Отговори
# 720
  • Мнения: 1 012
Терзи!  Hug Така е, когато техниката е в 21 век, а социалната структура е в 14 век  ooooh!

Госпожата, ако трябва, и ние ще почнем да правим масови атаки на админите  #Cussing out

# 721
  • Мнения: 3 371
Терзи,  newsm51  love001 newsm51, както винаги - номер 1 ! Благодаря ти, джанъм беним !   bouquet

Благодаря ти и за видеото - мисля си, колко ли удовлетворени и доволни от работата си трябва да се чувстват нашите любимци, знаейки, че това, което правят, се оценява от толкова много хора, че чрез своите герои и историите, които разказват, променят съдби, дават надежди, вдъхват смелост....Ето, затова смятам, че актьорската професия заслужава адмирации и уважение, така, както и всеки труд !  Peace

Сара,  Heart Eyes Hug Heart Eyes много хубаво ми става, когато те видя !   bouquet Вече свикнах да се появяваш изневиделица и също така бързо да изчезваш, но след теб винаги остава следа - като от любим парфюм!  Heart Eyes Благодаря ти, че се отби отново и не ни забравяш !   bouquet

Роминка,  Heart Eyesбихме могли, разбира се ! Но нашата тема е ЗП и е посветена на един актьор, който не се крие, не се спотайва, застава с името и лицето пред света и не ни отиват подобни “скрити“ действия, не мислиш ли ?! Вярвам, че всичко се вижда и е ясно на хората - казваме нещата честно и почтено, с истинските им имена - за мен това, е достатъчно !  Hug
Защото, колкото и поста да се изтрият, фактите са си факти и те остават непроменени !  Peace


Последна редакция: чт, 28 ное 2013, 22:39 от gospojata

# 722
  • Мнения: 1 413
Хай, джанъмки! Hug
 Много горещо взе да става в темите с нашето момче Heart Eyes! Голяма хапка е той...  те  за това няма прошка за неговия професионален възход! Кой може- разбирам, ами който не си може- все с него се измерва! Ами така е- наш юнак е еталон за мъжка красота и сексуалност...чак на мъжете им трепва под лъжичката!  hahahaДавайте всички- доктори, даскали и разни там инж., може и да му накривите новите шапки...


Скрит текст:
Една наша близка приятелка вече сърба попарата! Фенче  bouquet, с теб сме, душко... и момчето няма да си предадем #2gunfire! Той е наш и само наш!!! Нали така?!  Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 1 012
Госпожата, права си, не е почтено като действие, казвам само, че всеки може да си служи с такива средства. Но ако трябва да се защитаваме, имаш моята подкрепа  Hug

# 724
  • Мнения: 3 371
Роминка,  Hug благодаря ти !  Hug







Госпожата, права си, не е почтено като действие, казвам само, че всеки може да си служи с такива средства. Но ако трябва да се защитаваме, имаш моята подкрепа  Hug

Е, Роминка,  Hug ще трябва, мила ! И ще го направим ! Peace

Фенче,  Heart Eyes с теб сме, мило ! Както казах - не зависимо от действията на “добронамерените“ и “ позитивните“, истината е една, фактите са на лице - всичко друго, е злоба и безсилие ! Обичам те !  Heart Eyes

Ей, преди време, се бях зарекла нещо, после ме разубедиха. Е, аз рядко забравям какво съм си обещала и още по- рядко, не го постигам !  Peace

Последна редакция: чт, 28 ное 2013, 23:07 от gospojata

# 725
  • Мнения: 432

Оставам без коментар!

# 726
  • Мнения: 1 012
Цитат на: gospojata
[quote author=RominaB link=topic=743860.msg26807022#msg26807022 date=1385670553
Госпожата, права си, не е почтено като действие, казвам само, че всеки може да си служи с такива средства. Но ако трябва да се защитаваме, имаш моята подкрепа  Hug

Е, Роминка,  Hug ще трябва, мила ! И ще го направим ! Peace

Фенче,  Heart Eyes с теб сме, мило ! Както казах - не зависимо от действията на “добронамерените“ и “ позитивните“, истината е една, фактите са на лице - всичко друго, е злоба и безсилие ! Обичам те !  Heart Eyes
Ей, преди време, се бях зарекла нещо, после ме разубедиха. Е, аз рядко забравям какво съм си обещала и още по- рядко, не го постигам !  Peace
[/quote]

ОК, брой ме в грулата на Шаро.. Crossing Arms

# 727
  • Мнения: 3 371
Кралицата,  Heart Eyes спомняш ли си какво си говорихме с теб вчера ?




Роминка,  Hug разчитай на мен !  Peace

Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 00:56 от gospojata

# 728
  • Мнения: 3 371
Дружки,  Hug заповядайте в нашата

# 729
  • AMS
  • Мнения: 6 435
dterziiska, благодя, че винаги носиш новите такива каквито са!!!
Освен за снимките, днес ти благодаря и за видеото на документалния филм Късмет.
Witness : Kismet: How Soap Operas Changed the World - Свидетел: Kismet: Как сапунените опери промениха света
Скоро беше неговата премиера.
Изгледайте го момичета, още на първите кадри е Къванч, а за Берен ....
Колкото до другите събития. ooooh! Нямам думи, но не че нямам коментар.
Фенче, "шоуто трябва да продължи". Ние сме с теб, в твоето шоу.  Peace
Момичета, и аз съм си обещала нещо. Пише го в подписа ми.
Хайде, как беше - Лека и синеока  Hug


Общи условия

Активация на акаунт