Re: Евтините неща, от които сме доволни - 21

  • 76 311
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Аз ползвам епилатор и нищо не ми излиза Simple Smile

# 736
  • Мнения: 1 298
Аз ползвам епилатор и нищо не ми излиза Simple Smile

На горната устна  Shocked Shocked Shocked
Ухаа, имаш доста висок праг на търпимост на болка. Благородно завиждам.  Hug Мен на мишниците и краката ме боли, какво остава за мустак.  hahaha

# 737
  • Мнения: 9 991


С депилатоара няма ли да се налага твърде често да боравя? newsm78
Т.е., действието му не траеше ли горе-долу колкото бръснене?

Да но на другия ден са по-къси и не боцка за разлика бръсненето . Приблизително ще се ползва колкото и скубането. Като цяло лошото на тези процедури е , че маха и всички други косми араунд. Аз имам мъх по лицето и не мисля , че ще стане добре . Махане одобрявам само за фрапиращи мустаци  , ако си с бяла кожа изруси наистина.

# 738
  • Мнения: 257


С депилатоара няма ли да се налага твърде често да боравя? newsm78
Т.е., действието му не траеше ли горе-долу колкото бръснене?

Да но на другия ден са по-къси и не боцка за разлика бръсненето . Приблизително ще се ползва колкото и скубането. Като цяло лошото на тези процедури е , че маха и всички други косми араунд. Аз имам мъх по лицето и не мисля , че ще стане добре . Махане одобрявам само за фрапиращи мустаци  , ако си с бяла кожа изруси наистина.

Мен пък малко ме е бъзе от изрусяването, хахаха...
Май ще продължа с търсенето на лентички, или ще трябва да намеря начин след пинсетата да не ми излизат пъпчици Thinking

# 739
  • Мнения: 46
Благодаря за бързите отговори,дълго време ги мазах със Здраве и балсам на Нивеа безрезултатно,иначе за пръв път ми се цепят така!

# 740
  • Мнения: 9 991
BeeJuis , не ти знам космите , иначе съм виждала много грозно изрусени мустаци , личащи и от километър . Моите са мъх малко по-голям и на моменти като реша , че ме дразнят и ги мажа с малко разбъркан от най-евтиния блондор , който много гори и е най-силен , но за мустаки и перфектен  Wink Не си личат , но и иначе не си личат много . Нищо притеснително няма в това .

# 741
  • In Hell
  • Мнения: 122
За напукани устни използвам обикновен дерматичен вазелин от аптеката - към 1.50 струва.
За окосмяването над горната устна си купувам от дълги години лентичките на Елея и съм много доволна. Вървят си с лосион, намазвам веднага и в същия ден още колкото пъти се сетя. Избивали са ми пъпки, само когато забравя да се мацна.

# 742
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Аз съм от доволните от лентичките Lycia за косми на лицето.С каквито и лентички да се махат почистването и успокояването на кожата преди и след процедурата е най-важно.
Майка ми с години си ги дърпаше с пинсета и сори, ама бяха станали ужасно грозни и дебели космите.Като я метнах с лентичките изтъняха и се разредиха.
Това с изрусяването на мен ми изглежда също  като да си оставиш космите неизрусени.Моя приятелка си ги изрусява и особено на слънце изглежда смешно.
Всичко си е въпрос на личен избор обаче  Peace

Сега правя нова тема.

# 743
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030

# 744
  • София
  • Мнения: 598
Момичета, може ли да ми препоръчате лентички за почистване на косъмчетата над горната устна?


Ползвам от няколко години лентичките за лице на "Дева". Имам малко косъмчета и те ги махат напълно. Не съм получавала реакция от тях, а и цената им е добра в сравнение с чуждите марки. Купувам ги от ДМ. Ето тези са: http://www.angelcosmetics.mymall.bg/products/%D0%94%D0%B5%D0%B2% … %D0%BA%D0%B0.html

Общи условия

Активация на акаунт