Синдром на раздразненото черво

  • 337 357
  • 2 536
  •   2
Отговори
# 1 530
  • Мнения: 724
На мен за синдром на раздразнено черво ми бяха изписали мезим форте и спазмомен, които пих дълго време .

# 1 531
  • Мнения: 3 727
Здравейте, може ли да ми препоръчате лекар или болница за колоноскопия в Бургас, благодаря

# 1 532
  • Мнения: 28 518
Здравейте, може ли да ми препоръчате лекар или болница за колоноскопия в Бургас, благодаря
Лайф хоспитал, д-р Здравко Димитров

# 1 533
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Здравейте, може ли да ми препоръчате лекар или болница за колоноскопия в Бургас, благодаря
Ако не е спешно,Сираков в Бургасмед.Идваше веднъж месечно дори по време на пандемията,но точно за сега не знам.
В Лайф Хоспитал не съм правила,но бих избрала Калудов.

# 1 534
  • Мнения: 3 727
Благодаря ви момичета Heart А за д- р Здравко Димитров какво направление трябва да взема, какъв специалист е? Плаща ли се процедурата?С д- р Калудов имам меко казано лош спомен и последствия. Ще трябва малко да изчакам мисля, да отшуми ИП. В Лайфхоспитал сега от един вход влизаме за специалисти и за ковид тест.Страшно ми стана

# 1 535
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Димитров е хирург.
По-добре е да я прави гастроентеролог колоноскопията,ако е съмнение за чревно заболяване.
Ако е за тумор,по-добре е хирург да я прави.

# 1 536
  • Мнения: 28 518
От Калудов изобщо не съм доволна, а от Бургасмед съм ужасена! Лежах за гастроскопия, отделението беше общо с белодробно болни.
Колежка хвана вътреболничта инфекция там, едва я оправиха.
Димитров е хирург, проктолог, специализирал болести на дебело черво.
Всички колоноскопии ми е правил хирург. Гастрото не стават!
Ето точните специализации на Здравко Димитров, основно скопии - колоно и гастро!
https://www.lifehospitalbg.com/doctor/%d0%b4-%d1%80-%d0%b7%d0%b4 … 1%80%d0%be%d0%b2/

Последна редакция: пн, 14 дек 2020, 23:10 от mimi.7299

# 1 537
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
За Димитров една позната казва само хубави неща.Той е един от първите,които започнаха да правят колоноскопия в Бургас.
Не ми е правил и не знам как се справя,но на консултация съм ходила.
Веднъж и доста отдавна.
За гастроентеролог от Бургас и аз не мога нищо хубаво да кажа, изключение е Андронов,но той не прави колоноскопии и чувам,че е вече съвсем остарял.И при него скоро не съм ходила.Той обаче препоръчва Варна за колоноскопия,а не Бургас.

# 1 538
  • Мнения: 3 727
Благодаря ви момичета, бъдете здрави Flowers Hibiscus

# 1 539
  • Мнения: 28 518
За Димитров една позната казва само хубави неща.Той е един от първите,които започнаха да правят колоноскопия в Бургас.
Не ми е правил и не знам как се справя,но на консултация съм ходила.
Веднъж и доста отдавна.
За гастроентеролог от Бургас и аз не мога нищо хубаво да кажа, изключение е Андронов,но той не прави колоноскопии и чувам,че е вече съвсем остарял.И при него скоро не съм ходила.Той обаче препоръчва Варна за колоноскопия,а не Бургас.
Дълги години и аз ходих при Адронов, но той вече е напълно изкуфял и не ми помога. Иначе беше отличен лекар.
Здравко Димитров е добър спецалист, но напоследък доста взе да грубее, стана надменен,...но който не се влияе от това може да рзчита на свястна колоноскопия, до колкото това може да се случи в Бургас.

# 1 540
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Уф, много арогантни стават някои лекари с времето.Ще се въздържа от примери засега,но има осезаема разлика в държанието на някои лекари преди години и сега.Говоря от личен опит.
За Андронов също чувам,че вече е много, много остарял,но си остава единственият гастроентеролог в Бургас,който малко от малко ми помогна.
Янева и Атанасова,които толкова хвалят,ми отказаха,а в Бургасмед имах случка това лято...
Лазаревска хем ми сложи погрешна диагноза,хем отказа да ме вземе в отделението,даде ми талон за прием в гастроентерология и ме прати да си търся къде да ме приемат...Съответно никъде не ме приеха и казаха,че щом тя преценява,че съм за отделение,тя да ме вземе...
Вероятно не само в Бургас е така,то всъщност сега повече хора се сблъскват с тези простотии,колко умряха,докато им отказват прием в отделение...
Отвратена съм от всичко това.

# 1 541
  • Мнения: 217
Здравейте, и аз съм от Бургас, ходих миналата седмица при д-р Андронов, тъй като за никой друг нямаше часове, а бях на зор, но не съм доволна от лечението. Пия флажил от 1 седмица, но никакво подобрение. Иначе човекът не е съвсем изкуфял, но с лечението не се справи хич.

# 1 542
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Флажил изписва,да.На мен и друг антибиотик ми беше включил и имаше полза.Но и противогъбични пих,пуснах микробиология.Не знам на Вас пускал ли е.
На Флажил му трябва време да подейства,освен това всеки друг гастро на първо време дава само пробиотик, евентуално Иберогаст или Колилен,Стомахон или Сметка,ако става въпрос за диария...
То е мъка с чревните заболявания,само много тежките са на кортикостероиди и още по-сериозни лекарства.
Това,към което съм алергична,Салофалк, го дават понякога и за СРДЧ.
Вече за биологичното лечение е сложно.
С това разполагат,други лекарства няма.
Нямат какво друго да Ви изпишат.
Ако имате хранителни непоносимости и алергии,не се занимават.
С богат опит по гастроентеролози съм,17 колоноскопии...ходила съм в ИСУЛ,Света Марина,Иван Рилски...в групата на Крон и улцерозен колит съм,различни лекарства не съм чула да изписват.
За СРДЧ понякога дават Дуспаталин,Трибутин,Спазмомен,Но шпа...
Държа да отбележа,че на ИСУЛ диагнозата е улцерозен колит без данни за активност,дори не ми включиха спазмолитик.Само Ентерол+Вивомикс изписаха.И толкова.Дадоха препоръка при често изкървяване да пия Имуран,но мнението на един не много уважаван от мен гастро е,че Имуран ще ме убие преди заболяването,защото моето заболяване не е в най-тежките форми,напротив.Не уважавам този лекар заради отношението към мен,но като специалист е ок.

# 1 543
  • Мнения: 217
Мария, а какви са ви оплакванията? Някой  гастроентеролог от Бургас все пак да препоръчате, от който сте доволна, или няма такива?

# 1 544
  • Мнения: 28 518
Мария, а какви са ви оплакванията? Някой  гастроентеролог от Бургас все пак да препоръчате, от който сте доволна, или няма такива?
Нама такива! Confused

Общи условия

Активация на акаунт