Re: Евтините неща, от които сме доволни - 21

  • 76 323
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 36 108
на балеа съм най-доволна от измиващата пяна в бяла опаковка, но тя е доста по-нежна

Скрит текст:

# 721
  • Мнения: 888
Тази пяна съм я търсила в DM, но не съм я виждала. При кои продукти стои? Определено не е при кремовете на Balea, нито при душ геловете.

# 722
  • Мнения: 36 108
Тази пяна съм я търсила в DM, но не съм я виждала. При кои продукти стои? Определено не е при кремовете на Balea, нито при душ геловете.

при кремовете за лице за чувствителна кожа на балея
голямата 200 мл. е 6 лв., а малката 50 мл. е 2 лв.
малката е до касите при тревъл размер продуктите

# 723
  • Мнения: 888
Благодаря, bubanka!
Следващият път ще гледам по-внимателно.

Да похваля и душ гелът с пилинг частици - ябълка и канела.
Разкошно ухае и прави кожата много мека!
Дано пуснат и такъв лосион за тяло.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 27
Здравейте!
От доста време ви следя, но чак сега се наканих да се включа Embarassed
Пиша във връзка с този пост:
Момичета някой ползвал ли е и има ли добри отзиви за този почистващ продукт за проблемна кожа (измиващ гел & пилинг за лице & маска )
http://evelinecosmetics-bg.com/index.php?route=product/product&a … mp;product_id=171

другата седмица в Кауфланд ще е на 4 лв и се чудя да го пробвам ли Thinking, току-що ми свърши подобния на Garnier Pure 3 in 1 и трябва да си купувам.
Ползвам го от много време(може би 2-3г), ами аз съм супер доволна, но не мога да го сравня с друг такъв продукт 3 в 1, понеже просто други не съм ползвала PeaceСмятам, че няма да съжаляваш, особено на цена от 4лв. Peace

Като за първи пост...да не забравя да ви благодаря момичета  bouquet - четейки ви, открих доста евтини продукти за себе си, от които съм доволна...и значително намалих разходите по козметика Flutter.

# 725
  • Мнения: 9 991
http://evelinecosmetics-bg.com/index.php?route=product/product&a … mp;product_id=171

Това като чета съставките е за мазна и акнетична кожа, "проблемна" ако това значи newsm78 . Мояа е проблемна , но не ми идват от акне проблемите  Grinning Кожата ви ако е суха , не го купувайте според мен .

# 726
  • Мнения: 1 306
Кайсиево масло, 100мл за около 3лв.
Перфектен продукт, особено за зимата и не само. Няколко капки масло добавени към лосион за тяло, крем за ръце правят кожата мека, нежна и подхранена. По този начин спасих напуканите си от студа ръце, нито един крем самостоятелно не можа да се справи.
Бадемовото масло на същата фирма добавям, по същия начин, към маски и финиши за коса, отразява ми се перфектно. За подхранване на миглите - също.
Маслата са по-гъсти и икономични от тези на Икаров и по мое лично мнение - много по-добри, особено за цената си.

# 727
  • Мнения: 1
Лепенките за нос на Бюти Формулас лично за мен не са нищо особено и не ми махат почти нищо. На Нивея са сто пъти по добри Simple Smile

# 728
  • Мнения: 46
Устните ми се цепят адски много,мазах се с крем Здраве и балсам за устни на Нивеа - не помогна,моля препоръчайте ми нещо!

# 729
  • Мнения: 9 991
Устните ми се цепят адски много,мазах се с крем Здраве и балсам за устни на Нивеа - не помогна,моля препоръчайте ми нещо!

Здраве ще ги изсуши , на Нивея ако ползваш само медицинския ,който е на най-скъпия , към 4.50 лв. май някъде беше. Всеки качествен балсам ще помогне, също и вазелин ако имаш в момента намажи , мед и тн. Под "мазах ", да не разбирам веднъж  Laughing , с един път няма да стане. Всеки мазен крем , би то помогнал за в момента , също . Wink

# 730
  • Мнения: 257
Момичета, може ли да ми препоръчате лентички за почистване на косъмчетата над горната устна?
Не е нужно да са със супер брутален ефект, аз имам само няколко косъмчета, които за околните са незабележими и май само аз си ги виждам и им се дразня. Laughing

Търся нещо, след което да не ми излизат досадните "кола маска пъпчици" с връхче...
Една приятелка си беше купила такива лентички (не помня на коя марка) и след употребата й излязоха няколко такива ситни, но гадни пъпчици с връх, даже сякаш бяха напъплили една върху друга като грозд Tired ...

Досега си ги почиствах с пинсета, но доста ме боли и също ми излизат пъпчици на оскубаното място понякога. Предпочитам да изтърпя болката наведнъж и да се застраховам от пъпки.

Само да отбележа, ако има значение, че попринцип не съм със супер чувствителна или проблемна кожа, дори рядко имам пъпки. Според мен излизат по-скоро заради замърсяването на самото място и запушването на празния космен фоликул след издърпването с колата.

# 731
  • Мнения: 9 991
Момичета, може ли да ми препоръчате лентички за почистване на косъмчетата над горната устна?
Не е нужно да са със супер брутален ефект, аз имам само няколко косъмчета, даже за околните са незабележими, май само аз си ги виждам и им се дразня. Laughing

Търся нещо, след което да не ми излизат досадните "кола маска пъпчици" с връхче...
Една приятелка си беше купила такива лентички и след употребата й излязоха няколко такива ситни, но гадни пъпчици с връх, даже сякаш бяха се навървили една върху друга като грозд Tired ...
Изруси си ги , или ако са наистина 2-3 махни с пинсета. Депилатоар ще ти свърши работа, без да ти излизат пъпки иначе.

# 732
  • Мнения: 1
Устните ми се цепят адски много,мазах се с крем Здраве и балсам за устни на Нивеа - не помогна,моля препоръчайте ми нещо!

Тази година и аз имах този проблем - адски цепещи се устни, та даже и кръв ми течеше. Беше абсолютно нетипично за мен.
Сега устните са ми микички и розовички и най-прекрасните на света  Crazy - преди да си легна си ги мажа с ето този вазелин
Скрит текст:
не ароматизиран е и струва към 3 лв

# 733
  • Мнения: 257
Момичета, може ли да ми препоръчате лентички за почистване на косъмчетата над горната устна?
Не е нужно да са със супер брутален ефект, аз имам само няколко косъмчета, даже за околните са незабележими, май само аз си ги виждам и им се дразня. Laughing

Търся нещо, след което да не ми излизат досадните "кола маска пъпчици" с връхче...
Една приятелка си беше купила такива лентички и след употребата й излязоха няколко такива ситни, но гадни пъпчици с връх, даже сякаш бяха се навървили една върху друга като грозд Tired ...
Изруси си ги , или ако са наистина 2-3 махни с пинсета. Депилатоар ще ти свърши работа, без да ти излизат пъпки иначе.

С депилатоара няма ли да се налага твърде често да боравя? newsm78
Т.е., действието му не траеше ли горе-долу колкото бръснене?

# 734
  • Мнения: 1 298
Депилатоара трае точно колкото бръснене или може би маааалко повече.

Аз ползвам сега на Lycia, четох хубави отзиви из форума, но честно казано не съм във възторг. Появиха ми се точно такива пъпчици и не се справят много добре с косъмчетата. Утре ще им дам последен шанс. Преди това ползвах тези на Елея и бях по-доволна.

Общи условия

Активация на акаунт