Отговори
# 705
# 706
# 707
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Леле, каква хубава Бихтер!
Госпожата, а снимката на Къванч с костюма си я заплювам за мен. Ей такъв най-много ми харесва. Кво да правя, харесвам мъжете в костюм...

# 708
  • Мнения: 3 371
Светле,  Hug на мен и без костюм ми харесва !  Wink Blush Heart Eyes






 Hug Hug Hug

# 709
# 710
  • Мнения: 3 371

 newsm51  love001 newsm51

Ами, какво да добавя- хората са казали всичко с няколко думи ! Кратко, точно, ясно и най- вече - абсолютно вярно !  Heart Eyes Hug Heart Eyes
/ малко по отношение на сюжета са се объркали, ама...кой ти гледа/ Mr. Green

# 711
  • Мнения: 18 608
Дружки  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Селфие, Славенка  newsm51 newsm51 newsm51

ето това най-ми хареса ...

"В "Север, Юг" участва Къванч Татлъту, най-добрия и скъпоплатен турски актьор. У нас той стана популярен с ролята си на Мехмет Шадоулу в "Перла", както и на Бехлюл Хазнедар в "Забраненият плод".
Точно и ясно. Какво да добавим повече ...
а иначе автора е объркал не само заниманието на наш Кузи, а и името на главната героиня, ама нейсе ... дето вика Госпожата  Heart Eyes кой ти гледа  Laughing
Миленски  Hug поздрави за твоята смела позиция и че си с нас!  bouquet

Последна редакция: чт, 28 ное 2013, 14:02 от queen_fenka

# 712
# 713
# 714
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Тия от 24 часа са велики - хората два сезона чакат да разберат какво ше стане накрая - а тия им го изстрелват и им утрепват изненадата. Много умно, мда. Точно както като четеш някое криминале и някой те пита кво четеш и ти му казваш заглавието, а той - ааа, тва ли? чел съм го, готвачът е убиецът.

# 715
  • AMS
  • Мнения: 6 449


Beren Saat on Witness program on Al Jazeera English

">#t=20[/video]

# 716
  • Мнения: 3 371
Добър вечер, дружки !  Hug Надявам се, че сте имали прекрасен и вълнуващ ден !  Peace
Аз съм още в плен на снощните емоции и цял ден си припявам, къде на ум, къде не съвсем Crazy, любими песнички на Сигнал!  Heart Eyes
Благодаря на всички за споделеното, снимките и видеото !   bouquet

Терзи,  Heart Eyes Hug Heart Eyes не му се вижда билидъфа на наш левент, та не мога да преценя - нова ли е снимката, джанъм ?

Светле, аз също много се ядосах, дето така ургулешката разкриха финала на Фериха. Аз го знам, ама до ден днешен не съм и го казала на майка. Добре, че не чете вестници!  ooooh!

Тази снимка виждам за първи път !  Heart Eyes Crazy Blush Flutter Heart Eyes

# 717
# 718
# 719
  • Мнения: 0
К'во става пак, бе?  smile3511 На кого му вади очите тая тема??  hitДа не ви пука...  #2gunfire

Само минавам да ви видя... Целувки на всички...  Hug   mrstraetz

Къваньо е много як с всякакви шапки... трепе рибата повсеместно...  newsm74

НЕма такъв сериал като Забранената любов значи! Яки клипчета пускате. Мерси за което. Малко романтика на фона на сивото ежедневие и студа.   Hearttv

Видях и снимки на другия Къванч. Касабалъ. И той много готин, ама така е, хубавите хора се надушват и са приятели.  cheers

Хубав празничен сезон на всички! При мен вече почна коледната гюрултия и търговия... С времето вече ми е писнал малко този период, но какво да се прави... весело да става...   madnoel

Да видим какво ще стане с руското превъплъщение... Ще следя чрез вас...  kaffeetrmker_2

Общи условия

Активация на акаунт