Отговори
# 675
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добро утро, хубавелки, хухавелки, ревелки  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

2-та членка на трио ревли рапортува, жива е, здрава е, малко с замътена глава, но усмихната  Laughing Heart Eyes

По едно кафе и Фемир целувка  Heart Eyes



Прекрасен и чувствен петък, може усмихнати, може дори и тъжни, после пак усмихнати, но важното е да чувствате  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 676
# 677
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Добро утро, хубавелки, хухавелки, ревелки  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

2-та членка на трио ревли рапортува, жива е, здрава е, малко с замътена глава, но усмихната  Laughing Heart Eyes

По едно кафе и Фемир целувка  Heart Eyes



Прекрасен и чувствен петък, може усмихнати, може дори и тъжни, после пак усмихнати, но важното е да чувствате  Hug Heart Eyes Heart Eyes

 Габче  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 678
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Heart Eyes Heart Eyes

# 679
# 680
  • Мнения: 21 201
Такаааа, прочетох Ви.
Зизу, много работа имаш, като психоаналитик, много-плачат, след малко се смеят...... Grinning
Мишенце, на въпроса ти, който си задала.....ами какво да ти кажа, ако тръгна да анлизирвам коя любов си струва и каква цена съм готова да платя, то по-добре да не я изживявам.
Любов е да даряваш, да получаваш, да се отдадеш, да ти се отдадат, да се себеоткажеш ако е нужно, да направят същото за теб, любов е да усещаш, че си жив с всяка фибра на тялото и ума си.
Та във връзка с тази тема....обожавам това стихотворение на моята адашка.
Скрит текст:

# 681
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох, писна ми вечИ....нема ли некой желаещ с муза да напрай некой комикс за другата тема...аз се изтисках емоционално... Crazy Crazy Crazy Crazy

Айде отивам да ремонтирам, след като дръпна един фас.

# 682
  • Мнения: 21 201
Зизу, ако сте се поизцедили, починете си малко и пускай само ФЕмирски колажи на първа страница на темите както преди.

Една от Босненските фенки е споделила за срещата си с Ча.

Da se javimo ukratko..

Za one koje ne znaju za mene je bijo drugi susret sa Cagatyom za moju Dinu prvi  ..bilo je nevjerovatnooo, beba (tako mu tepamo:) nam je bila skroz opustena i dobro razpolozena;) ..Pricale smo mu da smo iz Bosne, rekao je na to da mu je Mama iz Sarajeva, kad nam se potpisivo na majicu i cuo ime DINA rekao je - ah Dino Merlin, pitali smo da li ga zna rekao je ZNAM, a reko pricas bosanski a on: MALO - i onda nam je rekao da zna Superman - pitala sam ga da li zna pjevati - ali je reko da nezna  .. na kraju smo mu se zahvalile s 'HVALA' a on nama sa 'HVALA TI'  ...uzivajte u slikama .. a bice i pokoji Video
..vas MedCezirBalkan Team

# 683
# 684
  • Мнения: 11 820
тея за втори път ходили  Cry

# 685
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени тема


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=742465.new#new

Екип:

Романтика - Нарцисчева
Комикси- Аз (Големия Нарцис)

Благодарим ни щот сме мноооу добри...държим чичеци поднесени с любов, щот сЪ обичамИ и сме си мннооуу скъпи... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


Наде, не мога брат...това оформление си е част от мен...иначе ще ми е чуждо.
Ще се оправим някак си...пък ако реша ще променя темата...не смятам, че е дошло времето още. Hug

# 686
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Да и аз викам,Зизуно да се поспрат тия хуморески,просто и аз съм изчерпана тотално от към идеи за тях.
Heart Eyes Heart Eyes

# 687
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Еми да бяхте казали отдавна, че не ви харесва... за кво се пънахме толко... ooooh!

# 688
  • Мнения: 21 201
Охххх, Ирче, последният ти ФЕмирски колаж е чок татлъ  bouquet и ми лепна на сърчицето. Heart Eyes
Еееее, Зизун, Hug не ни преписвай думи, които не сме изрекли.
Ти каза, че ти е писнало, защото си се изчерпила, а като гледам не само ти и аз Ви предложих да се поспрете малко, докато се презаредите, никой не е казал, че не ни е харесвало досега. Rolling Eyes
Молим ти СЪ Praynig да ме разбереш правилно.

# 689
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Пепин  Hug
Честита годишнина  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Обичайте се, уважавайте се, подкрепяйте се, чувствайте се един друг и никога не забравяйте да се прегърнете и целунете  Hug Heart Eyes


Жани  Hug
Честита годишнина на твойте мама и тати  Heart Eyes
Много здраве и радости им желая,  и да държат ръцете си, както преди 40 години  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт