Домакини -епизод 20. Ежедневие и бит...

  • 40 628
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Добро утро  Simple Smile
Тук вали и е едно мрачно ...

# 46
  • Мнения: 1 826
Добър ден момичета!!! Hug  bouquet
Тук вали и духа вятър,доста си е хладно днес. Confused
Тръгвам по задачи,днес ще ми е доста натоварено и имам нужда от стиснати палци всичко да мине и да бъде наред.Като се прибера ще пиша повече подробности. Praynig

# 47
  • Мнения: 2 169
Добро утро.
Да се впиша и аз в общия тон - тук е студено и влажно, и от време на време си превалява.
То не че не му е време де, ама ми се искаше малко още да се позабавят есента и зимата.
Писенцето, стискам палци fingerscrossed

# 48
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
При всички ни е мрачно май...Днес нямам и какво особено да пиша. Ще ви наглеждам от време на време... Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 64


Хайде  на  по обедно кафенце...
Добър  ден от  мен !
Писенцето, стиснати  палци. Аз си изчистих  фризера  и сега  извадих едни пекани чушки, на миш -маш  да ги правя   Laughing
Тук  е  дъждовно, духа вятър  бърррр
После  ще ходя до магазина  да искам кашони и малко по-малко да  пребера  папките,че е голям хаос Grinning не може се разбере  хол ли имаме или офис

# 50
  • София
  • Мнения: 9 850
Само аз ли обичам такова време? обожавам го. Сам да не вали силно, когато излизам, иначе против мрачното и студеното нямам против...само една мъгла ми липсва. Laughing
Взех си свидетелството за съдимост- не съм осъждане, представете си, ще мога да се грижа за собственното си дете. ooooh!

# 51
  • София
  • Мнения: 2 265
Валенцето и аз обичам такова време - лек дъжд без вятър...

Петьо днес направи някаква криза с кашлицата, не го пуснах на училище. Ходи с мен на тай чи, там има места за играене срещу 1 лев за спортуващи там Peace Не му се тръгваше. Продължава да кашля. На връщане минах ме през Макдоналдс Wink

Не знам какво да готвя днес... Вече ми писна от "мекичка" храна.

ММ отиде да види какво може да се направи с моста - не му е удобен, щрака, не може да дъвче...

Като се върна, ще отида да пратя малко пари на мама и после ще му мисля...

# 52
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте,

 вчера бяхме на женска консултация и да се отчета и аз Simple Smile
Едната бебка е вече цеееели 1300 кг, а другата е 1210 кг Simple Smile
Много бяха смешни, не спряха да му ритат ехографа на док, а ги е понастиснал, а са го изритали Simple Smile Околоплодни води са ОК, плацентата е вече 1 степен. Тонове на бебетата са ОК. Вървим с една седмица напред обаче твърдо Heart Eyes
И тука валя ама сутринта, сега е  едно гадно мрачно иииии абе не е приятно Crazy ММ се завърна и аз не мога да се отлепя от него, като гербова марка съм му hahaha

Имам много работа, смъкна ми всички торби със зимни дрехи и сега прибирам едните, вадя другите още съм доникъде седнах да си почина малко и пак се мятам Crazy А пък той се метна да оправя хола има още няколко почивни дни отпуска и се втурна да го оправя Crazy

# 53
  • София
  • Мнения: 2 265
Браво, Коконче, много се радвам за вас! бебките добре са пораснали Peace Hug

Валенцето, честит документ.

Писенцето, стиснати  палци.

Вио, от понеделник десетдневната прогноза слънце и през деня +22 почти през цялото време
http://sinoptik.bg/sofia-bulgaria-100727011/10-days

Надин, радвам се на твоите неща в ФБ, кога ще идвам вСофия, нали тези дни някъде си имала намерение - да ми донесеш матрьошката, а аз да ти я платя и да ти дам книжките

# 54
  • Мнения: 4
Привет. Минавам да се запиша. Мари, благодаря за темата. Ще пиша по-късно, сега не мога.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 265


Любимите хора винаги с нас... дори ... когато ги няма...

# 56
  • Мнения: 2
Кокона,браво на бебките ти,много са пораснали
Ние преди малко прибрахме малката и сега се играят с баща и,много са сладки Heart Eyes по-късно ще намина пак

# 57
  • Мнения: 2 169
Привет  Hug
Коконче, браво на девойките, все така да растат.
Ние тази вечер сме на яйца на очи и салатки. А, и една тиква метнах да се пече във фурната. Откриваме сезона на тиквите, много ги обичам   chef

# 58
  • Мнения: 1 826
vio идвам на гости да похапна тиква!  Laughing Wink
Благодаря ви за стиснатите палци-имаха ефект!Минаха всички задачи нормално.  Simple Smile  bouquet Само дето ме валя порой. Confused
kokona20 браво на бебките!!!Явно и те са се радвали,че тати се е прибрал. Heart Eyes
luss виж вземи някакви таблетки за смучене на сина ти.Аз приемам щафетата от мъжа ти за мекичката храна. Laughing Ще вадя зъби,дано всичко е наред. Praynig
Лека вечер за сега,че днес се уморих и сега преди час обядвах и вечерях. ooooh!
 Hug Simple Smile

# 59
  • Мнения: 644
Здрасти и от нас!Емо беше на градина.Оправих си къщата преди обяд.Разходих се до лидл и направих руска салата.Сега метнах една риба полуфабтикат във фурната.
ДА си похваля мъжа сменил е реотана на фурната.Пече идеално.
Вчера месих тесто за първи път.Получи ми се направих мекици.
Тук времето беше топло и приятно.Да видите малко дъжд и вие Simple Smile
Обичам да вали,но когато съм вкъщи.
А имам ли задачи и да стана вир вода.Мразя  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт