Не виждам изход...или нямам сили

  • 73 401
  • 973
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 863
Нещо не схващам...Ок, успява да прави залагания с карта, на която не знае ПИН-кода.Някой по-горе попита, и аз питам-как ще си прибере евентуалната печалба?

# 916
  • София
  • Мнения: 62 595
ха, ха, ако спечели, обаче! Обикновено само губят.
 Но въпросът е логичен за печалбата.

# 917
  • София
  • Мнения: 4 966
Доколкото ми обясниха познати, в този сайт може да теглиш от едната карта, трупаш нещо като капитал вътре... и печалбата отива в неговата карта.
Затова според мен полицията би разбрала...ако се задейства.
Въпроса е, че ме карат да не го правя.

И така....
Пин не бил нужен ми обяниха днес и от банката.

# 918
  • Мнения: 1 262

Въпроса е, че ме карат да не го правя.

Кой те кара и защо?!  newsm78

На моя позната детето й беше източило цялата карта и не беше много голям - май към 4-5 клас.  Mr. Green Аз пък затова карта не поисках и да ми издават. Само на място ходя да тегля или внасям, а заплатата си я тегля в деня, в който ми я превеждат и не съхранявам нищо по карти, като знам за доста подобни случаи.  Tired

# 919
  • София
  • Мнения: 16 206
Близък , не близък действаш както  му е реда. Това е престъпление .  Осъждат го и да почне да връща парите  , ако трябва и по етапно.
Ако ги копаш кинтите и не ти пука , махни с ръка  Mr. Green
Това е и моето мнение. Колкото и да е близък трябва да си понесе последствията от кражбата.
И да ги копам парите пак няма да му простя. Да беше поискал, да съчини там някаква история защо му трябват. После ако не ги връща може и да махна с ръка. Но при тези действия - никога. Да е мислил.

# 920
  • Мнения: 2 190
Исайкова,

Може и да ти много близък но е кофти човек - шмекер и страхливец (признал си, като опря ножът до кокала - за да не го хване полицията).

Дори и да не намесваш полицията, направи така че да ти върне парите (имаш дете, то ти е най-близкият човек и носиш отговорност за него. Едва ли крадецът ти е по-близък). Има начини - да подпише запис на заповед например. А този, който го защитава - може да плати вместо него.

# 921
  • София
  • Мнения: 62 595
хазартът не прощава. Ако го е направил веднъж, ще го направи и втори път. Тази зависимост е за цял живот - както няма бивш или излекувал се наркоман, така няма бивш или излекувал се комарджия.

# 922
  • Мнения: 4 390
1. Доколкото ми обясниха познати, в този сайт може да теглиш от едната карта и печалбата отива в неговата карта.
2. Затова според мен полицията би разбрала...ако се задейства.


1. Преди няколко години мъжът на моя съседка по същата схема източил картите на двама от най-близките си приятели /обща сума над 25 000 лв/. Правил е онлайн залаганията от техните карти, а после спечелените суми му били превеждани на негова сметка.
2. "Героя" го възнаградиха с 6-годишна ефективна присъда.

# 923
  • София
  • Мнения: 3 818
А той откъде е знаел номерата на техните карти?

# 924
  • Мнения: 4 390
Ами, откраднал ги е.
Добрал се е до картите им, записал/снимал номерата с кодовете отзад и така...

# 925
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
Извинявям се, но кои карти имат на гърба си кодовете?

# 926
  • Мнения: 5 655
Извинявям се, но кои карти имат на гърба си кодовете?

Става дума за едни три цифри, които служат за верификация на плащането и са отзад на картата.

# 927
  • Мнения: 18 720
Извинявям се, но кои карти имат на гърба си кодовете?


Предполагам има предвид номера на картата. Ако няма 3D код, номерът на картата ти е достатъчен, за да напазаруваш хубаво от онлайн магазин, а явно и да залагаш. Там не знам как става и дали не се иска повтърждение.

# 928
  • Мнения: 2 681
Извинявям се, но кои карти имат на гърба си кодовете?

Всички карти на обратната страна имат цифри. Това  не е пин код, а някакъв друг. Той се вписва при ел. разплащане. Като се докопа крадльото до карта за секунди ще и снима номера в предната част и кода на гърба. После - лесно.
Единствено Транскарт нямат код отзад. Научаваме го с пин кода при получаване на картата. После се въвежда саморъчно при плащане по ел. път.

# 929
  • Мнения: 863
Чудно как от ДСК не са забелязали.На мен ми се е случвало да ми звъннат от банката късно през нощта, за да ме питат извършила ли съм транзакция, като ставаше въпрос за много малка сума.

Общи условия

Активация на акаунт