"Шоколадова" коса - 4

  • 151 091
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X

Само не мога едно да разбера,защо тъмно руси цветове стават тъмно шоколадови  Grinning

А де  Laughing , айде да не е тъмно шоколадово, но средно кестеняво със сигурност е  Peace , доста е далеч от русата гама  Laughing

# 736
  • Мнения: 18 573
точно а аз това се чудя -цвета ти е много хубав, не супер тъмно, но и със сигурност не е тъмно-русо  Simple Smile
тези хора,които правят боите нали уж са професионалисти,толкова ли не можа да се наименува цвета и да е реално на това,което става като резултат  Simple Smile
такива иновации има вече,а това да не може да се направи -ето това ме изумява всеки път

# 737
  • В мечтите
  • Мнения: 639
·•Жана•·...страшен цвят и коса...с 5.4% ли окислител взимаш на Хромата?

# 738
  • Мнения: X
·•Жана•·...страшен цвят и коса...с 5.4% ли окислител взимаш на Хромата?
5.4% , да  Peace и благодаря  Hug Blush

# 739
  • Мнения: X
Жана, страхотен цвят и коса да кажа и тук. На мен ми изглежда една идея по-тъмно от това на каталога. Всъщност много хора не знаят кой цвят как точно се нарича според номерацията на боите. От голямо значение е основата върху която се полага новия цвят, дали е боядисвана преди това, каква е структурата на косъма (например порьозната коса поема повече боя и цветът обикновено става по-наситен). Също така цветовете на различните марки се различават, дори да са с идентични номерации, нюансите обикновено се различават най-вече. Пепелявият оттенък по правило кара цветът да изглежда по-тъмен, изобщо студените нюанси синьо, лилаво, пепелно потъмняват една идея цвета, докато топлите го осветляват. Много хора си мислят, че "тъмно русо" е такъв цвят

Скрит текст:
, а то е някакво средно русо 8-ца, в някои каталози дори 9-ка, което си е доста светло. Тъмно русо е този цвят например

Скрит текст:

Изобщо всичко е много относително и обикновено ние виждаме цветовете изкривено. Например, когато бях почти черна виждах всичко след 5-ца много светло. Когато бях платинено руса всичко останало под 10-ка ми се виждаше супер тъмно  Grinning

# 740
  • Мнения: X
Жана, страхотен цвят и коса да кажа и тук. На мен ми изглежда една идея по-тъмно от това на каталога.
Hug отново благодаря  Blush
Да,малко по-тъмна е сега,но ще изсветлее и ще стане точно такъв цвета.Ти това го знаеш де,всъщност  Hug

Всъщност много хора не знаят кой цвят как точно се нарича според номерацията на боите.
Те май и производителите не знаят  Laughing , наслагват си ги както дойде  Laughing

От голямо значение е основата върху която се полага новия цвят, дали е боядисвана преди това, каква е структурата на косъма
Абсолютно вярно  Peace Hug



# 741
  • Мнения: 1 972
Момичета,ето снимка на Лакме хрома 6.17 - боядисах се днес сутринта,светлината се уцели хубава,ще добиете точна представа.Знаете,че винаги става малко по-тъмно в началото,след 3-4 измивания става цвят точно като на каталога,поне при мен  Peace
1 , 2  
Извинявам се на тези от вас,които пишат и в темата за проф. серии,че повтарям снимките,но там качих заради използваните продукти,тук заради цвета  Hug

Цвят не видях Crazy При тази страхотна коса, цвета ще ми е последна грижа Heart Eyes
Благодарих ли ти,или мислих да ти благодаря и се отплеснах ?  Hug

Благодари ми Wink Аз обаче продължавам да ти завиждам не особено благородно  Crazy
Скрит текст:
Последното е шега разбира се Wink

# 742
  • Мнения: X
Благодари ми Wink Аз обаче продължавам да ти завиждам не особено благородно  Crazy
Скрит текст:
Последното е шега разбира се Wink
Hug

# 743
  • Мнения: 18 573
Шоколадки,да си кажа впечатленията от Олията може би 2 седмици да минаха от боядисването.
Цвят йок,корени червенки,черното почти се отми и от корени и от краища.
Състояние на косата-супер.Не е увредена.Скалпа обаче леко се възпали.
Предишния ми цвят почти се е възвърнал.Тъмният цвят като че изчезна.
Извод-повече няма да си я купя.Не е никак лоша,но не виждам смисъл от такива резултати. Simple Smile
След 2 месеца-лакме,3-ка или иноа.
·•Жана• кажи моля те каква е трайността на Лакмето?

# 744
  • Мнения: X
Цитат
·•Жана• кажи моля те каква е трайността на Лакмето?
При мен около месец и половина  Peace
Боядисвам се на два месеца горе-долу , понеже имам десетина бели косъма  Crossing Arms  Laughing около челото, но месец и половина почти цвета се задържа  Blush Мия косата на 3 дни,не ползвам серии за запазване на цвета.
Боядисвала съм се и с Иноа - не ти я препоръчвам,при мен се изсушиха дължините,ползвах 5-ца.Освен това много бързо пада  Peace , за около 3 седмици.

# 745
  • Мнения: X
И аз се спрях на Лакме но на тази http://www.zlatnaribka.com/boya-za-kosa/boya-za-kosa-lakme/LAKME-COLLAGE трайна боя Simple Smile

# 746
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 760

Дай после отзиви как  е като трайност  и покритие на белите коси  Peace

# 747
  • Мнения: 18 573
•Жана•· мерси.Ако се боядисвам с иноа ще е тази с амоняк.Но мисля да не рискувам повече.Нали Лакмето се понася добре и от чувств. скалп,нея ще взема.Но това ще е чак след 2-3 месеца.
Аз също се използвам серии за запазване на цвета.

# 748
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 162
Момичета, привет!
аз съм малко нова в темата, но не и нова във форума! Grinning  Hug

Поръчах си така хвалената Лакме Хрома - цвят 6/17.  в понеделник ще пристигне, ще я пробвам и ще давам отзиви надявам се наистина да е щадяща, защото достатъчно си изгорих и измъчих косата с едни дълго правени червени кичури /като казвам червени имам предвид наистина червени , ярки, набиващи се на очи и доста вредни за косата! /. Та сега махането им или по -скоро прикриването им е доста трудна и досадна работа.
 bowuu

# 749
  • Мнения: X
Момичета, привет!
аз съм малко нова в темата, но не и нова във форума! Grinning  Hug

Поръчах си така хвалената Лакме Хрома - цвят 6/17.  в понеделник ще пристигне, ще я пробвам и ще давам отзиви надявам се наистина да е щадяща, защото достатъчно си изгорих и измъчих косата с едни дълго правени червени кичури /като казвам червени имам предвид наистина червени , ярки, набиващи се на очи и доста вредни за косата! /. Та сега махането им или по -скоро прикриването им е доста трудна и досадна работа.
 bowuu

Ще чакам отзивите Simple Smile
6 цата не се ли води тъмно русата гама ?  Rolling Eyes .
Аз се преборих с едно омбре и косата ми направо беше оранжева .Успях да го преборя с по тъмен цвят на косата.Сега съвсем леко в края имам русичко но не от това рижавото и неприятното.А едно много сладко и свежо все едно е из светляла от слънцето .
Мисля да се боядисам с Лакме но не хрома а другата която показах след края на лятото защото искам косата ми да си почине малко.А и имам в корените най отпред бели коси.Искам нещо наистина трайно Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт