Рожден ден наближава вече- ще празнува НОЕМВРИйското човече

  • 64 201
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 615
Честит рожден ден на днешните рожденници. Да са здрави, весели и много игриви  Heart Eyes

# 226
  • София
  • Мнения: 3 123
честит празник на Маги,Стела и Иван,както и на вчерашните рожденници - да са здрави и много щастливи дечица!

Ники тази нощ беше много добре и сутринта също е мноого по добре пу пу.Това инхалатора е голяма работа.Давам и хомеопатия,но тя си е индивидуална,та няма и смисъл да я споделям.Иначе при него положението в устата е ужас -и предкътници и кучешки са надути та надути.

# 227
  • Мнения: 319
Честит рожден ден на Маги,Стела и Иван  bouquet

Ангелче, инхалатора и при нас е пръв спасител

# 228
  • Мнения: 0
Честит Рожден Ден на Маги , Стела и Иван  newsm59 Желаем ви здраве , усмивки и прекрасно детство  Tada 
Мили мами , много да ви радват вашите слънца , хубав празник   bouquet

# 229
  • Мнения: 46
Честит рожден ден на всички ноемврийчета 2012!!! Да са ни живи и здрави и много да ни радват!

Съжалявам, че не поздравявам всяко детенце поименно, но нямам време дори да ви чета. Благодаря на всички, които се сетиха за рождения ден на Вики.  Hug

За две седмици Вики изпи два антибиотика за хрема, температура и зачервено гърло. Една седмица вече беше ок и всичко отначало. Стигнахме и до болница  Sad Утре ще видим резултатите от гърления секрет.

Зори, би ли обяснила малко повече за инхалатора, моля - какъв е, с какво го зареждаш и дали в нашия случай е удачно да се из полза, тъй  като съм се замислила дали да не инвестирам в инхалатор.

# 230
  • Мнения: 73
Честит Рожден Ден на днешните рожденици. Бъдете живи и здрави.  Heart Eyes

Неонка и Мари е така от месец. Бяхме в болница, всичко беше наред, сега пак е със сополи и кашля. Прегледаха я, нищо й нямало. А венците й са ужас. Подути яко.

Някоя мама беше питала за колажа скоро. Аз ги правих, но  снимките се събираха до определено време. Следващия колаж ще бъде със снимки от рождените дни и ще изчакаме да минат всички рождени дни.

Коледни подаръци ще правим ли?  Mr. Green

# 231
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Коледни подаръци ще правим ли?  Mr. Green
* mecani подскача развълнувано и вика Да! Да! Да!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 232
  • Мнения: 5 173
Тоооооооооооолкова мн ми харесва да виждам такива емотикони в нашата тема Hug, от кога ги чакам...
ЧРД на Маги,Стела и Иван, да са здрави и щастливи Hug!
Ангелче, дано се оправя по-скоро Никола Praynig. Знам колко е гадно да ти е болно детето. С какво инхалираш? Аз само с ф. разтвор, когато Мис беше хремава.
Ние запазихме ресторант за родата днес, но се чудим дали да го правим с меню, или всеки да си поръчва. Вие как мислите?
Вчера запазихме заведение и за РД с др бебешори. Тази седмица ще ходим да ядем торти.

# 233
  • Мнения: 615
Коледни подаръци ще правим ли?  Mr. Green
* mecani подскача развълнувано и вика Да! Да! Да!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ооо и аз и аз и аз  Mr. Green

# 234
  • Мнения: 280
 nbirthday на всички празнуващи днес!

Шушулче ние като правихме кръщенката на каката си направихме куверт. Така знаеш колко парички ще ти отидат. Само питиетата всеки си поръчва. Ако няма меню според мен не се знае колко пари ще отидат, а и зависи как сте с финансите.

Ангелче браво на детето, че бързо се оправя. Аз въобще не знам какво се прави с този инхалатор и за какво помага  Embarassed Може ли все пак някой да обясни за да съм наясно.

За коледните подаръци по принцип много ми харесва това с подаръците, но ако се приеме смятам да се въздържа. Просто много парички ми отиват за други подаръци.




# 235
  • Варна
  • Мнения: 483
Честито на рожденниците и техните родители!

Дано болничките бързо се оправят. Аз да чукна на дърво откакто Сами е на хомеопатия не е боледувал. Иначе и при него беше същото- сополи, кашлица, Т - една седмица на антибиотик, два дена ок и после отначало. С хомеопатичното лекарство до края на третия ден всичко изчезна. Дано не ми се налага повече никога да правя избор антибиотик или хомеопатия.

