Детски ясли и градини в Русе-4

  • 104 226
  • 866
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 23
Проверката за настоящ/постоянен адрес следва да се извърши служебно. А за данъците миналата година от яслата нас ни караха да си вадим удостоверение от общината newsm78

# 796
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Щерката е в 4та ясла и си направиха сверката служебно  ooooh! Виж какво се казва неединомислие..

# 797
  • РУСЕ/ПЛОВДИВ
  • Мнения: 309
И синът ми е приет по първо желание - в Зора Simple Smile Вчера ми звъня директорката и каза до 20ти да носим следните документи:
 - служебна бележка с изх. номер и печат на двамата родители
 - преснимана първа и последна страница на трудова книжка на двамата родители (за полицаи - не)
 - проверката за адрес се прави служебно
 - проверката за данъци се прави служебно. Ако има някакво разминаване, тогава се носи бележка.
Каза ни, че като занесем тези документи, мед. лице ще ни даде списък с други документи и изследвания.

# 798
  • Мнения: 515
Мили майки, искам да ви предложа една страхотна детска градина, с много хубава обстановка и прекрасни преподаватели в Русе, градината е на 2години,нова и красива. Ще пратя снимки, ако някой прояви желание. Това е филеал в ОУ"Бр.Миладинови"Това е в парка и всичси от този квартал могат да ме питат на лични

# 799
  • Мнения: 30
Здравейте, може ли някой да ми каже къде се намира 5 ясла?

# 800
  • Мнения: 14 133
Здравейте, може ли някой да ми каже къде се намира 5 ясла?
гр. Русе, ул. „Червен" № 5 е адреса според Гугъл  Hug

# 801
  • Мнения: 30
Благодаря много, защото в интернет пише друг адрес, а не мога да го намеря в интернет

# 802
  • Мнения: 30
Не е това адреса, това е адреса на първа ясла, а мен ме интересува пета къде се намира.

# 803
  • Мнения: 111
Здравейте, може ли някой да ми каже къде се намира 5 ясла?
Близо е до зала Локомотив.

# 804
  • Мнения: 14 133
Не е това адреса, това е адреса на първа ясла, а мен ме интересува пета къде се намира.
Да. Грешка.  Embarassed
 гр. Русе, ул. „Петър Стрелковски" № 1,  е на 5-та.  Peace
На сайта на общината  има адресите им.   Hug

# 805
  • Мнения: 30
Благодаря ви много, да този посочен адрес, не успях да го намеря, затова попитах. Хубав и успешен ден!

# 806
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Някой запознат ли е кога е изписването от ясла и от кога започват на детска градина. Голямата ми дъщеря я бях спряла за цялото лято преди градината и от 10-15 септември някъде започна градина. Но малката си ходи и сега на ясла и мисля да си изкара целия август.

# 807
  • Мнения: 372
Някой запознат ли е кога е изписването от ясла и от кога започват на детска градина. Голямата ми дъщеря я бях спряла за цялото лято преди градината и от 10-15 септември някъде започна градина. Но малката си ходи и сега на ясла и мисля да си изкара целия август.
Fervor, моя ходи на ясла до последно - първия ден в градината беше 15.09 понеделник, той посещава яслата до петък (12,09).   Peace

# 808
  • Мнения: 15
Аз моя син го спрях от яслата,защото не може да свикне в сборните групи , но ми казаха на края на месеца да отида при Директорката да ми издаде някакъв документ /за да го отпише предполагам  Thinking/и с него да отида в градината началото на септември за по-нататъшни инструкции  Peace.

# 809
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Здравейте,  Hug
Не съм ви чела назад, затова ако е коментирано се извинявам. Имам въпросче-може ли някой да ми сподели мнение за ясли номер 8 и номер 16? Колебая се между двете. Тоест какви са ви отзивите за тях?
И да попитам, в района на стоматологията има ли ясла?
Изключвам номер 1.
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт