Отговори
# 15
  • Мнения: 2 787


Особенно съм горда, че вече и аз съм на първа страница, на стената на похвалените Joy и чакам Каптана Да ми се обади, дзън Laughing, ей го, не го мислете Crazy ша го опра Joy Joy Joy

Зиз, Ирка
Зафалвам ви,   love001 Ей ви и гушки  и чичеци  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 16
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хопала,ко правите бе сладуранкиии  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Имам цяла тема за четене,ама ще наваксам,те тия слънца ми зеха акъла направо,за 2 дена ги изгледах  15-те епизода  Crazy  Много зарибяващ сериал наистина,който има време му го препоръчвам да го загледа  Peace

Да зафаля майсторките на новата тема   bouquet   bouquet   bouquet

Ирче,много красиви любовни книжки   newsm51  newsm51  newsm51

Комиксите не съм сигурна,ама ми се струва,че са на Зизка,че не съм изчела старата тема докрай,та затуй ето чичек и за големия Нарцис  newsm51  newsm51  newsm51  Ама да сложа за всеки случай още китки,ако има и други майстори в комиксите   bouquet   bouquet   bouquet

Прекрасен ден ви желая милички,макар да е облачно навън нека лицето ви да е слънчево и усмихнато   Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 379
Джейн  Hug Hug ти си си най-добте, тебе поне Каптана те гони, а не Боцков, Чепиков или Мемет  #Crazy ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 18
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Джено Hug ти си Нарцис  Joy Joy Joy Joy Joy

# 19
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Чек ся ,Джейн що е с превилегии,ама ха нас тука тия половини хора ни завардват,а на нея един от най-видните ергени Левенсио  Naughty

# 20
  • Мнения: 2 787
Ми то с каквито се събепеш, такъв ставаш  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Йо, мерси, направо съм си за завиждане  Joy Joy Joy Joy

# 21
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Чек ся ,Джейн що е с превилегии,ама ха нас тука тия половини хора ни завардват,а на нея един от най-видните ергени Левенсио  Naughty
Ам щот не е ВИП затуй  Joy Joy Joy Joy

# 22
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Ади бе ревло номер 3,подпухнали ли сте,щот моите очи са като на трансформиращ се вампир  ooooh!

# 23
  • Мнения: 2 787
Чек ся ,Джейн що е с превилегии,ама ха нас тука тия половини хора ни завардват,а на нея един от най-видните ергени Левенсио  Naughty
Мани, даже вечно неотказващата го иска  Joy Joy Joy Joy и няма нужда да си записва час при нея  Joy Joy Joy Joy Joy

Ели Hug, анджък, само да ти кажа, че след всеки твой пост изглеждам целувките и на авчето и на подписа ти, страхотни са Heart Eyes
Дани, къде се губиш Hug

# 24
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Чек ся ,Джейн що е с превилегии,ама ха нас тука тия половини хора ни завардват,а на нея един от най-видните ергени Левенсио  Naughty
Мани, даже вечно неотказващата го иска  Joy Joy Joy Joy и няма нужда да си записва час при нея  Joy Joy Joy Joy Joy

Ели Hug, анджък, само да ти кажа, че след всеки твой пост изглеждам целувките и на авчето и на подписа ти, страхотни са Heart Eyes
Дани, къде се губиш Hug
Джейни  Hug Heart Eyes Hug най-любимите ми моменти Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 379
Ади бе ревло номер 3,подпухнали ли сте,щот моите очи са като на трансформиращ се вампир  ooooh!

 Joy аа неее   ooooh! чак така не са ама снощи до 5 часа неможах да заспя  ooooh! то се въртех, въртех поревах си още малко и най-накрая съм заспала  ooooh!

# 26
  • У дома :)
  • Мнения: 110
 Дани  Hug Heart Eyes Hug първо вампирясва сега и слънчаса  Hug Hug Hug

# 27
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Чек ся ,Джейн що е с превилегии,ама ха нас тука тия половини хора ни завардват,а на нея един от най-видните ергени Левенсио  Naughty
Мани, даже вечно неотказващата го иска  Joy Joy Joy Joy и няма нужда да си записва час при нея  Joy Joy Joy Joy Joy

Ели Hug, анджък, само да ти кажа, че след всеки твой пост изглеждам целувките и на авчето и на подписа ти, страхотни са Heart Eyes
Дани, къде се губиш Hug
Тука съм Джейн,слънчасвах 2 дена,ама вече тена ми е готов  Laughing  сега ще съм по-на линия тука  Hug  Hug  Hug

# 28
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Ади бе ревло номер 3,подпухнали ли сте,щот моите очи са като на трансформиращ се вампир  ooooh!

 Joy аа неее   ooooh! чак така не са ама снощи до 5 часа неможах да заспя  ooooh! то се въртех, въртех поревах си още малко и най-накрая съм заспала  ooooh!
Йо Hug  Heart Eyes Hug то с рев най-лесно се заспива  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 379
Чек ся ,Джейн що е с превилегии,ама ха нас тука тия половини хора ни завардват,а на нея един от най-видните ергени Левенсио  Naughty
Ам щот не е ВИП затуй  Joy Joy Joy Joy

Е ние кат сме най-видните ВИПуи та погледни кой ни е подгонил  ooooh! Joy Joy Joy да беше Емириндо  Crazy ама йок бееее  ooooh! Crossing Arms Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт