Фенове на Тери Пратчет- да се преброим - 3

  • 83 051
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 736
Що като мъже?  Laughing Просто Ангуа е описана като очевидно женствена. Поне такива са моите впечатления, де да знам.

Делфина, чувах за това Момиче, но не му се наканих. Иначе в способностите на човека не се съмнявам, само хубави неща съм чувала за него. Grinning

# 31
  • Мнения: 256
helena mattsson е много красива, само не знам как ще пасне на образа.

# 32
  • Мнения: X
Що като мъже?  Laughing Просто Ангуа е описана като очевидно женствена. Поне такива са моите впечатления, де да знам.
...
ами то според мен "очевидно женствена" е = на нежна, красива и мила, нищо че Ангуа е Стража, боец и върколак  Laughing все пак Керът беше очарован драматично  Heart Eyes не е женствено и секси да е мускулеста и гърдеста Naughty
Аз си я представях задължително брюнетка, по- ми е върколашко  Joy

# 33
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
В книгите си е описана с руса коса.

# 34
  • Мнения: 3 736
Фри, за физически данни говорех, не за излъчване. Гърдите не са женствени?  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: X
е, аз съм си на възраст  Laughing с малко деформиран вкус  Laughing  ето такава стража ми харесва


или такава http://www.wallsave.com/wallpaper/1680x1050/warrior-women-navcew … ntasy-328647.html

може и така примерно русо  Laughing
Скрит текст:

тази е гърдеста, сигурно е женствено, ама не ме кефи  Stop
Скрит текст:

# 36
# 37
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
 Thinking Ангуа с разгологърдена униформа не мога да си представя. тя няма и нужда де, нали е Женска - около нея въздуха пука от женственост и ни пискюли на най-изпъкналите места, ни изрязана ризница с банели са и нужни  Hug

Скрит текст:
или



а лейди Сибил? младее ми, но с малко повече грим ...  Blush

# 38
  • Мнения: 341
+1 за Ангуа. Сибил... не знам. Останало ми е впечатление, че не е първа хубавица. Може би Кати Бейтс Wink С брадвата Wink Само дето Кати  гони 70  Tired

# 39
  • Мнения: 256
Второто предложение за Ангуа по ми допада. Лейди Сибил не си я представям грозновата, а по- на възраст и закръглена - както казах и преди - например Кристи Али.

# 40
  • Мнения: 455
И на мен ми харесва тази артистка за Ангуа ( а всъщност коя е? ).

# 41
  • NE
  • Мнения: 10 999
+1 Кристин Бел като Ангуа. Точно попадение.  Peace

Кристен Дънст не ми се връзва. Thinking

# 42
  • Мнения: 3 736
Кирстен Дънст на мен ми идва твърде нежна за Ангуа. Втората пък ми изглежда малолетна. Хич не я виждам да докара вълчи поглед. Crossing Arms

# 43
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Какви са тези ефирни създания, дето ги предлагате за Ангуа, бе? Ангуа е пич с цици, не некфа бледа фея Mr. Green

Лейдито си я представям доста по-яка от Ваймс, може би по-висока от него. Дебела Кърсти Али става.

# 44
  • Мнения: 256


Ето малко суров материал за върколак. На снимката е Бруклин Декер, на мен даже тя малко ми напмня за Пета Уилсън.

Общи условия

Активация на акаунт