Re: Евтините неща, от които сме доволни - 21

  • 76 339
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 576
Дериел, пробвала ли си Глисолид?
И аз съм 200% за Глисолид! Аз имам проблем с кожата на ръцете, не само козметичен, а дерматологичен. И от нелекарствените кремчета, само Глисолид ми понася и помага.

# 61
  • Мнения: 84

А да предложите нещо по-евтино с глицерин за ръцете! Моите също се цепят до кръв през зимата! Пробиотичния на Биофреш ми идва слаб в момента  Rolling Eyes
Не прочете ли 2 поста по-нагоре newsm78

А ти не прочете ли, че съм написала нещо по-евтино!

# 62
  • Мнения: 84
Дериел, пробвала ли си Глисолид?
И аз съм 200% за Глисолид! Аз имам проблем с кожата на ръцете, не само козметичен, а дерматологичен. И от нелекарствените кремчета, само Глисолид ми понася и помага.

Благодаря   bouquet,
съвсем наскоро го заглеждах и се доста се почудих  Crazy
За такова количество бих дала 5-6лв  Wink

# 63
  • Мнения: 20 233

А да предложите нещо по-евтино с глицерин за ръцете! Моите също се цепят до кръв през зимата! Пробиотичния на Биофреш ми идва слаб в момента  Rolling Eyes
Не прочете ли 2 поста по-нагоре newsm78

А ти не прочете ли, че съм написала нещо по-евтино!
"Нещо по-евтино" е много относително. За някои е 2 лв., за някои е 20.

# 64
  • Мнения: X
Дериел,кремчето на Лидл с червена капачка е 75мл. и струва 1,99лв.Същото е като този Глисолид и е за много суха кожа.Попива много бързо и не е мазньоч!

# 65
  • Мнения: 84

А да предложите нещо по-евтино с глицерин за ръцете! Моите също се цепят до кръв през зимата! Пробиотичния на Биофреш ми идва слаб в момента  Rolling Eyes
Не прочете ли 2 поста по-нагоре newsm78

А ти не прочете ли, че съм написала нещо по-евтино!
"Нещо по-евтино" е много относително. За някои е 2 лв., за някои е 20.

Относително е и предполагам, в коя тема се коментира продукта  Wink!
Не съм прочела някой да хвали крем за ръце от 20лв. тук.

Дериел,кремчето на Лидл с червена капачка е 75мл. и струва 1,99лв.Същото е като този Глисолид и е за много суха кожа.Попива много бързо и не е мазньоч!

Благодаря   bouquet За съжаление много рядко ходя до Лидл, нямаме в града  Cry

Последна редакция: вт, 22 окт 2013, 18:02 от deriel

# 66
  • Сливен
  • Мнения: 4 076
oesi, моята също е много суха и все не са ми достатъчно мазни кремовете, но този ми е перфектен просто. Има и по-силен 40%, за загрубяла и силно изсушена кожа, подходящ за сухи и увредени лакти, колена и пети. Взех го и него, но ми е една идея по-тежък, можеш да г опробваш него тогава, щом е толкова зле положението с ръцете ти.  Simple Smile
На 26-27 страница:
http://newpromo.net/mixa/

Мерси много.

# 67
  • Мнения: 19 252
Дериел,кремчето на Лидл с червена капачка е 75мл. и струва 1,99лв.Същото е като този Глисолид и е за много суха кожа.Попива много бързо и не е мазньоч!

75 мл за 2 лева означава, че не излиза по-евтино, дори напротив, от Глисолида, който е в една голяма червена кутийка и е много хубав крем за много сухи ръце, особено през зимата.

# 68
# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Хубава ли е хининовата вода на Милва? Мисля пак да пробявам да си слагам на косата и се чудя дали да не си я взема.
Скрит текст:
[/b][/color]

# 70
  • София
  • Мнения: 372
На мен хининовата вода не ми допадна, но все пак е до коса.

# 71
  • Мнения: 44
Ооо, каква хубава тема! Надявам се да ме приемете сред вас, момичета!  Simple Smile
Ето, аз от този шампоан съм много доволна! http://lavena.bg/bg/products/246-shampoan-s-lavandula В магазина до нас е 1,75лв. Има различни видове - яйчен, с коприва и не знам дали има друг де, но аз само лавандула съм купувала. Ухае прекрасно, и мъжът ми много го харесва! Откакто открих него и яйчния на Арома, не купувам вече скъпи шампоани. Тези правят тънката ми, не гъста коса страхотна!

# 72
  • Мнения: 2 030
Сиси, днес си купих хининова вода на Милва. Бях дала почивка на косата си за няколко месеца, тъй като бях изпръскала 3 шишета едно след друго и спря да ми влияе. За мен е много добър продукт.

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
А има и друга хининова вода на Милва, която е Forte. На шишето май пишеше, че е с повишено съдържание на хинин, но описанието на едната и другата хининова вода бяха едни и същи. Тази с пулверизатор удобна ли е? Когато исках да си взема с пулверизатор в магазина бяха останали само без. Преди години бях започнала да си слагам в корените, но много бързо ми се омазняваше косата. Има ли начин да се предотврати това? Може да се слага на мокра и суха коса, нали?  

# 74
  • Мнения: 84
За хининовата вода на Милва - на мен ми намаля косопада от нея, и определено расте с бързи темпове. Но ми излязоха едни ранички по скалпа.
От 10тина дни не я ползвам  newsm78 Не съм сигурна дали е от нея  newsm78 друг продукт за коса скоро не съм сменяла Rolling Eyes

Мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт