Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 7

  • 35 513
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 0
Благодаря, момичета!
Мария, кисело мляко му е майката, да знаеш Simple Smile Хубаво кисело мляко веечер преди лягане и няма проблем!

# 346
  • Бургас
  • Мнения: 10 866
Започвам го значи. Simple Smile За щастие много обичам кис.мляко, а и прясно, та няма да ми пречи. Аз започнах от понеделник насам да закусвам Активия, но ще вкарам и малко мляко вечер в менюто.

# 347
  • Мнения: X
Да се отчета: Wink Три месеца без цигари!!! newsm53  Чувствам се страхотно! baloni

# 348
  • Мнения: 47 212
Мaрия, онова, което писах за дълбокото вдишване и издишване, все едно имитираш пушене, помага и по твоя въпрос  Simple Smile

lubkar1975, честито!  Simple Smile

# 349
  • Мнения: 1 004
При мен се нормализира това с тоалетната...

# 350
  • Бургас
  • Мнения: 10 866
Човече, благодаря, ще опитам!   Hug
lubkar1975, поздравления!   bouquet
Зайо, а след колко време горе-долу се нормализираха нещата при теб? И аз на това се надявам - да е само временно.

# 351
  • Мнения: X
Благодаря за поздравленията,момичета!  newsm51

# 352
  • София
  • Мнения: 295
Момичета, не влизам много напоследък, че съм затрупана със задачи, но ако не на вас, на кого да се похваля гордо с днешния ми празник - половин година без цигари...  Mr. Green
Добре дошли на новите непушачи и успех, няма да се давате!   bouquet

П.П. Мария, и аз имах такъв проблем в началото, бях се ошашкала, защото преди това си бях редовна - по 2-3 пъти на ден, а като спрях цигарите, стана веднъж на 2-3-4 дни и щях да пукна просто.  Mr. Green След месец - месец и нещо всичко се нормализира от само себе си, така че ако ти все пак положиш усилия (защото аз тогава ядях само глупости), сигурно и по-бързо ще се оправиш.  Peace

# 353
  • Мнения: 64
 На Тeddy и lubkar1975 поздравления!!!
 Мария, и аз в момента имам същия проблем, хем ям уж само зеле, ленено семе и пр. Знам, че ще отмине, ама... Сега се сещам, че коремните преси също помагат, почвам и ще се отчета  Simple Smile
 Мноооого ми е трудно да не ям( той дяволът си няма друга работа), хем да не пуша, че и да не ям. Вчера в супера дълго съзерцавах 1 бейкролс, накрая си взех дъвки и вода, но....
 И все пак, като прекарали поне половината от живота си в диети, мисля че ние, жените, по-можем да не ядем в такъв момент. Мъжете сякаш по-лесно отказват цигарите, но пък 10 килца си ги качват без проблем. От друга страна пък, ако спортуват, ще ги наместят където искат, докато аз никога не мога да ги кача на единственото желано място....   Simple Smile)).  Абе всичко си има плюсовете и минусите.

# 354
  • Мнения: 1 004
докато аз никога не мога да ги кача на единственото желано място....   Simple Smile)). 

Харесва ми  Grinning

Според мен си е до човек и натура дали и колко ще качиш.
За тоалетната не помня, аз принципно откакто се преместих в Германия всяка сутрин имах нещо като разтройство и чак се бях изплашила. Сега е по-добре, макар че....
Все си мисля, че тукашните цигари ми докараха тези проблеми, а може и стреса да е бил.

# 355
  • София
  • Мнения: 189
Да се отчета: Wink Три месеца без цигари!!! newsm53  Чувствам се страхотно! baloni

Поздравления! newsm51  bigdance2

# 356
  • Бургас
  • Мнения: 10 866
Отчаяна съм! Пуши ми се все повече и повече! Не трябва ли да е обратното - да става по-лесно? Вече едва издържам, кълбо от нерви съм, реве ми се! Боже, толкова ли съм зависима от отровата?
Съжалявам, че ви мрънкам на главите, ама вече място не мога да си намеря! Днес ми е супер зле...Само се моля да мине по-скоро...

# 357
  • Мнения: 47 212
Мaрия, това е само период. Не се давай. Даже му се радвай, защото всяка секунда те отдалечава от цигарите. Нормално е. И по-силни кризи ще имаш, но вече ще ти е познато.
Физически си се изчистила, сега започва психическата борба.
Дишай и издишвай дълбоко. Пий вода. Пусни си силна музика на слушалки.
Имаш ли възможност да се натовариш с нещо физическо в момента? Тичане, колело, секс? Изцеди се до край.
С теб сме, да знаеш. Всички сме го минавали, ще го преодолееш и ти  Hug

# 358
  • Бургас
  • Мнения: 10 866
Физически не мога, в офиса съм. Иначе дишам пред монитора, уж скришно, че ще ме вземат за ку-ку. Laughing Вода пия много, през 30-40 мин. съм в тоалетната. Постоянно си повтарям, че е момент и ще отмине, ама.... реве ми бе! ooooh! Ината ми магарешки е единственото нещо в момента, което ме държи далеч от цигарата.
Охххх, Човече, много ти благодаря, мила! Друго, като видиш, че някой те разбира. Hug

# 359
  • Мнения: 64
Мария, разбирам те напълно, подкрепям те и вярвам в силата ти да се справиш! Ти реално вече си чиста. Организмът ти се е освободил от отровата, тя е само в мислите ни. Аз снощи имах много сериозен момент, но се справих и сега съм щастлива за това. Ти чела ли си "Не пуша вече", много вдъхновяваща, забавна и най-вече терапевтична книга, стига наистина да си решил да спираш, а ти определено си! Аз под влияние на книгата много добре си представям малкото чудовище в мен, с което меря сили и което унищожавам с всяка изминала минута Twisted Evil Давай си кураж, не си сама  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт