От кои дамски превръзки сте най-доволни? ПРОДЪЛЖЕНИЕ Тема 2

  • 35 817
  • 127
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
 Аз също не ползвам ароматизирани ,говоря за копринените/ обикновенни се водят тези без гела и това покритие /мрежичка/.
 Аз ползвам/ползвах /Always  нормал -с оранжево опаковани.
 

# 61
  • Мнения: 3 022
Аз ползвам Либрес Класик Дуо - първите два дни съм с нощните (сини), после минавам на дневни (розови). Като съотношение цена-качество мисля, че са доста добър вариант. Peace

# 62
  • Мнения: 151
Аз си ползвам на Always тънките за чувствителна кожа или тия по-дебелите пак за чувствителна. Просто другите не ги понасям  Stop На Libresse ми допадат също много, но по-рядко ги ползвам.
А за какви чаршафи тука говорите, никога не съм се сещала, че може и да има. Аз първите две нощи, за да не стане някой гаф, ставам през ноща до тоалетна и това е. Така съм най-спокойна.

# 63
  • София
  • Мнения: 47 991
Продават в аптеките, еднократни чашафи/протектори за матрак се водят има няколко  големини, обикновенно ги ползват в болниците, аз съм взимала за детето  в периода  на отказване от памперс и за детската градина. http://www.remedium.bg/?page_id=27&record_id=185869 ето такива, принципно има 2-3 размера.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 369

Понеже съм доста скарана с пускането на картинки, ето и линк за ЕЖЕДНЕВКИ БЕЛЛА http://www.aptekagemini.pl/wkladki-higieniczne-bella-panty-sensi … ive-20-sztuk.html

# 65
  • Мнения: 1 781
Ползвала съм доста видове превръзки но от години имам течения и болки. Не казвам че превръзките на Тианде с билки, са направили чудеса но нямам вече течения, не чувствам гадна миризма. Понякога дори се прибирах да се къпя защото ми беше неприятно че намирисвам на околните.
Цената е висока но аз се регистрирах като консултант и вземам превръзките с 35% надолу от каталога, освен това като се сетя и колко пъти давах пари за лекарства и какво ли не, мога да кажа че дори ми идват по-евтино вземам си по един пакет дневни и един пакет ежедневни което е около 15на лева на месец. Преди давах за хормони толкова, така че спрях химикалите с които се тъпчех и съм доволна.
http://tiande.ru/index.php?r=site/online&catalog=bg- ето това е по-евтиния вариант който аз ползвам с по-малкото билки.

# 66
  • Мнения: 4
Ако може да попитам някои знае ли дали naturela са памучни ?  Thinking Rolling Eyes newsm78

# 67
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 4 375
А тези шумно рекламираните SHUSHI май се казваха някоя дама ползвала ли ги е?Аз имам мерак да си взема,но тук в Пловдив не съм ги видяла още newsm78
Иначе на мен от 2006г любимите са ми гръцките Every Day във всичките им варианти,много съм доволна от тях и ги препоръчвам Peace

# 68
  • Мнения: 4
А тези шумно рекламираните SHUSHI май се казваха някоя дама ползвала ли ги е?Аз имам мерак да си взема,но тук в Пловдив не съм ги видяла още newsm78
Иначе на мен от 2006г любимите са ми гръцките Every Day във всичките им варианти,много съм доволна от тях и ги препоръчвам Peace

Ако имате фантазия в Пловдив провереи там трябва да ги има.  bouquet

# 69
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 321
Ако може да попитам някои знае ли дали naturela са памучни ?  Thinking Rolling Eyes newsm78

Памучни са, да.

# 70
  • София
  • Мнения: 366
Always, всичко друго е несигурно.  Embarassed

# 71
  • Мнения: 0
Аз ползвам много видове превръзки. . Обичам да си ги колекционирам така да се каже  Laughing Любими ми са libresse(maxi) розови и нощни; everbel light (оранжевите) и always разбира се но памучни Crossing Arms Мога да си снимам колекция та за вас ако искате Blush
   Поздрави Peace

# 72
  • Мнения: 1 340
Здравейте и от мен,

И аз използвам Always, обаче много взех да се разочаровам от тях, много бързо започнаха да се прокъсват/разкъсват в задната си част ... преди въобще не бяха така. Бях пробвала и едни други, забравих как се казваха, тези с подарък метална кутийка, които вървяха по едно време, също не ми харесаха ... харесвам точно такива като Always, които най-често май се водят копринени, а не памучни ... но заради горепосочената причина май ще ги сменям ... Tired  Някой знае ли кои са най-близки по вид до тях?

# 73
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен,

И аз използвам Always, обаче много взех да се разочаровам от тях, много бързо започнаха да се прокъсват/разкъсват в задната си част ... преди въобще не бяха така. Бях пробвала и едни други, забравих как се казваха, тези с подарък метална кутийка, които вървяха по едно време, също не ми харесаха ... харесвам точно такива като Always, които най-често май се водят копринени, а не памучни ... но заради горепосочената причина май ще ги сменям ... Tired  Някой знае ли кои са най-близки по вид до тях?
Здр! Always s toq goren sloj sa uzasni razbiram te.. oniq s kutiikite sa Libresse . Mnogo go haresvam (lubimi sa mi ) probvaj gi ako iskash  Simple Smile
   Drugi koito sa blizo do always sa everbel ama gledaj da sa s goren sloj dry and delicate Wink
  Pozdravi   bouquet

# 74
  • Мнения: X
Пробвай Molped, имитират Always и не са по-лоши според мен. /Но оригинала е по-сигурен -само това му е предимството инак е с отвратително качество вече/
 Пробвай и лидълската марка Siempre.

Общи условия

Активация на акаунт