Детски ясли и градини в Русе-4

  • 104 136
  • 866
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 4 841
4та ясла

# 811
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Благодаря!
А някакво мнение за 4 та ясла?

# 812
  • Мнения: 23
Благодаря!
А някакво мнение за 4 та ясла?

До миналия месец детето ми посещаваше тази ясла. Впечатленията ми като цяло са добри. Персонала в нашата група бе от внимателни и усмихнати дами. Материалната база е стара, има какво да се желае още. Дворът е голям, лятото ги извеждаха децата. Детето ми научи много стихчета и песни от яслата, махнаха му дневния памперс при сън.

# 813
  • Русе
  • Мнения: 8 801
До миналия месец детето ми посещаваше тази ясла. Впечатленията ми като цяло са добри. Персонала в нашата група бе от внимателни и усмихнати дами. Материалната база е стара, има какво да се желае още. Дворът е голям, лятото ги извеждаха децата. Детето ми научи много стихчета и песни от яслата, махнаха му дневния памперс при сън.

Много благодаря за отговора!  Hug

# 814
  • Мнения: 303
Привет!

Прочетох малко назад информацията, която сте споделили от около година насам и останах доволна от прочетеното за яслата, към която и ние сме се ориентирали. А именно - 9.

Не успях да добия представа обаче за това - колко време ви е отнело докато ви приемат. Много моля да споделите конкретно за тази, а и не само, защото предполагам че и на други мами би им било полезно.  Thinking

Ние нямаме кой знае какви точки - само адреса, че ни е в квартала. Аз съм все още по майчинство /иначе си имам работа, на която после следва да се върна и на която ми се пази мястото/, бащата също работи.

Благодаря предварително и хубав ден на всички!

# 815
  • Мнения: 2 352
Това е яслата в Дружба нали? Аз съм горе долу доволна, не е идеално, но е ок. Имате три точки, работещи сте плюс адрес. И не дължите данъци, значи 4. Ние влязохме с толкова, не сме чакали, веднага беше приета дъщеря ми.

# 816
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Това е яслата в Дружба нали? Аз съм горе долу доволна, не е идеално, но е ок. Имате три точки, работещи сте плюс адрес. И не дължите данъци, значи 4. Ние влязохме с толкова, не сме чакали, веднага беше приета дъщеря ми.
Това за адреса къде се споменава? Защото при попълване на заявление, никъде няма за отбелязване, че се получава точка от адреса. Моята дъщеря има три точки, от данъци и работещи родители, адреса ни е в квартала, но не се отбелязва никъде, че носи точка. Та, още не е приета, чакам от Септември....
Едва ли ще я приемат. ( за 8 и 16 та ясла).

# 817
  • Мнения: 303
Това е яслата в Дружба нали? Аз съм горе долу доволна, не е идеално, но е ок. Имате три точки, работещи сте плюс адрес. И не дължите данъци, значи 4. Ние влязохме с толкова, не сме чакали, веднага беше приета дъщеря ми.
Данъците кога трябва да са платени - към датата на кандидатстването или при отиване на записване след като се види, че е приета, тъй като ние имаме около 50 лв да плащаме към момента данъци, но ще си ги изчисним, ако я приемат. И ако тогава може, разбира се, за да не си затваряме парите към момента?!  Rolling Eyes

# 818
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Преди искаха Удостоверение за липса на данъчни задължения от Местни данъци и такси при записване 2014г..
Сега май могат автоматично да проверяват, но не съм сигурна.

# 819
  • Мнения: 2 352
Проверяват към датата на класиране. И се отнася за миналогодишните данъци а не за тези чийто срок е до края на годината. За общински, не републикански данъци става въпрос.

# 820
  • Мнения: 303
Благодаря Ви много!

# 821
  • Русе
  • Мнения: 90
Здравейте! Може ли някой да препоръча детска градина или филиал в кв. Възраждане, че ни предстои избор. Знам, че наблизо имаме Слънце и филиал на Слънце в един блок; също знам за Чучулига наблизо и неин филиал пак някъде там; знам, че в Братя Миладинови има и филиал на градина Ралица, което реално ни е най-близо. Лошото е, че не съм чувала никакви мнения и ми е трудно да направя избор.
Ще съм благодарна на всяко мнение  Hug

# 822
  • Русе
  • Мнения: 571
В блок Огоста, в който живея, също има филиал на ЦДГ Ралица. Не мога да кажа никакви мнения за никоя градина от квартала, понеже ходим в друг квартал на градина, но винаги ми е било чудно как се обучават деца на различна възраст в една група. Филиалите на градини Ралица, Чучулига, които са в блокове, са една група и вътре децата са от 3 години до 6 години, деца с различни интереси. Чудя се как една учителка на смяна учи децата в предучилищна възраст и кога се занимава с по-малките дечица?

# 823
  • Русе
  • Мнения: 90
Това е много добър въпрос и си заслужава сериозно обмисляне. Благодаря, Петя  bouquet

# 824
  • Мнения: 1
Здравейте, някой имал ли е проблеми в детска градина Слънце?

Общи условия

Активация на акаунт