Шушулче, ние за ресторанта за родата направихме меню, от гледна точка на това, че и двата чифта баби и дядовци няма да се отпуснат да си поръчат. Та поръчахме салати, безалкохолни и плата с топли мезенца. Вече основно и алкохол сами ще си изберат.
За бебешкото парти също имаме заявени плата с хапки и пица за възрастните. Естествено, който иска нещо друго може да си вземе, но имам наблюдения, че ако е празна масата всеки се притеснява да поръча.
А отделно както казва и Мимка, може да се ориентираш колко ще ти е бюджета.

Ох докато дойде нашия РД ще прегоря от вълнение, а преди това пък  са рожденници другите варненски бебоци, за които също много се вълнувам и изобщо ми едно такова приповдигнато и ревливо Wink
Снощи тренирахме духане на свещичка- мисия невъзможна. Приключихме с един опарен пръст и огромно желание да бъде сграбчен пламъка.

Дрешките на Майорал
са уникалнии! Един от първите комплкети за новородено ни беше плетен сет в бежово и кремаво, а после имахме и блузка с жилетка. Много са стилни, много качествени и много скъпи. Добре, че ни бяха подаръци- иначе аз лично за бебешки дрехи толкова пари не бих дала.

# 236
  • Мнения: 5 173
Момичета, благодаря ви за бързите отговори. Честно казано и аз клоня към куверт, ама по други съображения. Като гледам той ще ни излезне по-скъп от този за сватбата Shocked, ама сега не дават нищо да се вкарва, та обяснимо защо.
Може ли да си кажете вашите менюта, може и на ЛС, защото съм тотално дезориентирана.
Предварително благодаря! Hug

# 237
  • София
  • Мнения: 3 123
ето ни го инхалатора :



взехме го преди 3 седмици някъде,защото Никола направи ларингит - много бързо му помогна.Сега като видях сополите в петък сутрин и веднага го започнах и днес вече не е кашлял ,има само още малко сополи и то само като ги дърпам с прахосмукачката,не текат иначе.Дано да се е оправил вече.Инхалирам само с физиологичен р-р ,но давам и хомеопатия де.

# 238
  • Мнения: 615
Добро утро. Честит рожден ден на Ивайла и Александра. Бъдете здрави и щастливи деца.
Ангелче може ли да споделиш откъде го взе инхалатора и на какви парички, ако прецениш и на лични.
Йоан и той е със сополи от седмица, уж капахме капки 5 дена и нищо. Сега само морска вода пръскам, но предвид това, че откакто се е родил му се случва за пети път, като три от тях с усложнения, мисля и аз да инвестирам в инхалатор. Tired

# 239
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Добро утро!
Честит празник на днешните рожденици, да са много здрави и засмяни.

Аз ще се въздържа от подаръци по Коледа, не са друго, а защото ми дойдоха малко в повече неуредиците около подаряването от моя страна. Честно казано ми стана ужасно неприятно на няколко пъти и ми се ще да не си докарвам подобни емоции повече. Няма да изпадам в подробности, но определено вече не се вълнувам така, както беше в началото когато се зароди идеята.

Шушулче, РД на Вики ще е с куверт. ММ движи нещата, та ще го питам какво е подбрал и ще ти пиша. Но предполагам ще е салата, ордьоври, основно(което съм 100% сигурна, че е пържола) и торта, разбира се. Алкохолът ще е от нас мисля. Повече подробности не знам.
Но аз мисля, че идеята за куверт е по-удачна за възрастни хора, тъй като наистина ще се притесняват да се поръчват.
Лятото обядвахме в едно крайбрежно заведение с баща ми, той горкия 100 пъти се препоти и така и не посмя да си поръча каквото и да било. Ние поръчвахме, а той се притесняваше, защото много добре знае, че няма да го оставим да плати сметката.
Та от тази гледна точка, за мен това е по-удачния вариант.
Мен ме тревожи или по-скоро се чудя какъв да е часът на празненството.
Предвид, че Вики заспива около 8.30-9 се чудя дали е удачно да е вечерно, от 6 да речем...от друг страна и обедно не става да е, защото пък тя спи само в легло, в количка отказва категорично.... ooooh!та не знам как да процедирам.

Общи условия

Активация на акаунт