За да изглежда фигурата ми добра Дюкан ще избера - 272

  • 35 545
  • 743
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2
anedi ,

Честит рожден ден! Много здраве и все така позитивна!

# 256
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Честит Рожден Ден, anedi! Hug

Желая ти море от любов, океан от здраве и едно малко островче без грижи! Бъди много щастлива, силна и обичана!

# 257
  • Мнения: 182
Nastiya,smileys, благодаря за хубавите пожелания!

Последна редакция: пт, 25 окт 2013, 11:28 от anedi

# 258
  • Мнения: 487
anedi ,Честит Рожден Ден!Да си жива ,здрава и щастлива!

# 259
  • Мнения: 182
anedi ,Честит Рожден Ден!Да си жива ,здрава и щастлива!

Благодаря,mamaMiq  Hug

# 260
  • Мнения: 148
anedi честит рожден ден Simple Smile

# 261
  • Мнения: 182

Благодаря
 Hug

# 262
  • Мнения: 4
ANEDI -Честит Рожден ден! Здраве и късмет ти желая от сърце   bouquet
smileys - чест и почитания, както винаги  Hug
Gala -   bouquet

Последна редакция: сб, 26 окт 2013, 09:12 от mirka75

# 263
  • Мнения: 32
Скачам набързо само да покажа това http://jenatadnes.com/bg/articles/1037-articles.html  Peace Peace Peace Задължително прочетете ( дано някой не ме е изпреварил, но нямам време да чета няколко страници назад).
Гледам последния пост, че за много свалени кг. се пише, аз смъкнах 48кг. след като не спазих както трябва 3та фаза си върнах половината, за което съм си виновна изцяло и само аз!
Приятна вечер на всички  Hug

Чудесно интервю, човекът точно и ясно е обяснил всичко (както и в неговата книга).  За вредата от неговата диета също съм чела много, но тук работата е, че гроздето е кисело за тези които не са успели първи да го достигнат. Защото преди няколко години отидох при известен наш диетолог, на когото платих не малко пари. Действително неговият режим ми помогна, но много бавно - за около две години успях да смъкна към 15 килограма. Когато питах доктора навремето, след отслабването ми - а сега какво следва? - той ми обясни, че трябва да се храня така цял живот. Sick А после след бременноста, диетата му изобщо не ми повлия повече. Тоест и най-маститият наш диетолог не може да предложи, редукция на тегло, последвана от запазването му.
 Всички те си имат скалъпени, няколко примерни диети, които ги редуват на пациентите, като ги убеждават че са направени специално за тях и така докогато им мине номера, до следващия балък. Затова и толкова го плюят Дюкан. А човекът най-подробно е описал какво не трябва да се прави при неговия режим, за да не навреди.
Благодаря, много за окуражаването, сигурна съм, че съвсем скоро ще ви се похваля с първите резултати. Успех на всички.

# 264
  • Мнения: 32
П.П.:
Честит Рожден Ден и от мен!


 baloni

# 265
  • Мнения: 182
Интервюто наистина е хубаво, като се има в предвид какви са реакциите като се каже "Дюкан".  Аз съм стигнала до извода, че всичко е въпрос на пари. Той получи голямо популярност и много резултати, та затова явно негови "колеги" го нападат. Взема им хляба Simple Smile тъй да се каже/ и доходите явно/
Благодаря за пожеланията Simple Smile

# 266
  • София
  • Мнения: 606
Анеди Честит рожден ден и от мен!   bouquet

Да, и на мен ми хареса интервюто на Дюкан и изобщо ми допада диетата много.
Аз да се отчета изхвърлих телешката кайма, стана ок, но просто не е моето... няма да купувам и правя вече.. Иначе вчера ядох салатка за вечеря зелена с краставици и домати и репички и яйце

Днес съм зле много с режима, спазвам го, но не успях да си хапна мляко с трици... монтираха мебели цял ден вкъщи и се скъсах от работа... най-вероятно съм отслабнала с много... закусих салата моркови, към обяд си хапнах малко от телешкото и го изхвърлих и после ролца от раци... сега трябва да вечерям, но от умора сигурно ще хапна малко мляко и ще заспя...

Утре като почистя всичко и приключа ще се премеря... Мисля че съм -5 кг до сега 9 ден До целта ми остават още 8 кг, но определено ще са трудни...

Между другото да питам калкулатора на Дюкан казва едно аз си мисля друго... Според мен трябва да спазвам втора фаза докато стигна до желаното от мен тегло нали...
И найстина ли се сваля само по едно кило на седмица или е различно във втора фаза?

За сега най-много свалям от гърдите, което не е много желателно...  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 267
  • Испания
  • Мнения: 37 503
...
Между другото да питам калкулатора на Дюкан казва едно аз си мисля друго... Според мен трябва да спазвам втора фаза докато стигна до желаното от мен тегло нали...
И найстина ли се сваля само по едно кило на седмица или е различно във втора фаза?
...

Калкулаторът показва теглото, което най-лесно ще задържиш.
Да, втора е докато достигнеш желаното тегло.
Теоретично се сваля по кг на десетина дни. Но при всеки организъм е различно.

От книгата в главата за втора фаза:

Каква  загуба  на  тегло  да очаквате?

        Когато свръхтеглото е много голямо, двайсет килограма и повече, не е лесно да се определи колко килограма се свалят за една седмица, но опитът показва, средният спад е от един килограм.
През първата половина на режима се отслабва обикновено малко повече, което прави към килограм и половина, така че първите десет килограма се свалят за около два месеца.
     След двата месеца теглото започва да спада по-плавно, тъй като се задвижва метаболичен защитен процес, който ще опиша подробно, когато стигна до режима на запазване на резултатите - третата фаза на плана Протал. Кривата се задържа известно време на около килограм седмично, после слиза под психологическата граница от един килограм, с някои периоди на застой в моменти на отпускане или при жените по време на предменструалния синдром.
     Трябва да знаете, че организмът приема без много съпротива свалянето на първите килограми, но реагира по-силно, когато запасите му започнат да се изчерпват.
     На теория това би трябвало да е моментът да засилите още повече режима. Но на практика често става точно обратното. И най-желязната воля понякога отслабва, дълго време отблъскваните изкушения и отлаганите покани стават по-настоятелни. Но истинската заплаха идва от другаде. Загубата на първите десет килограма води до очевидно подобряване на общото състояние, формата и гъвкавостта се възстановяват, задъхването изчезва, комплиментите валят, удоволствието от обличането на забранените дотогава дрехи се усилва.
     Всичко това, заедно с класическия аргумент „само веднъж", води дотам, че първоначалната решимост отстъпва мястото си на отпускане, последвано от драстични мерки, което създава хаотична и опасна ситуация.


А за закуската: когато знаеш, че на другия ден ще си ангажирана сутринта, приготви си я от вечерта. Аз почти винаги си правя тостер, попара или каквото съм решила от вечерта. На сутринта само ям.  Wink  Понякога си правя за няколко дни напред тутманик, мъфини или нещо друго, което съм решила да си приготвя.

Последна редакция: пт, 25 окт 2013, 21:02 от smileys

# 268
  • Мнения: 71
Анеди ,жива и здрава да си ни   bouquet весел празник,много здраве и късмет ти пожелавам .

# 269
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Някой беше питал по-рано, но и аз да питам... За тази баничка на Анче, ако няма тефлонова тавичка, дали ще стане в йенска или на хартия за печене?  newsm78 Дали ще успея да го отлепя после това тънко чудо?

Общи условия

Активация на акаунт