Отговори
# 675
  • Мнения: 18 592
Хай, дружки!  Hug
Серената  newsm10 smile3501 smile3501
Госпожата  Heart Eyes нали, мило ? Не си въобразявам ... нищо, че моите вкъщи ми се смеят  Joy Joy Joy Когато открих тази снимка, занемях - все едно братчето ми ме погледна от снимката! Ех, младост! Колко беше красив, а? И сега не е за изхвърляне, де  Joy Joy Joy
Сладурки, Север Юг започва на 14. 01  Sad чак ... заради България търси талант ще го забавят. Но днес имаше доста добра реклама на филма с неотразимия Къванч Татлъту както се изразиха hahaha newsm44 newsm44 newsm44 Госпожата  Heart Eyes ама те бива за екстрасенс - как беше убедена, че ще е след празниците  Peace
Хубав ден, момичета! Hug

# 676
# 677
  • Мнения: 3 371

Ей, тъкмо се бях притеснила вече- къде се загуби, джанъм беним ? Heart Eyes Hug Heart Eyes Много ми липсваше !  newsm51
Гледам, наш левент си пазарува нещо, а дано да се стяга за път !  Praynig Wink Flutter Heart Eyes

Фенче,  Heart Eyes аз винаги съм ти казвала, че има известна прилика, особено в лудите-млади години ! Брат ти беше несбъдната мечта за половината момичета от квартала !   Blush

Колкото до старта на КГ - бях убедена, че ще е след НГ, защото декември месец, в сезона на празниците, винаги залагат на друга схема - весели предавания, определен жанр филми с подходящата тематика и т.н. Та, в общи линии на логика и наблюдения, се гради мнението ми, но и моята кристална топка от време на време познава !  Laughing

 serenata, добре дошла !   bouquet Няма за какво да се извиняваш - приятелите на нашите приятели, са и наши приятели !  Peace

Скрит текст:
Споделям и мнението ти за КВФГ . Peace В началото гледах филма с интерес, дори и за известно време пишех в темата, но и моето мнение беше малко по- различно и веднага се отрази на общуването със “истинските“ фенове на актьора. А, когато видях, че постепенно се заменя и замисъла на филма, с оглед на преклонението към един и тоталното обругаване на друг актьор, просто спрях да гледам и да чета изобщо . И до ден днешен, не мога да проумея как в крайна сметка, се оказа, че едва ли не Керим е жертвата в този филм, а не насиленото момиче !  ooooh! Не знам дали си дават сметка някои потребители, за каква травма иде реч изобщо ?! Не знам дали осъзнават, че това никога, никога, никога не се преодолява, независимо от това, колко и каква подкрепа имаш. Как може да искаш да бъде забравено едно такова злодеяние, което е опустошило душата и сърцето ти ?! Само, защото някой се опитва да поправи стореното зло, само, защото се стреми да изкупи вината си....няма как да зарасне подобна рана и да се скрият белезите от нея. Затова и не ми хареса финала на филма - мисля, че каузата просто “олекна“ с подобен финал. И за да не съм голословна, ще кажа, че познавам жертви на подобно насилие, които наистина се опитват да продължат напред и успяват до някъде - в очите на хората, водят “нормален“ живот, опитват се, стараят се / човек дори и идея си няма, колко много се стараят тези жени, колко много на самите тях им се иска да бъдат като всички, да бъдат “нормални“, докато не погледне в очите им !  Cry и не види в тях една огромна бездна /, както направи и героинята на ФатмаГюл, чийто образ Берен превъплати съвършено ! Та, когато четях за невероятната любов, която излъчвали очите му, за прелестната чувствена игра на ръцете му, за това какви старания полага и как тази жена не могла да го оцени, а вечно стискала устни, вместо да му се хвърли на врата и да падне в обятията му от възторг, меко казано, ми се повдигаше !  Sick

Аз също харесвам отношенията, които имат и в реалността - смятам, че между тях винаги е имало и ще има много топли чувства !  Peace



Радвам се, че дори само името на наш левент, е в състояние да привлече много хора за каузата на УНИЦЕФ ! Изборът му за лице на организацията никак не е случаен !  Peace









Както и участието му в Кампанията против насилието над жени !





# 678
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Благодаря за милото посрещане на всички!   bouquet

Selfie

Скрит текст:
При АБО е направо плашещо. Горката Мерал Окай - тотално неразбрана и като сценарий, и като режисура. Какво искаше да покаже, а какво рабраха... След като Гери, която преведе филма, вече не ще и да чуе за него...

За мен "черешката на тортата" беше, когато наскоро се пуснаха снимки от изнасилването на главната героиня, а отгоре написано с огромни букви ЛЮБОВ?????  Коя ли жена мечтае за подобна "любов"?


# 679
  • Мнения: 0

ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА,ДИВА!

Пиша тук,защото тук прочетох изповедта на Дива,тук gospojata написа:

Цитат
много, много хора мислят като нас ! Надявам се, че ще намерят сили и смелост и те да споделят позицията и мислите си !

Аз не съм изгледала толкова много филми колкото Дива,нито колкото вас,а само 2 на Берен,
ЗП и КВФ,но те са ми достатъчни,за да я харесвам много и да чета темите в които се пише за нея.Опитах да пиша в друга тема,но там атмосферата е ,,различна'',и...дотам.
Аз съм от тези,които не забравят,че филмите са екипна работа,че не би трябвало да се омаловажава работата на никой от екипа,камо ли на актрисата изпълнила толкова добре  главната женска роля.Това,че Берен и Каванч снимат постоянно говори достатъно красноречиво за тях!Радвам се,че дават стойностни и интересни интервюта и това е достатъчно,спират,говорят с журналисти,фенове,е няма нужда от кой е по,по-най!

ДИВА,ти си знаеш колко много харесвам твоите постове,имаш и моята огромна подкрепа!

А Вие момичета,които поддържате,пишете и четете тази тема бъдете все така позитивни,
добронамерени и искрени и радвайте с постовете си такива като мен,които само четат!
И докато аз напиша моите няколко реда в темата са публикувани толкова стойностни,интерсни,различни отговора.

ХУБАВА И ПРИЯТНА ВЕЧЕР!


# 680
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Момичета, много интересно! Току-що написах нещо в отговор на спойлера на Госпожата и веднага беше изтрито newsm78
Кой може да изтрие поста ми? Кой има право?

# 681
  • Мнения: 3 371
Момичета, много интересно! Току-що написах нещо в отговор на спойлера на Госпожата и веднага беше изтрито newsm78
Кой може да изтрие поста ми? Кой има право?

 Joy Joy JoyДобре дошла в клуба !
Не знам какво си написала, но е докладвано явно. Модератор или админ само могат да трият постове. Peace
Сигурна ли си, че беше публикувано , излезе ли на страницата на темата ?

valia_ing, добре дошла !   bouquet Радвам се, че се реши да споделиш мислите си и ти благодаря за хубавите думи и подкрепата !  Hug







П.П. Липсват и мои постове и тези на Делина !  Peace

Позитивните и добронамерени потребители от една друга тема, които досега “скрито“четяха, са започнали с “добрите “ си дела за деня ! Затова говорих вчера - дружно и мобилизирано се действа, както и при гласуването.
В нито един от постовете, нямаше обидни квалификации или уронване нечий авторитет - нито на потребител, нито на актьор !  Peace

# 682
  • Мнения: 13 301
Сега мернах рекламата на Север/Юг по bTV с Къванч Татлату. Значи е уточнено, че така ще се казва. И ще е от 14.01.2014 год.  Peace

svetal4o27 ,

Скрит текст:
ултрасите не спят!  Twisted Evil

# 683
  • Мнения: 3 371
Сега мернах рекламата на Север/Юг по bTV с Къванч Татлату. Значи е уточнено, че така ще се казва. И ще е от 14.01.2014 год.  Peace


Peace И аз я видях !   bouquet





# 684
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142

Госпожата,
Скрит текст:
Да, видях го. Първо беше цялото открито, после реших да го сложа в скрит текст, защото е за друг сериал и го погледнах, да видя скрила ли съм го и беше само "Госпожата" и скрит текст, както си трябва. Беше пълно съгласие с написаното от Госпожата в спойлера. Доста дългичък пост, в който изразявам учудването си, че въобще се очакваше от героинята да се влюби в някой, който не само, че не я защити и спаси, ами даже има и вина за това, което й се случи, защото я показа на насилниците и после я задържа да не избяга. Мнението ми, че такъв финал е неубедителен неправдоподобен, защото жена, преживяла подобен ужас едва ли ще иска да прекара живота си с някого, който е част от най-големия й кошмар. Някой, който е наблюдавал безучастно всичко, което й причиняват и не се е намесил, не е попречил.

Писах, че Берен го изигра превъзходно, точно защото дори и в най-влюбените и погледи на края на сериала имаше известна резервираност, предпазливост. Не приличаше на жена, която се отдава на любовта, а на жена, която е приела съдбата си и се опитва да направи най-доброто за себе си предвид обстоятелствата, за да продължи живота си. Поне моето усещане беше такова.

Писах, че в в стария ни блок има  едно момиче със същата участ, макар и насилникът да е само един. И че това момиче въобще не се съвзе от ужаса, разтреперва се от близостта с мъже и понякога изпада в кризи, при които така пищи, че ти се смръзва кръвта и ти се изправя косата, чува се в целия вход.
 
Мисля, че Керим по-добре разбираше Фатмагюл от почитателките си. Той беше много внимателен, дори като че ли не смееше много да се надява на взаимност, усещаше, че не заслужава тази любов и стъпваше на пръсти, внимаваше да не я изплаши и беше благодарен за всеки по-нежен поглед, който получаваше. А някои мислят, че трябва да е обратното -тя да е благодарна, че такъв хубавец като Керим й обръща внимание и я дарява с любовта си.



# 685
  • Мнения: 8 532
Малко нови снимки на Хазал Кая. Heart Eyes





От сегашния й сериал. Hug






Скрит текст:
Имаш специална благодарност и подкрепа, дори от тези, които не могат да пишат. Имам предвид ВалентинаП, която винаги открито споделя позицията си. Нейният глас е отнет, но се възхищава на написаното от всички нас в тази тема.

Скрит текст:
Аз се чудих защо я няма Валентина нито в "Karadayi", нито в "Чучулигата", а те са я докладвали. Sad

# 686
  • Мнения: 3 371
Светле, това го прочетох - пост, в който се изказва просто едно мнение за филм, нищо повече !
Даже и отговорих - много добре се беше изразила, с точните думи - жена, която се е примирила със съдбата си ....

Скрит текст:
За съжаление, както не веднъж казвам, това е подходът на “добронамерените“ и “позитивните“ - дружно под строй, надъхано, се информира модератор, защото нещо си там не им харесва. Защо имам последно предупреждение за поредни постове, мислиш ? Как толкова време не им правеше впечатление, а след като си изказах мнението в темата им, станаха “стожери“ на спазването на правилата ?! И нима само тази тема е така и само аз пиша поредни постове ? Толкова е прозрачно, че чак е смешно !
Надявам се, обаче, както имат очи за нас, така да имат очи и за тях и същото отношение. Защото до снощи, гнусният колаж, с отвратителното послание, което услужливо нарекоха “карикатура“, още стоеше !



Снежка,  Heart Eyes благодаря !   bouquet

# 687
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
В такъв случай, освен поста ми, е изтрит и твоят отговор, защо?
Нищо обидно нямаше в моя пост. Искаш да кажеш, че всеки може да се обади на модератор и да каже - изтрийте еди-кой-си пост и те го трият, независимо какво пише в него, така ли?

# 688
  • Мнения: 3 371
В такъв случай, освен поста ми, е изтрит и твоят отговор, защо?
Нищо обидно нямаше в моя пост. Искаш да кажеш, че всеки може да се обади на модератор и да каже - изтрийте еди-кой-си пост и те го трият, независимо какво пише в него, така ли?
Защото, Светле, не се вписват в доктрината, която се проповядва, затова ! Нямаше нищо обидно в нито един от изтритите постове !  Peace

Горе- долу ! Ама за да хване декиш, се започва едно вайкане, едно жалване, едни “дълбоки“ думи .....не ти е работа ! И така найсе пъти ! И накрая на хората им писва и ....готово !

Момичета,  Hug пожелавам ви хубава вечер, аз отивам на концерт на “Сигнал“ !  Party Party Party  superuu  superuu  superuu

# 689
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


Отварям очи и отново всичко е сиво ,
деня започва в сивото ежедневие и
в един момент сякаш света спира,
ти ме помоли да видя света през твоите очи.
Толкова е красиво ,каква свобода има в очите ти.
Къде загубих тази красота... къде загубих доверието,
спрях да вярвам в хората, дявола е толкова на влезнал,
вътре в тях ,че ме отблъскват постоянно.
Толкова ли е истинско всичко около теб,
наистина ли умееш да забележиш звездите.
Ужасена съм,че може би наистина умееш да чувстваш,
ужасена съм,че може би наистина имаш сърце.
До сега срещнах само безсърдечни ,безгръбначни мъже.
Изгубих се в този свят на кукли без сърца... не мога,
не мога да позная магията на чувствата,
заразена съм от това безчувствие не ме губи...
не пускай ръката ми покажи ми пак света,
покажи ми живота през твоите очи...събуди ме.



Общи условия

Активация на акаунт