Re: Евтините неща, от които сме доволни - 21

  • 76 333
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 251
Предложете ми евтина мицеларна вода. Кауфландската е спряна от производство.
Опитай тази , 200 мл., цена: под 4,50 лв. Купих я от "Лили". Ползвам я от няколко дни, засега съм доволна.

# 16
  • Мнения: 1 725
           А от кой крем за ръце сте по-доволни- този с какаово масло или бадем ?

# 17
  • Мнения: 6 214
           А от кой крем за ръце сте по-доволни- този с какаово масло или бадем ?
С какаово.  Peace

# 18
  • Мнения: 36 125
           А от кой крем за ръце сте по-доволни- този с какаово масло или бадем ?

от био-кремовете на дева или от обикновените им?
с какао от обикновената серия  Wink

# 19
  • Мнения: 1 725
            Благодаря Бубанка! За тези от обикновената серия питам точно.

# 20
  • Мнения: 1 110
Относно мицеларните води, тази на Буржоа също не е лоша.

# 21
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Аз съм доволна от мицеларната вода 3 в 1 на Лореал - на редовна цена е около 9 лв. за 200 мл. Купувала съм я и на промоция за 7,20 лв.
Вчера в ДМ всички шампоани, балсами и маски на Глисс бяха намалени на 3,99 лв.

# 22
  • Мнения: 257
Записвам се и аз в темата.
Да похваля един балсам за устни на GARNIER:



Мисля, че струва някъде около 3.50 лв. в DM.
Не знам доколко се вмества в определението "евтин", тъй като има балсами за устни и по 1 лв., но пък със сигурност много ми харесва.
Ползвам го от миналата зима. Ароматът е страхотен, балсамчето овлажнява много добре и устните се усещат по-еластични и успокоени. При мен лично премахва усещането за опъване, което получавам в студено време (а и в топло, когато са ми изсъхнали устните). Издържа сравнително дълго. Като цяло май всичките им балсами (има 5 вида) са хубави.
За много силно нацепени устни обаче по-скоро препоръчвам червения - той е по-силен и неслучайно се води "repair".

Тук ги има всичките: http://www.ivis.bg/%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D0%B7%D … BD%D0%B8/garnier/

# 23
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Да похваля лентите на лице на Lycia...
http://beautifullsin.blogspot.com/2013/10/lycia.html

# 24
  • Варна
  • Мнения: 23
Доволна съм от балсама за устни на Алверде с мандарина и ванилия.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 127
Предложете ми евтина мицеларна вода. Кауфландската е спряна от производство.
Опитай тази , 200 мл., цена: под 4,50 лв. Купих я от "Лили". Ползвам я от няколко дни, засега съм доволна.
И аз искам да я пробвам, но не мога да открия. Лили в моя град е в постоянен ремонт и не работи, а в малките магазинчета много малко продукти зареждат на марката и не съм я открила...

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 274
С риск да се потретя Ziaja в Бургас има на Фердинандова, Копривщица и в подлеза на Операта.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 749
 rajnaa ,благодаря за инфото къде да намеря Ziaja

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Доволна съм от балсама за устни на Алверде с мандарина и ванилия.

И аз ползвам този балсам по препоръка на форума. Забелязвам ,че има някакви частици, като ексфолиращи, при нанасяне, което ме смущава - това нормално ли е или е само при моя балсам?

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 274
rajnaa ,благодаря за инфото къде да намеря Ziaja
НП Hug
Ако някой ги открие и на други места в Бургас да сподели

Общи условия

Активация на акаунт