с кортизон. Честно казано повече не бих експериментила с марката. Ежедневните м,и са Carefree.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 669
На въпроса какви точно проблеми ми предизвикват превръзките - ами каквито и да ползвам - памучни, копринени, Олуейз, Либрес, Натурела, Евридей..., някакви уж био натурални /забравих им името от магазин за Натур- продукти/ - от всички получавам рани и сърбежи, ако не спра навреме и други неприятни неща. Не знам към какво съм им алергична. До тук добре съм се чувствала единствено от тези на ТианДе и Уиналайт. С последните дори си лекувах временни състояния на дразнене и непоносимост /вероятно гъбички, с които вече се разделихме/.

# 32
  • Мнения: X
Вчера си везех от Лидл Siempre ултра нормал с алое вера и авокадо.Отдавна им се чудех и като гледах цената ги подминавах.Като отворих пакета установих че са без  крилца и се ядосах.Но след като ги пробвах съм очарована-памучни са,не дразнят ,тънички.........Засега съм доволна ,взех тях защото са най-къси ,но сега като погледнах следващите са с крилца,Под тях имаше и друг вид на същата марка в син пакет.Смятам да пробвам всички.
Олуиса съвсеми ги развалиха -тези новите дето са със  катинарче дали са по-добри?

# 33
  • Мнения: 35
Аз използвам Lady Anion. От всички превръзки, които съм използвала до сега смея да твърдя, че съм изключително доволна. Водят се ''дишащи'' както и йонизирани и не са кой знае колко скъпи, може би от порядъка до 4.00 лв., според зависи от вида им. Единственият проблем при тях е, че са трудни за намиране, защото не навсякъде са чували за тях и не са толкова разпространени.
За повече информация публикувам линк, на който са описани доста по добре. Simple Smile

http://eruditabg.com/?pid=68&NewsID=385

# 34
  • Мнения: 83
Ясно, че целта е реклама, но пък се заинтригувах  Embarassed Само в аптеката от линка ли се предлагат тези превръзки?

# 35
  • Мнения: 35
Ами не.. за жалост малко съм Ви заблудила.. Не ги внасят вече в България, за жалост имат някакви проблеми, но иначе превръзките са най-надеждни. Може да има останали бройки в някои от аптеките, но е малко гадничко, точно да намериш превръзките си и те да са изчерпани. Извинявам се, за нехайството ми, в случая.

# 36
  • Мнения: 6 443
Превръзките на Green masteres - SHUYA. Страхотни са и не съм вярвала, че има толкова добре измислена превръзка.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 260
Аро памучни, идеални са според моите изисквания, къси и с леко набраздена памучна повърхност. 1 -1.20лв.
Ежедневни - Белла. 20бр- 1.70лв. Тънки, но все пак попивни. Залепят се надежно без да скъсват бельото при сваляне. Без аромат (що за идиотия е изобщо да се ароматизира това място) Дишащи. Предвидени да се слагат и на прашка.
Тампони- само с апликатор. Паломита, Тампакс и сега гледам Плейтекс, но не съм ги пробвала.

# 38
  • Мнения: 83
Правилно ли разбрах, че Паломита имат тампони с апликатор? По принцип ползвам Плейтекс, но май има някакъв проблем с вносителя, а запасите ми ще стигнат едва до края на годината  Sad

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 260
Да, черна кутия - супер и тъмно червена- нормал. Иначе Плейтекс гледах вчера доста много в Лили Бургас.

# 40
  • Мнения: 83
Благодаря за инфото. Ще ги потърся да пробвам.
На мен точно в Лили (в друг град) ми казаха за проблема с доставчика.. може просто да са го казали, за да ме разкарат. Имам чувството, че само аз ги купувах тези тампони  Laughing

# 41
  • Мнения: 0
Харесвам Naturella - памучни,тънки и удобни. Дори когато ползвам тампони пак са същите.

# 42
  • София
  • Мнения: 44 246
Аз ползвах доскоро само Либрес - онзи пакет от 40 бройки, не знам какви се водят по принцип и колко капки бяха. Обаче пролетта ми се случи явно два месеца по-сериозно течение и взех да се цапам, та минах основно на нощните на Олуис и съм доволна. Лятото и сега септември нямах такива проблеми вече, ама с нощните ми е по-спокойно просто.
те и либрес имат нощни и са чудни, нямат пропуск, а водопадите при мен са довни пррвите 3 дни...

# 43
  • Мнения: 2 825
maminka_yoan, тези Molped памучни ли са и в кои големи магазини ги има?

Памучни са, има ги в Пикадили със сигурност, от Кауфланд също съм вземала, не знам дали продължават да ги зареждат. От скоро ги купувам от СВА. Ползвам нощните, 7 бр. в пакетчке.

В момента ги има на промоция в Кауфланд и вчера си взех за проба дневни и нощни.

# 44
  • Мнения: 3 316
От години ползвам само Awlays, но от 2 месеца получавам обриви от тях и ги смених с Naturela.

Общи условия

Активация на акаунт