"Шоколадова" коса - 4

  • 151 231
  • 758
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 289
Въх, че глупост написах...40 Vol исках да кажа, което е 12%...
Колкото по висок, толкова по вреди на косъма, но и по добре го оцветява в желания цвят.

Последна редакция: ср, 15 яну 2014, 17:58 от КАРЧЕВА

# 76
  • Мнения: 1 296
 Joy Да, 12% си е за русите нюанси Simple Smile

# 77
  • Русе
  • Мнения: 7 091
vol се води, а не процент. Аз съм ви подвела. Embarassed
За кафявите се препоръчва 20, но в магазина ми предложиха 30. А предния път се боядисвах при фризьорка(с друга боя), та тя ми каза, че да се постигне цвета от мострения кичур на по-тъмните коси може и 30 да се сложи.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 289
Даа, мисля да взема някакъв кафяв нюанс и да взема 9% оксидант, та белким малко покафенея. Whistling

# 79
  • Мнения: 3 318
Аз вече няколко пъти се боядисвам с Garnier Color Naturals 6 тъмно рус. На моята коса има невероятна трайност и покрива много добре белите коси. Косата ми е черна и с 6-ца получавам хубав кафяв цвят.

# 80
  • София
  • Мнения: 5 289
Боядисвала си се в черно или ти е естествено черна? Simple Smile
Аз обаче немога да взема тъмно русо, щот мойта ест коса е светло кестенява и корените ми ще станат доста светли, затва трябва да гледам към кафявото с надеждата, че ако черната ми коса не покафенее поне корените ми няма да изрусеят. Laughing

# 81
  • Мнения: 1 296
Аз получих боята Макадамия и ще ви докладвам при резултат  Peace

# 82
  • Мнения: 3 318
Боядисвала си се в черно или ти е естествено черна? Simple Smile
Аз обаче немога да взема тъмно русо, щот мойта ест коса е светло кестенява и корените ми ще станат доста светли, затва трябва да гледам към кафявото с надеждата, че ако черната ми коса не покафенее поне корените ми няма да изрусеят. Laughing
  естествената ми коса е черна  Simple Smile

# 83
# 84
  • Мнения: X
Аз вече няколко пъти се боядисвам с Garnier Color Naturals 6 тъмно рус. На моята коса има невероятна трайност и покрива много добре белите коси. Косата ми е черна и с 6-ца получавам хубав кафяв цвят.
мОЯТА Коса също е черна и имам бели коси само отгоре -на темето ли как да се изразя и са малксо/Винаги ги съм се боядисвала -черно или много тъмно кафяво ,защото косата ми расте бързо и тъмните корени ме притесняват.Аз много не обичам да я боядисвам ,харесвам си естественият цвят и тези були коси ме нервят точно там .Косъмът ми е дебел и се личи от километри.
  Заинтригува ме с това ,какъв точно цвят ти става косата - шоколадов ли?
   

# 85
  • Мнения: 74
Да боята е много хубава ,заслужава си и покрива доста добре белите коси.Балсама ухае страхотно.С две ръце препоръчвам

# 86
  • Мнения: X
Да боята е много хубава ,заслужава си и покрива доста добре белите коси.Балсама ухае страхотно.С две ръце препоръчвам
О, чудесно! А трайна ли е?

# 87
  • Мнения: 3 318
Ето снимки, но косата е мръсна на 3 ден след миене и светлината е кофти. Иначецвета е по-хубав.

# 88
  • Мнения: 472
Ето снимки, но косата е мръсна на 3 ден след миене и светлината е кофти. Иначецвета е по-хубав.


Много ми харесва цвета ти.
Наистина ли се получава при естествена черна коса?
В домашни условия ли я поддържаш?
Моят естествен цвят също е черен , но се боядисвам в черно с безамонячна боя. Много искам да я изсветля вече.

Последна редакция: пт, 17 яну 2014, 16:18 от Mia Mia

# 89
  • Мнения: 3 318
Ето снимки, но косата е мръсна на 3 ден след миене и светлината е кофти. Иначецвета е по-хубав.


Много ми харесва цвета ти.
Наистина ли се получава при естествена черна коса?
В домашни условия ли я поддържаш?
Моят естествен цвят също е черен , но се боядисвам в черно с безамонячна боя. Много искам да я изсветля вече.

Аз вече няколко пъти се боядисвам с Garnier Color Naturals 6 тъмно рус. На моята коса има невероятна трайност и покрива много добре белите коси. Косата ми е черна и с 6-ца получавам хубав кафяв цвят.

Общи условия

Активация на акаунт