От кои дамски превръзки сте най-доволни? ПРОДЪЛЖЕНИЕ Тема 2

  • 35 817
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 218
Години използвах Аlways, но най-накрая не бях доволна от тях.Преди 5-6год си взех паломита delicate - уникално покритие и много ароматизирани, жалко че не навсякъде ги има.

# 91
  • Мнения: 47 212
От Always и аз бях разочарована, докато не пробвах Platinum серията. Никакви забележки нямам.
От другите марки така и не харесах нищо, накрая близо година се мъчих с тампони, добре че реших да пробвам тези, че ми беше писнало вече.

уха!!!
онзи ден случайно придружих една приятелка да пазарува за раждането, та си купи някакви специални супер дебели превръзки специално за това. След раждане течало здраво няколко дни. Аз това до сега не го знаех Embarassed

Не знам дали има значение вида раждане, но при мен след секцио нямаше такова нещо.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 1 805
След моето секцио, имаше Simple Smile

# 93
  • Мнения: 58
И аз вече ползвам Naturella, Always вече не са същите  Wink

# 94
  • Варна
  • Мнения: 7 149
Малееее, днес за първи път си купих Libresse, ама в бяла опаковка. Пише Natural Care Ultra на тях...
Отврат!!! Не си ги купувайте!!!
Не попиват, нямат лентичка за залепване на найлончето, спарват... абе ужас...  ooooh!

А от розовата опаковка бях доволна... Кой ли ме накара да "пробвам" тия...  ooooh!

# 95
  • вече Пловдив
  • Мнения: 2 015
От години съм се спряла на 2 вида - розовите Либрес или оранжевата опаковка на Евърбел. От всякакви копринени превръзки се обривам, от ароматизираните като Натурела + кръвта се получава някаква миризлива комбинация, от която направо ми се гади. Олуейс отдавна ги отписах - нещо много им развалиха качеството.

# 96
  • Мнения: 78
Сега лятото се движа повече и отдолу съм ''ниагарски водопади'' ... Always не пропуска , ама не
може да поеме добре , и буквално цялата превръзка става в кръв и ме е гнус да стоя повече от 1 час с нея , да не говорим , че и бельото се цапа..
 ooooh!

# 97
  • Мнения: 47 212
... Always не пропуска, ама не може да поеме добре...

Кои точно? Те имат много модели.

# 98
  • Мнения: 78
Always Ultra (normal) , утре ще взема Libresse чух добри отзиви от познати . Нощните са ми много
неудобни .

# 99
  • Мнения: 47 212
Да. Те са гадни. Не се различават особено от Libresse, според мен.
Пробвай тази серия.

# 100
  • Мнения: 78
Благодаря, ще пробвам !  Heart Eyes

# 101
  • София
  • Мнения: 46 754
Харесвам превръзки без крила. Намерих си такива в Лидл.
Ако не съм си взела от тях, ползвам Паломита.
За ежедневни - има едни в Кауфланд.

# 102
  • Мнения: 4
Момичета днес си взех от тези нови превръзки SHUSHI. Та да ви кажа че,  не се залепват.  newsm11

# 103
  • Мнения: 15 376
Шуши ползвах веднъж - нощните. Бяха ок, но не повторих, и аз не знам защо...

# 104
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 359
Много съм доволна от Анион. Случайно попаднах на тях. Май са нови на пазара  newsm78  Търсех непременно да са памучни и да ви кажа има разлика  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт