Ясновидци/врачки - тема 20

  • 204 181
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 662
Свързах се с леля Искра по телефона току що ,уговорихме се живот и здраве да се видим след 10 дни.За консулт по тел.не съм питала,но много позитивна и готина ми се стори.Благодаря за информацията.

# 31
  • София
  • Мнения: 22 724
В края на лятото ходихме 5 човека /от тук/ при леля Искра. Аз не влезнах да ми гледа, само й занесох нещо, което тя искаше и бях обещала. Другите 4 мацки излезнаха възхитени, но.......май досега предсказанията й не са се сбъднали. Ако решат, ще споделят. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 838
Споделете впечатления от Деси, Казанлък;.

# 33
# 34
  • Мнения: 1 288
Да се запиша да не изпусна някоя нова звезда Grinning

Някой питал ли е леля Искра дали пак не дава консултации по телефона, че мен ме отряза тогава.

# 35
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Привет!

---

ofof
Re: Ясновидци/врачки - тема 19
« #710 Четв., 10 Окт. 2013, 11:33 »
Отговори с цитат
Отзиви за  в Девня за Ходжа ?? Не се сещам за името му но беше нещо с Д..


Мюрем се зове... файда от него няма, но поне разбрах що не е  искал да ми каже за Кивота, че самият той  се оказа иманяр  Joy

# 36
  • Мнения: 2
Привет!

---

ofof
Re: Ясновидци/врачки - тема 19
« #710 Четв., 10 Окт. 2013, 11:33 »
Отговори с цитат
Отзиви за  в Девня за Ходжа ?? Не се сещам за името му но беше нещо с Д..


Мюрем се зове... файда от него няма, но поне разбрах що не е  искал да ми каже за Кивота, че самият той  се оказа иманяр  Joy



Ясно, благодаря ти! А някой който да си струва от  Варна знаеш ли ??  newsm78


# 37
  • Мнения: 2
Момичета аз почти рухнах .. Тези които правят мръсотии на хората намират а тези които искат да се спасят се оказва сложно .. Ирония !  Naughty  От цялата работа има поука .. но нищо не може да се направи ..!

# 38
  • Мнения: 2
А относно ходжата в Девня преди време ходих и позна неща от миналото долу горе бива .. Но не съм обедена в него защото говори за родови магии .. И така нататък което не ми допадна  newsm78 проблема не беше от там ! Живееше от центъра им направо в едни сини блокове незнам дали за същия става въпрос ..?! newsm78

# 39
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Хах...колкото и броя ходжи на квадратен метър да има, пак няма да има файда.

# 40
  • Мнения: 2
Защо да няма файда ? Има все някъде които стават все ..

# 41
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Защото след посещението и заплащането при ходжа нещата временно се подобряват  и си мислиш,че летиш.. докато се сгромолясаш..

И защото бизнеса на тези  не е да  ти  помогнат , а по -скоро да си имат перманентен източник на доходи.
Но пък всеки е свободен да си троши главата по собствен начин !

# 42
  • Мнения: 358
Майчето, къде е ? Да каже за Беатрис, че имам час за утре  и се триумя.

# 43
  • Мнения: 2
Всичко е бизнес така е ще ти помогнат някъде .. Но си е чист бизнес  , но понякога се налага да стигаш до такива хора за съжаление !  Rolling Eyes

# 44
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Таз Беатриз мноо прехвалена не ви ли се струва?  newsm78
Никой ли освен мен не се пробва да публикува коментар в страницата,където се рекламира и да зачака да го одобрят ?  От което става ясно само за няколко минути,че е поредното менте  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт