Ясновидци/врачки - тема 20

  • 204 175
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 22 720
TopsyG, щом си писал/а коментар за Беатриз, значи сия посетил/а и имаш впечатления. Моля, сподели ги. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 26
Майчето, къде е ? Да каже за Беатрис, че имам час за утре  и се триумя.
Ей ме на!  Laughing Пушечното месо си свърши работата! Беатриз ме изненада приятно! Успя да се ориентира в лабиринтите ми много добре, хвана плановете ми, даде им срок 5 месеца /за тогава съм планирала нещата си/, даде им зелена светлина, даде много хубаво описание на настояще, хубаво имим предвид точно, с четири думи - приятна изненада за мен! Поживем - увидим, как говорять! За 10 лева гледане на кафе си струва срещата! Релаксираща е! Момичета, можете да си поискате Таро! Аз се друсах преди това какво да бъде и избрах кафето! Нищо, следващ път ще я посетя за Таро! Хайде със здраве!   bouquet  

# 47
  • Мнения: 2
От къде е тази Беатриз ?  newsm78

# 48
  • София
  • Мнения: 22 720
От къде е тази Беатриз ?  newsm78



София.

# 49
  • Мнения: 358
Лоши неща не казва, нали? Че нали се сещате за повода, но който се включих в групата на споделящите. Всеки ден от септември.....айде, минало.
Освен това ме е гнус да пия така. Чистоплътна ли е женицата?

# 50
  • Мнения: 1 338
Здравейте. Отдавна не съм писала в темата, но се старая да ви следя.  Преди време посетих редица ясновидци. Описала съм подробно впечатленията си назад в темите. Основното, заради което ходех беше един бизнес въпрос, свързан със семейната ни фирма.

Бях си обещала, че като мине повече време и изтекат предсказаните ми срокове, ще дам обратна връзка за това дали са ми познали.

Към днешна дата...

Вили- Пиротска- даде ми конкретни прогнози и срокове. Нищо не се случи.

Марина- Графа (няколко посещения)- ненадмината в описване на характери. Във времето се случиха някои по-ежедневни събития, за които ме беше предупредила. Не позна за развоя на основния ми проблем. Срокът, който ми фиксира като краен, изтече преди два месеца.

Пепа- Хаджи Димитър (няколко посещения)- каза изключително точни факти от миналото. Позна какво ме е завело при нея, преди аз да ѝ кажа. Даде ми доста конкретни прогнози. Позна за смърт на близък човек и за някои по-маловажни неща. Не се случи това, което предсказа по основния ми въпрос. Още две събития важни за единия ми син станаха по точно обратен на предсказания от нея начин.

Ина- Женския пазар- Абсолютно нищо не се случи по начина, както ми гo предсказа.

Ташинка- и преди написах, абсолютен въздух под налягане, макар предсказанията ѝ да бяха даже с конкретени дати.

Мира- Илинден- не позна нито за минало, нито за бъдеще.

Латина- тя ми каза, че пробелмът с бизнеса няма да се разреши в наша полза. Прогнозира с подробни приказки обаче събитие, което щяло да се случи вместо това, което искаме. Четири месеца след срока, който ми даде за въпронсото събитие- нищо подобно не е станало!

Маргарита- Варна- не позна абсолютно нищо за бъдещето.

Искра- Бистрица- даде ми доста прогнози, до момента нито една не е факт. Сроковете минаха.

Ани- Пловдив- беше ми описала бъдещите събития с точни срокове. Нищо не се случи по описания от нея начин.

Емилия- Лондон- доста подробно ми предрече ситуациии стъпка по стъпка, които изобщо не се случиха. Стана точно обратното. Позна обаче някои неща за единия ми сина, които станаха, както ги описа.

Цеца- Надежда- буквално се закле пред мен, че това, което ми казва ще стане в посочения от нея срок. Аз ѝ казах да не бъде толкова крайна в думите си, а тя отварна, че съм щяла да видя. Е, вече седем месеца гледам, че това, което е ''видяла'' е всичко друго, но не и реалността при мен. Позна обаче за смърт на близък.

Почти всички, които изброих бяха сигурни, че проблемът с бизнеса ще се разреши, както искам. Е, не се разреши и вече няма и как да стане.

Искам да подчертая, че ми се случиха доста важни неща като смяна на жилище, бременноста на снаха ми, които АБСОЛЮТНО НИКОЙ не ми каза да очаквам!!!!!!!!!

Това е, което исках да ви споделя.

# 51
  • Мнения: 111
Поздравления allforone ! Точно от такива постове имаме нужда. Благодаря!

# 52
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата тема  Hug
аз влизам , за да се отчета относно голям и основен проблем с мен и със семейството ми.

описвала съм и друг път но за развитието и приключването за проблема с познаваемост са следните :

Анелия от Пловдив , със сроковете е много зле , но за изхода позна

Емилия от Лондон и тя позна и при нея сроковете хич не са тия

Ани от Пловдив, която гледа на кафе - позна и със срока беше точна , даже ми се кълнеше но аз не и повярвах

Мр Морисън въпреки , че последният път се разочаровах от него , той беше прав за изхода още през лятото ме предупреди за срока и позна.

Сирма хвана проблема , но според нея ще има продължение филма , ще поживеем и ще видим  Mr. Green

Но никой от тях не позна , за новата ми работа , която е факт вече и дори беше изненада за мен  Mr. Green

Желая ви здраве !

# 53
  • Мнения: 200
Защо да няма файда ? Има все някъде които стават все ..

Някой от тях разреши  проблем, за който си го потърсила  и затова казваш, че има такива, които все стават или просто изразяваш надежда?

# 54
  • Мнения: 2
Защо да няма файда ? Има все някъде които стават все ..

Някой от тях разреши  проблем, за който си го потърсила  и затова казваш, че има такива, които все стават или просто изразяваш надежда?


Лично аз не съм намерила такъв който да ми свърши работа  , но  имаше хора на които им сеърши много добра работа  точно ходжа но не за добро .. Ако го намериш точният ходжа ще има ефект..  Thinking


# 55
  • Мнения: 200
Защо да няма файда ? Има все някъде които стават все ..

Някой от тях разреши  проблем, за който си го потърсила  и затова казваш, че има такива, които все стават или просто изразяваш надежда?


Лично аз не съм намерила такъв който да ми свърши работа  , но  имаше хора на които им сеърши много добра работа  точно ходжа но не за добро .. Ако го намериш точният ходжа ще има ефект..  Thinking




Отдавна знаем, че в местния феномен-ресурс има такива, които  съумяват да забъркат гадости, това не е нова вест никак...но  като говорим за " файда"  нямаме предвид  " свършване на много добра работа, но не за добро" .Търси се някой, който да рисува ефективно в бяло.

Освен това, както малко по-горе Topsy каза, след намеса на ходжа нещата може и да потръгнат за...известно време.При тях, обаче,  определено има бумеранг ефект.Не е готино.

# 56
  • Мнения: 2
Годпод забавя но не забравя ! Всеки си носи греховете ! Просто тези които съумяват да помагат.. Някои и правят мръсотии .. За съжаление ! Успех на всички и дано намерим каквото търсим .. Simple Smile  Hug  bouquet

# 57
  • Мнения: 7
От позиция на времето искам да споделя впечатленията си от Ангел от Дианабад.

 Преди 4 години попаднах при една туркиня в Люлин, мисля, че се казва Фатме, Фатиме или Фани, не помня точно. Трябваше да нося шише с вода, над което му четеше нещо от Корана. С водата трябваше да си пръскам дрехите, къщата и да пия от него. Даде ми и една муска, която трябваше да ми донесе много здраве, късмет и всичко най-... Резултатът беше, че животът ми се обърна с краката нагоре. 3 години - мъки. За една година само преживях какво ли не - загубих работата, която обичах, блъсна ме кола, опитаха се да ме изнасилят, обираха ме два пъти, баща ми, здрав, прав,  издъхна в ръцете ми, съпругът ми, с който сме имали любов като по филмите, изведнъж реши, че иска развод.... Изпаднах в тежка депресия, кошмар!
Започнах да следя темите тук, с надеждата да открия, човек, който да ми помогне.
Случайно се заговорихме с една позната, която ме заведе при Ангел от Дианабад. Той не е "врачка", не говори за минало или бъдеще, единствено вижда дали имаш магия или не. И ти помага. Пари взима, колкото му оставиш. Една седмица след първото ми ходене, трябваше да отида пак - ля ми куршум и каза, че до 2 месеца всичко ще се изчисти. Бях много скептична, но вече близо месец и половина, след като бях при него, вече имам работа, отново се радвам на любовта в къщи, нямам помен от безсъние, проблемите с кръвно, сърцебиене и задушаване без здравословна причина - изобщо имам отново живота  си обратно.

Извинявам се за дългият пост, но се надявам да съм полезна и на други, които се лутат в лабиринта, в който бях и аз.

Много щастие и решение на проблемите на всички!

# 58
  • Мнения: 200
От позиция на времето искам да споделя впечатленията си от Ангел от Дианабад.

 Преди 4 години попаднах при една туркиня в Люлин, мисля, че се казва Фатме, Фатиме или Фани, не помня точно. Трябваше да нося шише с вода, над което му четеше нещо от Корана. С водата трябваше да си пръскам дрехите, къщата и да пия от него. Даде ми и една муска, която трябваше да ми донесе много здраве, късмет и всичко най-... Резултатът беше, че животът ми се обърна с краката нагоре. 3 години - мъки. За една година само преживях какво ли не - загубих работата, която обичах, блъсна ме кола, опитаха се да ме изнасилят, обираха ме два пъти, баща ми, здрав, прав,  издъхна в ръцете ми, съпругът ми, с който сме имали любов като по филмите, изведнъж реши, че иска развод.... Изпаднах в тежка депресия, кошмар!
Започнах да следя темите тук, с надеждата да открия, човек, който да ми помогне.
Случайно се заговорихме с една позната, която ме заведе при Ангел от Дианабад. Той не е "врачка", не говори за минало или бъдеще, единствено вижда дали имаш магия или не. И ти помага. Пари взима, колкото му оставиш. Една седмица след първото ми ходене, трябваше да отида пак - ля ми куршум и каза, че до 2 месеца всичко ще се изчисти. Бях много скептична, но вече близо месец и половина, след като бях при него, вече имам работа, отново се радвам на любовта в къщи, нямам помен от безсъние, проблемите с кръвно, сърцебиене и задушаване без здравословна причина - изобщо имам отново живота  си обратно.

Извинявам се за дългият пост, но се надявам да съм полезна и на други, които се лутат в лабиринта, в който бях и аз.

Много щастие и решение на проблемите на всички!

Преди всичко-слава Богу, че вече си добре!Дай Боже да се задържи така!
Туркинята кой я знае как е баш кръстена, но на българския пазар и в дебрите на Люлин е известна с творческия псевдоним " Фани". Осен, че развява махало, основната услуга в портфолиото й е  четене на турска литература над вода, която сетне клиентелата й  пие, разнася и ползва по най-разни начини, като по време на самият ритуал с водочететенето, Фани издава твърде характерни звучи, произвеждани в стомашния й тракт, по-популярни като " уригване"  ( не  е голяма наслада сетне да се пийва от точно така обработената напитка, но по-голямата беля е ако тя е била причината за целия тоз ужас).Уригването било знак за наличие на особено зли уроки-има действително такава теза, но това не прави сеанса по-хубав...Сетих се за онази реклама на препарат за борба със стомашните киселини:  " От 20 години пиете сода и твърдите, че помага?!"

Още веднъж, пожелавам запазване на подобреното положение и за по--сигурно си пий вода,над която никой не е изливал стомашно-съдържимо.

Последна редакция: нд, 13 окт 2013, 15:48 от ryannn

# 59

Общи условия

Активация на акаунт