"Шоколадова" коса - 4

  • 151 084
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 295
Момичета, приемате ли нови попълнения? Искам да мина и аз в отбора на шоколадките. Искам цвят като на втората мацка от първа страница. Накратко за мен, естествения ми цвят е тъмно кестеняв, досега съм се боядисвала само с черна боя, сега искам промяна. Не съм слагала боя от близо три месеца, но черното все още си стои. Мисля да отида на фризьор, но не знам първо трябва да ми я обезцвети и след ова да избера цвята, не ми се вярва сама да се справя. В смисъл, ако сега сложа кафяво нищо няма да стане, нали?
П.С. Сори за дългия пост.
Хубав ден на всички! Hug

Здрасти! Аз сама успях да махна черното, понеже фризьорите обичат блондора, а аз не. Naughty Ако искаш да се пробваш - Decolor time на Роза импекс. После обаче не се боядисваш веднага, а изчакваш известно време. Днес мисля да поръчам някаква боя от Златната рибка, която ми препоръчаха от там самите те. Изминали са почти 2 седмици от обезцветяването при мен.

# 61
  • Мнения: 5 435
Кукумицинка, няма ли да стана на петна?

# 62
  • Мнения: 1 295
Кукумицинка, няма ли да стана на петна?

Моята не стана на петна, на мене ми се получи леко преливащо - моята коса е дълга до кръста. Ама преливащо не значи нещо очевадно, ами просто в горната част на косата е примерно 1-2 тона по-светло, а в краищата по-тъмно, но не и черно. Абе общо взето косата ми стана тъмнокестенява, ама то и без това естествената ми е такава. И сега мисля да оеднаквя с боя. Бях се спряла на Syoss, но после реших да е някаква професионална боя.
А на тебе колко ти е дълга косата и с каква боя си я боядисвала?

# 63
  • Мнения: 5 435
Косата ми е под раменете, последно я боядисвам с безамонячна на Палете. Май най-добре да отида на фризьор, по принцип се чудя за това обезцветяване, защото съм с тънък косъм и ме е страх да не я изтощя много. Затова и клоня към фризьор.

# 64
  • Мнения: 1 295
Ами то това обезцветяване на вреди на косъма. Но пък не знам дали маха безамонячни, защото те са на друга основа.

# 65
  • Мнения: 5 435
Ами то това обезцветяване на вреди на косъма. Но пък не знам дали маха безамонячни, защото те са на друга основа.

Аха, ясно. Най-добре да се консултирам. Благодаря ти!  Hug

# 66
  • Русе
  • Мнения: 7 076
Мен корена ми е тъмен ама косата си ми е между 6 и 7 така че с 5 си представям какво ще стане  Grinning но пък със сигурност няма да се задържи много. Добре благодаря ти, ще ида да разгледам какви цветове има   bouquet
Можеш да си сигурна, че няма да се отмие. Аз имам бели коси, покрива ги на 100% и боята не пада. Съвсеем леко изсветлява от миене на миене.

# 67
  • Мнения: 1 295
Ами то това обезцветяване на вреди на косъма. Но пък не знам дали маха безамонячни, защото те са на друга основа.

Аха, ясно. Най-добре да се консултирам. Благодаря ти!  Hug

Моля, моля, пиши все пак какъв е резултата от фризьора  Peace

# 68
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Записвам се отново в темата на шоколадките ! Напоследък ми е щукнало да се боядисам по-тъмна, но ми се иска цвета да е траен. До сега се боядисвах с безамонячна боя и цвета се отмива много бързо. Иска ми се цвят 3.1 или 4.1, т.е. много тъмно кафяво, почти черно, но не черно, с пепелен оттенък, не искам червени оттенъци,а това май е невъзможно при тъмнокафявата гама. Някакви идеи за боя?

# 69
  • София
  • Мнения: 5 289
То си зависи и от основата. Моята коса е черна(не, че съм се виждала от 15 години с моята коса Laughing ) и с 6-цата стана шоколадово. Доволна съм. С 5-цата обаче си става много тъмно кестеняво, доближаващо се до черно.
Искаш да кажеш, че си била с черна коса и с 6-цата на Чифели си станала шоколадова? Rolling Eyes
Ако е така супер, ще пробвам и аз.Само да те попитам преди това колко време беше черна?

# 70
  • Мнения: 5 435
Ами то това обезцветяване на вреди на косъма. Но пък не знам дали маха безамонячни, защото те са на друга основа.

Аха, ясно. Най-добре да се консултирам. Благодаря ти!  Hug

Моля, моля, пиши все пак какъв е резултата от фризьора  Peace

Обезателно, ще гледам да приложа и снимков материал. Laughing

# 71
  • Русе
  • Мнения: 7 076
То си зависи и от основата. Моята коса е черна(не, че съм се виждала от 15 години с моята коса Laughing ) и с 6-цата стана шоколадово. Доволна съм. С 5-цата обаче си става много тъмно кестеняво, доближаващо се до черно.
Искаш да кажеш, че си била с черна коса и с 6-цата на Чифели си станала шоколадова? Rolling Eyes
Ако е така супер, ще пробвам и аз.Само да те попитам преди това колко време беше черна?
Основата на косата ми е черна, т.е корените, които избиват, а иначе се боядисвам в кафявата гама от години. Цвета става равномерен по цялата дължина.
№ 6 се води шоколад байа. За по-светъл цвят може да се вземе оксидант 30%, а не 20. Следващия път мисля така да направя. Продавачката още сега ми предложи, но аз си взех 20%.

# 72
  • София
  • Мнения: 5 289
Честно казано изобщо не мисля, че мойта черна коса ще мръдне на някъде освен към черно, ма ей на надявам се малко да я покафенея.Ако взема оксидант 30 % мислиш ли че би мръднала? newsm78

# 73
  • Русе
  • Мнения: 7 076
И от фризьорка съм чувала, че с 30% оксидант косата изсветлява повече.

# 74
  • Мнения: 1 295
30% оксидант? Не са ли до 12%?

Общи условия

Активация на акаунт