Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 3 371
Терзи,  Heart Eyes благодаря ти !  newsm51


# 18
# 19
  • Мнения: 3 371


Тази е по времето на Кузей, ми се струва. Peace

Терзи,  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 20
# 21
# 22
# 23
  • AMS
  • Мнения: 6 435
Благодаря за снимките! Този в ляво е  Wesley Sneijder/ Уесли Снайдер холандският футболист, който играе в Галатасарай. Съпругата му е  Yolanthe Cabau/ Йоланта Кабау, която е свързана със шоубизнеса. Добре ще е, не тя, а Снайдер да се снима. Има много татуировки на ръцете, но не се виждат. Много ми е интересно какво си говорят с Къванч.   Joy

Последна редакция: вт, 22 окт 2013, 01:39 от di...va

# 24
  • Мнения: 3 371
Добро утро и прекрасен ден ви пожелавам !   bouquet



Терзи,  Heart Eyes благодаря  за снимките и новините !   bouquet

# 25
  • Мнения: 432

">#t=53[/video]









# 26
  • Мнения: 432



Ето епизода, в който Бихтер и Бехлюл се срещат в хотела. Тук обаче са го направили е един епизод, защото следва и срещата им в оранжерията ( тук мисля, че е в ателието ). Чудя се само, тези ако трябваше да ги глобят за горещите сцени, колко ли щеше да им струва?  Whistling В сравнение с тях, нашите са като сълзички.  ooooh!

# 27
  • Мнения: 432



Ето го техния финал. Бианка ( Бихтер ) се застреля пред всички хора събрани за сватбеното тържество на Бруно ( Бехлюл ). Тук не са махнали Елиф от филма, защото накрая тя остава до Бехлюл.   bouquet

# 28
  • Мнения: 3 371
Кралицата,  Heart Eyes благодаря ти !   bouquet
Ми то излиза, че ние приказки за “лека нощ“ сме гледали в нашето филмче !  Laughing



# 29
  • Мнения: 432
Напоследък Фирдефс ме изнервя много. Хем да спаси брака на дъщеря си ( дето никой не я е молил за това ), хем и нейния живот да си уреди - без да се замисли в името на какво се набърква в чуждите животи!  #2gunfire Първо бутна Бехлюл към Нихал, наговори милион и една глупости на детето, завъртя й главата, после колко много си подхождал с Елиф - чак на вътрешен човек от агенцията за модели звъня, само и само Елиф да не реализира мечтите си, сакън да не избяга далече от Бехлюл и Бихтер да се нахвърли като мечка стръвница.  ooooh!

Толкова са ми смешни всички - изведнъж започнаха да подозират любовните трепети между Бехлюл и Бихтер и само да ги видят, дали заедно, или по единично, и започват да се замислят, да въртят очи, да се отплесват....  Joy Joy Joy Как пък всички задружно ги прихванаха съмненията!  ooooh! Joy

И Бехлюл и той  ooooh! Първо иска да поотложат сватбата с Елиф. После - веднага да се оженят, никакъв Париж, никакви договори - да се оженят. Накрая сам се насади на пачи крака, като реши, без изобщо да помисли какъв е риска, да се завърне на всяка цена в Истанбул от Азербайджан, а там неговата "любима", побъркала се от притеснение, го посреща с новината, че се е отказала от Париж и иска веднага да се оженят.  Joy Joy Joy На всичкото отгоре нашият толкова изморен и засрамен не отива с приятелката си у тях ( или да останат в къщата на чичо му), ами се оправдава, че не може да гледа, иска да си ляга. Прекрасна новина - Бихтер върти очи и има план как ще го посрещне подобаващо в стаята му, уж тръгнала да казва нещо на тези от кухнята  Joy Joy Joy И тъкмо двете гълъбчета, които да преди няколко часа тотално се разделиха, тя му каза, че го мрази и не иска да го вижда, но сега е в стаята му и ще го изяде от целувки - та тъкмо останаха сами, след цялото церемонялно посрещане на глупчото Бехлюл и ново двайсет - Бешир.  #Crazy

Между другото, ако някой знае как се казва песента, която Шаясте и Сюлейман пяха на вечерята по повод посрещането на Бехлюл, ще съм много благодарна!

И така, аз отново гледам ли гледам Забраненият плод - не мога да се отърва от него.  Whistling А на всичкото отгоре, вместо да ми писне от него, все повече ги заобичвам тези двамата - Бехлюл и Бихтер!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт