Есенна КАНАДскА малко преди зимата ;-)

  • 42 606
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
fiflyasha, дано да минава бързо остатъка от процедурата и дано наистина се оправдаят очакванията ви и да ви хареса Канада. Ще споделиш ли какво ви насочи към Отава/Гатино - май доста хора сега се насочват натам, само ми е любопитно  Embarassed

Камбанка, ще дойдете и вие, нали?  Hug

Айде всички останали също не се ослушвайте - понеделник е почивен ден, тъй че без извинения  Naughty Grinning

Като място за срещата предлагам опции:
 - детският кът на парка на Монт Роял - паркира се до езерото
 - детският кът на парка Лафонтен - това лято открихме този парк и съм очарована - все едно се разхождам в Морската градина с алеите  Heart Eyes.
 - парк Жари

Но съм съгласна и на други места, ако агитката се събере за там  Laughing

Жени, не знам къде ще сте отседнали, така че кажи кое е най-удобно за да се съобразим с вас.  Hug

Забравих да ви похваля моя Тари, който е мини проф на класа и помагал на другарчетата да си свършат задачите и момичетата много го харесвали сега. Simple Smile

ПС
Оппсс, тя Камбанка ме изпреварила Simple Smile



# 46
  • Мнения: 753
Ами, ако няма непредвидени изненади ще дойдем или поне аз и малката ще дойдем, за останалите двама не съм сигурна Simple Smile
Аз паркът Лафонтен дори не съм го чувала, но съм склонна да го разгледам, особено след такава реклама. За мен наистина няма значение къде ще сме, само да решим.

Допълвам - сега го видях къде е. Има ли паркинг и къде точно е детската площадка, от коя страна?

# 47
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Има паркинг точно до детската площадка - Ave Calixa Lavalee и Rue Rachel - в гугъл мапс се вижда. Даже аз сега го открих, предните пъти паркирах откъм страната на Шербрук - там също има паркинг.

# 48
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Ако сте на Лафонтен или Жари ще гледам да дойда, но Ангриньон ми е мноооого далече.

Нямаме планове за понеделник, но подкрепям камбанка, че ще вали. Ако сме на Жари може да се "скрием" в Макдо. Иначе вие се уговорете както искате, а аз ще видя дали ще успея да се включа.
 
От къде купувате екскурзии за Куба, аз гледам сега за 01-09 март ( пролетната ваканция), но ми е трудно да се ориентирам. Единствена претенция - Варадеро ( защото искаме да идем до Хавана, родителите ми са живели там и казаха, че ако не видим Хавана все едно не сме били в Куба)

# 49
  • Мнения: 5 713
Аз съм за Лафонтен при хубаво време.
Чувала съм го, но не съм ходила досега.
Ако не е хубаво, не знам.

# 50
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Аз също харесвам Лафонтен, много приятен парк е, а лятото прожектират кино и хората сядат по тревата и гледат.
Но той е много голям, къде? може би на детския кът? Ако вали и аз нямам идея къде можде да се иде наоколо  newsm78

# 51
  • Мнения: 3 932
Ако сте на Лафонтен или Жари ще гледам да дойда, но Ангриньон ми е мноооого далече.

Нямаме планове за понеделник, но подкрепям камбанка, че ще вали. Ако сме на Жари може да се "скрием" в Макдо. Иначе вие се уговорете както искате, а аз ще видя дали ще успея да се включа.
 
От къде купувате екскурзии за Куба, аз гледам сега за 01-09 март ( пролетната ваканция), но ми е трудно да се ориентирам. Единствена претенция - Варадеро ( защото искаме да идем до Хавана, родителите ми са живели там и казаха, че ако не видим Хавана все едно не сме били в Куба)

Разглеждам по-известните сайтове, вие имате време, може да се абонираш да плолу4аваш инфо по имейл. Тяви година Вили Димитрова ми даде най-добра цена, потвърдено и от приятели. Следващата по4ивка, направо мисля да и задам какво да ни търси и въобще да не се занимавам.

# 52
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
В случай на дъжд, какво ще кажете за?

http://www.jungleaventure.com/13-news/OPEN-for-thanksgiving.html

Гледах за МкДо до парк Лафонтен, но май нямат плейграунд, а това е доста важно, ако искаме да успеем да си кажем по 2 лафа, иначе хлапетата ще ни се качат на главата  Laughing

# 53
  • Мнения: 5 713
Ми то нямаме много време за мислене и претенции, така че защо не.

# 54
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ами айде да се изкажат всички какво мислят и да решаваме  Grinning

(аз само давам предложения, но ако имате и други идеи казвайте, не искам да има хора, които няма да дойдат заради мястото на събитието - аз нямам против да дойда където и да е, само да има място за игра  Grinning)

# 55
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Ако сте на Лафонтен или Жари ще гледам да дойда, но Ангриньон ми е мноооого далече.

Нямаме планове за понеделник, но подкрепям камбанка, че ще вали. Ако сме на Жари може да се "скрием" в Макдо. Иначе вие се уговорете както искате, а аз ще видя дали ще успея да се включа.
 
От къде купувате екскурзии за Куба, аз гледам сега за 01-09 март ( пролетната ваканция), но ми е трудно да се ориентирам. Единствена претенция - Варадеро ( защото искаме да идем до Хавана, родителите ми са живели там и казаха, че ако не видим Хавана все едно не сме били в Куба)

Разглеждам по-известните сайтове, вие имате време, може да се абонираш да плолу4аваш инфо по имейл. Тяви година Вили Димитрова ми даде най-добра цена, потвърдено и от приятели. Следващата по4ивка, направо мисля да и задам какво да ни търси и въобще да не се занимавам.

Мерси, маневра, аз гледам в Редтаг, ама може да звънна и на Вили.

# 56
  • Мнения: 269
fiflyasha, дано да минава бързо остатъка от процедурата и дано наистина се оправдаят очакванията ви и да ви хареса Канада. Ще споделиш ли какво ви насочи към Отава/Гатино - май доста хора сега се насочват натам, само ми е любопитно  Embarassed

Като човек, който е кандидатствал и е бил одобрен по програмата за имиграция на Квебек се чувствам задължена да се заселя именно в тази провинция.  Simple SmileЕдновременно с това, обаче, английският ми е водещият език и го владея далеч по-добре от френския. Предвид това, шансовете ми за реализация са много по-добри в англоговоряща среда. Говоря и френски, но ще мине много време, докато го докарам до нивото си на английски.
Мъжът ми, пък, е с водещ език френски. Затова избрахме този вариант - така всеки от нас може да си работи в подходящата за него провинция, образно казано. Засега ни се струва удачен - ще видим. Thinking

# 57
  • Мнения: 429
Parkovete Jari i Lafonten za nas sa OK. Za indoors tova predlojenie na Tarililei v Laval maj ni e daleche. Az pisah na lichni na Tarililei kyde tochno sme.

Shte gledam kakvo reshite i dori da e dalechnoto mestence shte dojdem.

Dano ne vali!

# 58
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Джунглата е далече, в Лавал, а и аз трудно оставам седнала и разговаряща като сме там. Първо е шумно, второ търчиш като луд след детето, така че май е по-добре да се молим да не вали.

Ние утре заминаваме на Монт Сътън, като се върна ще видя какво сте се уговорили.

# 59
  • Мнения: 753
И аз съм против джунглата поради същите причини.
Ако до парка Жари има макдоналдс с детски кът за случай, че вали аз съм за там или за Монт роаял както също имаше предложение.

Общи условия

Активация на акаунт