
Такааа ... изпратих новата парола на тези, които ми писаха, както и на тезци на които се сетих от редовно пишещите
Общо взето се броим на пръсти, но поне снимките ще си ги гледаме само ние
.
дори на две места има като дупки,още не се е облякла добре цялата глава,но все пак благодаря
!Лека!
и Асан е човек бе
И това вече няколко дни - от смяната на времето
В яслата ще има тържество с подаръци и за там ще купуваме.... 

а лапето пръщи от енергия. Вече 2 кафета съм изпила, ако изпия още 2 ще прелея 

И аз сега закусвам и пия кафе. Маги спа при баба си, а ние снощи отидохме на кино, толкова отдавна не бях ходила, че и на 3D беше филма
Вчера направих основното почистване вкъщи и сега ми е едно подредено и спретнато, докато си дойде малкото маймунче, ще "оправи" за 5 мин. точно 
. Вуйчото на Емма ни е на гости и много ми помага та намерих време да ви прочета и да пиша.
Препоръчани теми