как се справяте с постоянното чувство на глад?

  • 7 474
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Хихи, при мен най- странното беше, че като забременях, апетита ми намаля.  Laughing

И моят така. Даже на моменти насила ядях, щото то пък съвсем без нищо не може.
След раждането обаче апетита ми се върна с пълна сила Crazy, вероятно поради изтощението от операцията и безсънните нощи. Особено на сладко много налитах. След 2- 3 месец се поуталожиха нещата и ми се нормализира апетита.

# 16
  • Мнения: 4 362
Ами аз не се ограничавам,но избягвам ношното хапване  Grinning
Пия повече течности

# 17
  • София
  • Мнения: 596
Реално погледнато сега имам повече апетит, отколкото като бях бременна  hahaha
Но, тогава пиех страшно много прясно мляко, Мегле 1,5% - много засища, хем течност - хем хранително! Ама и сладко си хапвах, мине се не мине и муна някоя вафла мура  Hug
След всички тези мнения, моля те тичай до магазина, със свито сърце  ти ги писах горните, да не вземат да ти се доядат ...  bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 439
не се мъ4а да се справям ...ям като невидяла...сега пиша и пак дъв4а...истината е 4е съм голямо и лакомо гусе Simple Smile Като спра да кърмя ще падне гладуване. Докато бях бременна първите 6 месеца ка4их 12 кг, а последните 3 нито един и запо4нах да се притеснявам даже 4е му има нещо на детето. За докторите беше нормално, но на мен не ми се струва да е така.
Не се притеснявай има време за отслабване  bouquet

# 19
  • Мнения: 175
Аз мисля че решението е повече течности.През лятото вода а сега чайчета с лимонче.,стопляш се пълниш корема и после испикаваш.това е.когато почустваш глад опитай с това поне ще изкараш няколко часа до следващото хапване.и е много полезно на всичкото отгоре.гледай да си хапваш само хубави и качествени неща а не просто ядеш нещо. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 934
Аз докато бях бременна пиех много течности, много плодове но последноя месец само сладкиши ми се ядяха качих почти колкото за цялата бпеменност.

# 21
  • Мнения: 2 309
Ям огромно количество цитруси, пия много вода. Главното според мен е човек да не се отпуска да яде постоянно. Имам си режим- закуска, обяд и вечеря / в твърди часове/ и помежду плодовете и соковете. Не съм съгласна, че като сме бременни трябва да се отпускаме и да се тъпчем, пък после да му мислим. Не съм се лишила от нищо, но не ям по кило еклери на ден като една приятелка.

# 22
  • Мнения: 252
ям си на убийство и не се притеснявам от нищо ако кача кибца ще ги смъкна рано или късно но не се лишавам от нищо (дори след раждането) все пак сме на този свят накакви си 60-70 години за кога де се лишаваме Laughing

# 23
  • Мнения: 94
Постоянно си мислех как ще свалям килограми и гледах да пия повече течности,  въпреки това качих 18кг.Мисля, че си е и  до структура, но аз умирах за...сандвичи и пици.От раждането обаче свалих 10кг.

# 24
  • Мнения: 2 910
Не се справих въобще и резултата беше 30кг. отгоре. Честно казано не съм се лишавала от нищо и си хапвах постоянно, всичко, което ми се ядеше.

# 25
  • Мнения: 337
аз бях принудена да спра с яденето защото дори като пиех вода получавах киселини и така докато родих. Последния месец така ми се е бил свил стомаха, че след като родих и малко като хапнех ми ставаше тешко. А с твоя глад можеш да се справиш само ако си наложиш малко воля, защото глада е от твоя стомах. Като преядеш няколко пъти и той веднага започва да иска повече, не забравяй че така сме устроени, че всяко хранене да ни се яде повече от предишното, така че ВОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ. Иначе към 9тия месец няма да можеш да спиш, да ставаш сама, да ходиш, а повярвай ми това е ужасно.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
При първата бременност доста свалих първите месеци, защото много ми се гадеше, но после си хапвах и качих общо 12 кг. Не съм се тъпкала, но си хапвах всичко. Сега имам ужасяващ вълчи глад - пак ми е лошо и ми се гади, но постоянно ми стърже корема и хапвам по- малко, на често и това което ми се яде. От водата ми става лошо, кафе и чай не мога да пия въобще от което кръвното ми пада до под нулата... Съмнявам се, че този път ще се размина само с 12 кг, по  скоро ще заприличам на прасе newsm78

# 27
  • Мнения: 4 392
Сутрин закусвах мюсли с пресни плодове.Много пьлноценна храна и засища за дьлго време.Движех се много!Когато ми се ядеше между храненията,хрупах моркови или ябьлки Wink

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
  С ядене - яж колкото ти душа иска - нали си бременна после като родиш ще му мислиш как да сваляш килограмите
Никак не съм съгласна, но да не заформяме поредния спор на тази тема Confused

# 29
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ами не се справях и затова качих 30кг., но ги свалих много бързо още докато кърмех без да се ограничавам в нищо. Изсмука ме това дете! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт