Re: Евтините неща, от които сме доволни - 21

  • 76 352
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 028
Може да върнеш продуктите стига да пазиш касовата бележката, те ти връщат парите или заменят продукта с друг. Само не знам дали става въпрос само за продукти на DM (Balea, Alverde и т.н.) или става и за всички останали. Аз до сега съм връщала само продукти на Balea и Alverde, но не защото не са ми харесали, ами защото не съм гледала внимателно като ги купувам и съм взимала не което трябва.

# 691
  • Мнения: 18 057
Във фейса ми излезе реклама за ново червило на Голдън Роуз, което трябваше да бъде на пазара на 16-ти декември. Някой дали си го е купил вече  newsm78

# 692
  • Варна
  • Мнения: 1 882
Трябва ми ексфолиант за крака,някой да предложи нещо!?!

# 693
  • Мнения: 35
Доволна съм от тези 2 продукта
 Флуид за изправяне:
http://angelcosmetics.mymall.bg/productimage.php?product_id=664

Кристали:
http://www.topobiavi.com/data/adv_images/15926/p_15926538.jpg

# 694
  • Мнения: 1
Трябва ми ексфолиант за крака,някой да предложи нещо!?!

Скрит текст:

Това ексфолиантче на мен много ми харесва, частичките са му много нежни и приятни. Струва около 4 лв Simple Smile

# 695
  • Мнения: 67
Ох, искам да похваля много почистващите лепенки за нос на Beauty Formulas  Crazy И други са писали за тях, но да потвърдя и аз  Laughing Уникални са! Колко мръсотии изкараха от носа ми по-добре да не знаете (! при положение, че ходя и на козметик за почистване на лицето точно от комедони и точки, трънчета и всякакви други щуротии ! Crossing Arms )
Толкова не можах да повярвам какво виждат очите ми  #Crazy, та чак снимах използваната лентичка
  Joy (за доказателство пред неверниците  Mr. Green )

# 696
  • Мнения: 1 935
Ох, искам да похваля много почистващите лепенки за нос на Beauty Formulas  Crazy И други са писали за тях, но да потвърдя и аз  Laughing Уникални са! Колко мръсотии изкараха от носа ми по-добре да не знаете (! при положение, че ходя и на козметик за почистване на лицето точно от комедони и точки, трънчета и всякакви други щуротии ! Crossing Arms )
Толкова не можах да повярвам какво виждат очите ми  #Crazy, та чак снимах използваната лентичка
  Joy (за доказателство пред неверниците  Mr. Green )
Тези лепенки къде се продават?

# 697
  • Мнения: 67
Ох, искам да похваля много почистващите лепенки за нос на Beauty Formulas  Crazy И други са писали за тях, но да потвърдя и аз  Laughing Уникални са! Колко мръсотии изкараха от носа ми по-добре да не знаете (! при положение, че ходя и на козметик за почистване на лицето точно от комедони и точки, трънчета и всякакви други щуротии ! Crossing Arms )
Толкова не можах да повярвам какво виждат очите ми  #Crazy, та чак снимах използваната лентичка
 Joy (за доказателство пред неверниците  Mr. Green )
Тези лепенки къде се продават?

Ами аз си ги купих от ЛИЛИ, но не във всеки техен магазин ги има. Намерих ги в м-на им на Раковска  Peace Само там съм ги виждала досега, а съм питала по много козметични магазини и аптеки. Допускам, че може да ги има и в Ремедиум, тъй като там винаги имат богат избор, но са само предположения.

# 698
  • Мнения: 44
Аз съм си правила два пъти домашни такива лепенки. Ето така:
Скрит текст:

Трябва да се наслои, за да може да се отлепи хубаво после. Махна ми мръсотия, но явно имах прекалено големи очаквания. Може би да има лепенки с по-добър ефект (пробвала съм веднъж едни, не помня каква марка, но един комплект лепенки струваше над 5лв. и почти нищо не ми махнаха), но това пък излиза евтино.

# 699
  • Мнения: 67
Аз съм си правила два пъти домашни такива лепенки. Ето така:
Скрит текст:

Трябва да се наслои, за да може да се отлепи хубаво после. Махна ми мръсотия, но явно имах прекалено големи очаквания. Може би да има лепенки с по-добър ефект (пробвала съм веднъж едни, не помня каква марка, но един комплект лепенки струваше над 5лв. и почти нищо не ми махнаха), но това пък излиза евтино.

Карола, и аз бях използвала преди много време разни други лепенки , на други марки, но нямаше никакъв ефект от тях. От тази тема, обаче разбрах за тези на Beauty Formulas, много жени ги хвалеха и реших да ги пробвам, макар че и към тях бях много скептична, но останах приятно изненадана ( е, не от това, което имаше на тях, а от факта, че го махнаха  Joy ) В лили струваха около 3.50 - 3.60 - нещо такова.

# 700
  • Мнения: 44
Нави ме Simple Smile  Ще ги пробвам тези лепенки Simple Smile

# 701
  • Мнения: 1 519
Pозовата вода VІР'S PRESTIGE.
Много добра работа ми върши, много добре почиства и дезинфекцира, и е на смешната цена от 1,80 лв за 135 мл.
Според съдържанието съдържа само натурална розова вода от Роза Дамаскена.
Търсех я от месеци в какви ли не магазини и в магазинчета, открих я преди броени дни на изложението в НДК "Произведено в БГ"/"Изберете българското".

# 702
  • Мнения: 9 991
Да но на тази цена ме съмнява да е истинска , каквото и да пише на етикета  Outta Joint

# 703
  • Мнения: 44
Royall, благодаря!   bouquet Пробвах лепенките на Бюти Формулас. Наистина бая нещо махнаха!  Shocked

# 704
  • София
  • Мнения: 598
Може ли да снимате опаковката на тия лепенки:) Днес ги търсих в "Лили" и не ги
 открих.

Общи условия

Активация на акаунт