Болница ТОКУДА и нейните таксички.....

  • 904
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Ние в неделя постъпихме в Токуда със остър спазъм,заедно с малкия той пък с лагингит остър и той.
Тука идва въпроса ми,първо ходихме при дежурната на нашата педи в Полимед,там тя го слуша.каза,че нямало нищо било вирус дето можело и три месеца да не минел Shocked Shocked Shocked
Ок така и бебето,било супер,просто сополки,а те се съдират да кашлят.Питам я да ми даде направление,тя ми каза че само по спешност давали.И щом големия ми син с астмата бил диспансеризиран в Токуда да го водя там,без направление го взимали.Отивам аз д двете деца и един грамаден сак,на регистратура оная ме гледа като ощавена,и пита през 5 мин за направление.
След многократно разкарване от регистратура,педиатричен кабинет ет 8 и отново ет.1 поне три пъти слизахме и се качвахме,ми се заявява,че вярно,че щом е диспансеризиран ще го приематмама пак трябвало да се плати преглед при тях Rolling Eyes съгласих се,хванаха се за бебето,и за него платих,общо 50лв
Най-накрая влизаме в отделението и ми се задава въпрос обща стая ли с още 4 деца с 4 майки и аз на походно,или 85лв и самостоятелна.
След това ми се заявява ,че имало една обикновена такса от 150 викам добре,само оправете детето.
ТА въпроса ми към тези от вас които са лежали в педиатрия токуда,на вас искаха ли такава такса и какво пише на фактурата от регистратура?

# 1
  • Мнения: 0
Да има ги тези такси - 150 ще е за едно дете, прегледа щом е без направление също се плаща по ценоразписа в болницата. Приятелка, която беше с близначетата си там трябваше и да им купува й млякото.

# 2
  • Мнения: 186
Аз питам защото има разминаване,моя племенник като лежа с майка си за съшото пак без направление тия 150 са били дарение.А аз като почнах да разпитвам,ми казаха че е допълнително болнично обслужване по време на престоя на пациента
Ама ко е то допълителното?

# 3
  • Мнения: 0
Сега са решили така да го нарекат, и преди даренията не бяха доброволни, а задължителни, чела съм и обяснения от рода, че предоставят по-големи грижи, разполагат с по-добро оборудване, персонала е квалифициран....... болницата е частна и явно може да си налага такива допълнителни такси, ти решаваш да отидеш там (и да си понесеш финансовите последствия) или не.

# 4
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
А финансовите последствия са страшни, повярвайте...

Поне при нас да имаше резултат от всичко, а то... ooooh! Cry

Общи условия

Активация на акаунт