Бодилайн /козметика/

  • 850
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 961
Не знам дали сте попадали на тази козметика, тя е от типа на Лъш, Дъ Боди Шоп, Касиопея ...
Натурална козметика, ръчно изработена. През лятото посетих техен магазин и един куп продукти чакат да напиша ревю за блога, защото са интересни и ми допаднаха много. Ще се радвам да прочета и други мнения, тъй като в нета почти няма информация - на български език съм попадала само две ревюта на блогърки. Интересуват ме продукти за лице, а за тях изобщо няма ревюта. Моите продукти са за тяло, не се престраших без отзиви.
Сайтът на производителя: http://www.bodyline.co.uk/index.html - има вече и продуктите от Коледната колекция, не зная дали ще се предлагат у нас.
Има и български онлайн магазин, откриваем е лесно с Гугъл  Peace

# 1
  • Мнения: 0
Шампоаните и балсамите са супер. Използвам ги от половин година, но задължително се консултирайте, кой е най- подходящ за вас. Дъщеря ми е на 7г. с коса до кръста - взимам лек шампоан с лайка и още нещо, но косата става като коприна, блести и не се омазнява.
 
newsm10

# 2
  • Мнения: 0
И аз съм използвала твърдите шампоани и балсамите за коса, наистина са много добри, косата ми става бухнала и лъскава, като жива. Освен това съм ползвала маските за лице тази с чаеното дърво и каолин, след 1-2 намазвания направо заздравяват  пъпчиците, много съм доволна и е само 6,50 лв. Преди си купувах от сайта в Англия, но от както има магазин в София си купувам от тук.

# 3
  • Мнения: 35 961
любимите ми продукти са твърдите шампоани и маската за крака с домат

# 4
  • Мнения: 0
Тази маска я гледах ама се чудех как ще стоя с маска на краката и не я купих, иначе беше доста интересна като състав с домати, чушки, зеле, горчица и зехтин. продавачката доста я похвали, каза че много омекотявала кожата на краката, така ли е? 

# 5
  • Мнения: 35 961
чак много не, защото е на глинена основа, но е много приятна и нежна
имам подобна на ейвън, доматената е по-добра за мен

# 6
  • Мнения: 0
Не съм пробвала на Ейвън, но в  Bodyline има наистина натурални съставки. Аз съм ползвала измиващото  с овес и лимон и като ми влезна в устата един ден толкова е кисело чувства се лимона Simple Smile

# 7
  • Мнения: 0
Моето дете е влюбено в бомбичките за вана. Голям смях пада като му пусна някой макароон и  той зашуми с милиони мехурчета  Laughing Това е пяна и масло в едно, създадено през много смях.

# 8
  • София
  • Мнения: 94
И аз да похваля козметиката на Бодилайн. Маските на глинена основа са много добри , аз пробвах тези за лице и по точно с портокал , копър и градински чай. Мога да твърдя , че това е една от маските на глинена основа след която лицето ми изглежда свежо и кожата не е прекалено изсушена. Идеална е за бързо освежаване на кожата . Със сигурност ще пробвам и някой друг продукт и ще пиша .

# 9
  • Мнения: 3
 Дойде моментът и аз да напиша нещичко за продуктите на Бодилайн.Приятелка ми подари прекрасен твърд парфюм-Flamboyant Fruits.Ароматът му е свеж и нежен,използва се като масло -мажа си китките и зад ушите.Всички в офиса усещат нежният му аромат.Посещавайки магазина, си взех масло за тяло с аромат на сацума(японска мандарина)-ухае чудесно ,а кожата е гладка и хидратирана след неговото използване.Малко се разочаровах от портокаловият скраб за тяло.Като аромат и консистенция е добър,но някак си очаквах по - силен ефект.При следващо посещение в магазина ще си взема сапун-скраб с орехови черупки и мед-мисля ,че той ще е по -добър.

# 10
  • Мнения: 0
its  и аз си купих твърд парфюм Teddy, толкова ми харесва мирише ми на сладкиши, канела ванилия вкусно Simple Smile и е много траен на кожата, удобен за чанта винаги имаш нещо под ръка и на летищата няма проблем. А някой пробвал ли е White Musk, толкова ми го хвалиха, ама нещо не ми е аромата, който харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт