"Шоколадова" коса - 4

  • 151 253
  • 758
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
О, ще стане уникално с карамелени или пясъчно руси кичури. Аз съм луда по балеажа  Heart Eyes

# 676
  • Мнения: X
О, ще стане уникално с карамелени или пясъчно руси кичури. Аз съм луда по балеажа  Heart Eyes
И аз напоследък съм луднала по този балеаж Simple Smile)
Но още не съм започнала работа нямам и заплата и съм с ограничени финанси.Иначе отдавна да съм го направила Simple Smile

# 677
  • Мнения: 18 589
Дяволски чаровна страхотен ти е цвета.Прави ми впечатление,че на първите снимки е съвсем тъмен,а на тази от терасата се виждат леките червени отенъци.Как е като усещане Олията,изсушава ли?Аз от нея съм си харесала тъмно кестеняво.Твоят цвят какъв се води по име.?
Балеажа е супер яко,но трябва да попаднеш на добър фризьор и не знам дали бих се навила.Освен това на тоя моя тъмен цвят се притеснявам да не циганее твърде много,не знам какъв би бил подходящия отенък.

# 678
  • Мнения: X
Изсушава косата да.Аз обаче полагам много грижи и и не го усещам това изсушаване толкова много.Номера е 400 не знам как се води в началото стана супер тъмен отиващ към черен.Най интересното е че червеното е много хубаво и естествено на тази боя и ми допада дори Simple Smile

# 679
  • Мнения: 18 589
Да наистина много естествен се е получил самия цвят.Предполагам,че 400 е средно кестеняво като цвят.Аз пък точно такова искам тъмно кестеняво към черно.Ама те моите желания се менят от днеска за утре. Simple Smile

# 680
  • Мнения: 1 972
Момичета,слагам снимките с уточнението /отново/,че боята е на около 3 седмици и че аз съм с червеникава основа по дължините  Peace
тук се вижда червеникавото на върховете
още веднъж.
Исках на слънце да снимам,но след работа имаше такава буря и така се беше затъмнило,че просто нямаше как... Confused
Утре сутрин ако е по-добре времето,ще кача дна слънчева снимка  Laughing
Miss_Bingley ,ако няма да променяш цвета,не би трябвало да имаш проблем  Peace

Цвят не видях Crazy При тази страхотна коса, цвета ще ми е последна грижа Heart Eyes

# 681
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 765
Някой боядисвал ли се е с Matrix мока цветовете?как е боята по принцип като покривност/трайност?

# 682
  • Мнения: 18 589
някоя от вас правила ли се е с нектра колор, тъмните цветове?Интересуваме дали изтощава много, щадяща ли е и бързо ли се отмива.А също ще мога ли да смеся черно с черно-кафяво понеже се колебая между двата цвята.Искам да стане почти черно, но да не е съвсем тъмно.
Ако въпроса ми не е за тук, моля да ми кажете подходяща тема и да ме извините  Simple Smile

# 683
  • Мнения: 2 352
Според мен не смесвай с черно. Вземи си боя цвят много тъмно кафяво или тъмно кафяво или кафяво. Като ноемр да не е 1, те са обикновено черни, а примерно 2 или 3. На велатон например има цвят тъмно кафяво мисля че беше, номера беше 3. Стана тъмно, почти черно. Почти всички бои са така, тъмните им цветове са почти черни.

# 684
  • Мнения: X
някоя от вас правила ли се е с нектра колор, тъмните цветове?Интересуваме дали изтощава много, щадяща ли е и бързо ли се отмива.А също ще мога ли да смеся черно с черно-кафяво понеже се колебая между двата цвята.Искам да стане почти черно, но да не е съвсем тъмно.
Ако въпроса ми не е за тук, моля да ми кажете подходяща тема и да ме извините  Simple Smile

И аз като : brummmm смятам ,че няма нужда да смесваш.Просто си вземи боя един цвят преди черното много тъмно кестеняво.Всички бои тъмно кестеняво стават цвета който ти искаш да постигнеш .

Последна редакция: ср, 13 май 2015, 09:08 от Анонимен

# 685
  • Мнения: 18 589
Благодаря ви за отговорите момичета. И аз точно поради това се чудех, защото досега съм вземала 3 като цвят и винаги ми е ставало черно.Боите без амоняк по принцип стават винаги една идея по-тъмни.
Но аз досега съм се правила само с Кастинг 300 и не знам как са цветовете на другите бои, пък и от доста години вече не съм се боядисвала след последното шоколадово, което ви показвах.
Ох, не знам само аз ли съм така, обаче толкова бързо си променям мненията.Както от 3 години се съм се боядисвала изведнъж имам желание за промяна.Сега пък съм луднала за много тъмен цвят. Laughing
Може би се дължи на житейските промени,които настъпиха при мен.Луда работа  Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 май 2015, 11:00 от Miss_Bingley

# 686
  • софия
  • Мнения: 134
Моля за мнение за Lakme Chroma. И аз от мн. години се боядисвам с L'oreal Casting, първо бях с 300, после минах на 412. Сега искам да пробвам Lakme, но моля за мнения.

# 687
  • Мнения: X
Назад в темата има доста мнения. Преди една страница дори мисля я обсъждахме  Peace

# 688
  • Мнения: 18 589
Ох, момичета помагайте.С тъпата си глава реших да си купя Олиа на гарниер.Търсих информация, гледах клипове, какво ли не, взех цели две кутии.И после естествено започнах да чета отзиви всякакви в блогове-наши и чужди.Някои много я хвалят, други казват, че била отвратителна и се отразявала зле на косата.
Цели две кутии взех.Истината е, че много си харесах цвета на едно момиче с тази боя и това ме накара да я взема.
Знам, че не бива да се подвеждам по всичко прочетено и че, всяка коса е различна, но не знам защо страшно много ме е страх да се намажа с нея.
Това беше абсолютно импулсивна покупка и сега се чудя какво да правя.Много се колебая дали изобщо да си я слагам на главата  и дали изобщо да си променям цвета,който в момента е това:
Скрит текст:
цвета ми е тъмно кафяв, но много избледнял и искам просто освежаване, наситеност и хубав цвят, а сега е някак обезцветен и сивеещ, бели коси нямам не знам какво го мисля толкова, но просто не искам да си опропястя косата, че много държа на нея
някоя, ако е ползвала олията нека сподели повече за тази боя
[/color][/spoiler]

# 689
  • Мнения: 520
Кой номер е боята, която си купила?

Общи условия

Активация на акаунт