От кои дамски превръзки сте най-доволни? ПРОДЪЛЖЕНИЕ Тема 2

  • 32 099
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Аз ли не разбирам, какво му е на горния слой?  От кога е променен, защото аз не намирам разлика?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Аз ли не разбирам, какво му е на горния слой?  От кога е променен, защото аз не намирам разлика?

Горният слой, на тези които описвам, е какъвто си го знаеш - найлонов с дупчици. Има нови видове с памучен/мек горен слой (като хартия).
Е, найлоновия на някои жени им дразни на кожата. На мен лично, не, но явно зависи от кожата, колко е чувствителна.

# 17
  • Мнения: 2 826
maminka_yoan, тези Molped памучни ли са и в кои големи магазини ги има?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 895
Смених Always-а с Naturella и съм в пъти по-доволна.

# 19
  • Мнения: 680
maminka_yoan, тези Molped памучни ли са и в кои големи магазини ги има?

Памучни са, има ги в Пикадили със сигурност, от Кауфланд също съм вземала, не знам дали продължават да ги зареждат. От скоро ги купувам от СВА. Ползвам нощните, 7 бр. в пакетчке.

# 20
  • Мнения: 2 826
maminka_yoan, тези Molped памучни ли са и в кои големи магазини ги има?

Памучни са, има ги в Пикадили със сигурност, от Кауфланд също съм вземала, не знам дали продължават да ги зареждат. От скоро ги купувам от СВА. Ползвам нощните, 7 бр. в пакетчке.
Благодаря  Hug

# 21
  • Мнения: 417
maminka_yoan има няколко вида май,ти кои ползваш-онези с мрежестия слой или другите,защото аз съм ползвала тези с мрежестия слой и май не са памучни и лично на мен ми правят ранички. Simple Smile Crazy

# 22
  • Мнения: 56
Много ми е чувствителна кожата и използвам само Либрес памучни.Доволна съм

# 23
  • Мнения: 680
maminka_yoan има няколко вида май,ти кои ползваш-онези с мрежестия слой или другите,защото аз съм ползвала тези с мрежестия слой и май не са памучни и лично на мен ми правят ранички. Simple Smile Crazy

Ми сега като се замисля сякаш е мрежест

# 24
  • Мнения: 0
Аз от първия път си ползвам такива с мрежест слой. Само един път си купих памучни пак на Always и ми залепна буквално за частите. Много неудобно беше и пак си минах на тези непамучни.
Явно аз съм им свикнала и не ми прави впечатление Simple Smile

# 25
  • Мнения: 116
Преди ползвах Aways. Сега от няколко месеца си купувам Паломита  - Бяло сребриста опаковка. Памучни са и съм много доволна  Peace

# 26
  • Мнения: 35
always fresh много съм доволна от години само тях ползвам

# 27
  • Мнения: 469
От известно време ползвам само Евридей.
Чудесни, не пропускат и с много приятен аромат.
С чувствителна кожа съм и с тези няма проблем.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 369
Каква тема...че и втора част Simple Smile
Либрес пресовани - нощните или от дневните розовите ползвам, памучни са.
Ако по някаква причина ги няма налични  и не ми се търси - Евридей, пак памучни, но либрес са по-хубави и по-тънки.

Always от години са отвратителни... като подсечено бебе съм с тях, разлепят се, пропускат и какво ли не.

# 29
  • Мнения: 13 236
always fresh много съм доволна от години само тях ползвам
И аз тях и нощните.

Общи условия

Активация на акаунт