Re: Евтините неща, от които сме доволни - 21

  • 76 306
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20 191
Да похваля този крем за ръце. Не е в графата на много евтините, мисля, че беше към 5 лв. но много ми хареса, а аз съм доста капризна откъм кремове за ръце и съм пробвала доста.

# 46
  • Мнения: 10
СУПЕР ДОВОЛЕН от избелващата паста за зъби на ХИМАЛАЯ без флуор и парабени,с избелващи ензими от папая и ананас ,3.80лв./75мл-
Скрит текст:

# 47
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
Да похваля този крем за ръце. Не е в графата на много евтините, мисля, че беше към 5 лв. но много ми хареса, а аз съм доста капризна откъм кремове за ръце и съм пробвала доста.

справя ли се с много суха кожа на ръцете?моята е много зле ,чак на места се цепи.Иначе всяка вечер слагам крем за ръце на лавена-зимния,но явно ми идва слаб.

# 48
  • Мнения: 1
аз ползвам шампоана за сух скалп на юсерин и съм много доволна. Косата ми стана много мека и се разресва доста лесно без да ползвам балсам

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
СУПЕР ДОВОЛЕН от избелващата паста за зъби на ХИМАЛАЯ без флуор и парабени,с избелващи ензими от папая и ананас ,3.80лв./75мл-
Скрит текст:
След колко време ползване се забелязва избелване на зъбите?

# 50
  • Мнения: 10
СУПЕР ДОВОЛЕН от избелващата паста за зъби на ХИМАЛАЯ без флуор и парабени,с избелващи ензими от папая и ананас ,3.80лв./75мл-
Скрит текст:
След колко време ползване се забелязва избелване на зъбите?
При мен на 5-ия ден,като трябва да кажа,че не пуша,не пия кафе,червено вино и тн. Wink

# 51
  • Мнения: 84
С риск да се потретя Ziaja в Бургас има на Фердинандова, Копривщица и в подлеза на Операта.
И Карфур, но с по-беден асортимент Simple Smile

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 127
С риск да се потретя Ziaja в Бургас има на Фердинандова, Копривщица и в подлеза на Операта.
И Карфур, но с по-беден асортимент Simple Smile
проверявам редовно, но не я зареждат, имат проблем с доставките.. или свършват бързо

# 53
  • София
  • Мнения: 5 658
Днес в няколко козметични магазина видях намалени отделни продукти на Катрис , -50%   Peace

# 54
  • Мнения: 20 191
oesi, моята също е много суха и все не са ми достатъчно мазни кремовете, но този ми е перфектен просто. Има и по-силен 40%, за загрубяла и силно изсушена кожа, подходящ за сухи и увредени лакти, колена и пети. Взех го и него, но ми е една идея по-тежък, можеш да г опробваш него тогава, щом е толкова зле положението с ръцете ти.  Simple Smile
На 26-27 страница:
http://newpromo.net/mixa/


AquaTofana, ще я пробвам непременно и аз пастата.

Последна редакция: вт, 22 окт 2013, 14:53 от Lemy

# 55
  • Мнения: 261
Тази почистваща емулсия струва само 3.90лв-200мл и е много добра  Wink

# 56
  • Мнения: 84
Тази почистваща емулсия струва само 3.90лв-200мл и е много добра  Wink


На мен не ми допадна, не усещах кожата си достатъчно чиста!

А да предложите нещо по-евтино с глицерин за ръцете! Моите също се цепят до кръв през зимата! Пробиотичния на Биофреш ми идва слаб в момента  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 6 214
Дериел, пробвала ли си Глисолид?

# 58
  • Мнения: 20 191

А да предложите нещо по-евтино с глицерин за ръцете! Моите също се цепят до кръв през зимата! Пробиотичния на Биофреш ми идва слаб в момента  Rolling Eyes
Не прочете ли 2 поста по-нагоре newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 5 658
Много съм доволна от този крем на Хималая, ползвам го за ръце, попива веднага, не оставя мазен и лепкав филм, подхранва чудесно. Намерих го на промоционална цена от 1.70 лв.
За по-тежки случаи препоръчвам крема с уреа на Балеа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт