Относно цигарите.

  • 4 102
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
И аз момичета веднага щом спрях да кърмя запалих цигара. Честно даси призная не мисля да ги отказвам. Та кафе без цигара може ли? Coffee

# 16
  • София
  • Мнения: 2 164
Спрях да пуша веднага щом разбрах, че съм бременна. Кърмя. Не ми се е допушвало досега. От миризмата на цигари ми се гади  Sick. Надявам се да не пропуша!!!

# 17
  • Мнения: 1 489
След като спрях да кърмя и аз си започнах да пуша. Просто вреден навик.Но пък ако започнем от всичко да се лишаваме до къде ще стигнем.

# 18
  • Мнения: 1 072
Спрях да пуша, когато желанието ми за бебче стана много силно - точно 1г. и половина преди да се роди Марк  Blush Сега кърмя и цигарите не ми липсват. Не мисля, че пак ще пропуша. От миризмата на цигари сега направо ми се повдига  Sick

# 19
  • Мнения: 1 072
Спрях да пуша, когато желанието ми за бебче стана много силно - точно 1г. и половина преди да се роди Марк  Blush Сега кърмя и цигарите не ми липсват. Не мисля, че пак ще пропуша. От миризмата на цигари сега направо ми се повдига  Sick

# 20
  • Мнения: 1 187
И аз съм в  отбора. Веднага като спрях да кърмя и нямах търпение да запаля, а даже  сънувах че пуша, но какво ли не прави една майка за детето си Wink

Е,значи аз съм най-лошата майка,щото попушвах докато бях бременна,  Embarassed а отскоро пак запалвам по 1-2,но гледам да е поне 60 мин.преди следващото кърмене.Като се сетя как в 5-ти месец си счупих крака и ръката и бях с проходилка 3 месеца,+предродилна и следродилна депресия си мисля че това ми е най-малкия проблем.  Сега да не ме линчувате само... boo

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
аз съм от хората които наистина обичат да пушат - за мен всяка цигара е удоволствие а не вреден навик - обичам да пуша и ще продължа до следващата бременност Flutter
Аз също не можах да ги откажа докато бях бременна, но поне пушех много малко. Даже е имало дни, в които не съм пушила, но иначе страшно много ми се пушеше. И при мен беше така: предродилна депресия, следродилна депресия, проблеми и какво ли още не. А по начало мечтаех за деня, в който ще разбера, че съм бременна и ще спра цигарите, но уви!

# 22
  • София
  • Мнения: 7 038
И аз съм от тези, в момента, в който разбрах, че съм бременна спрях цигарите през цялата бременност ми се пушеше непрекъснато даже 1-2 пъти съм си позволявала да запаля - изобщо не ми ставаше лошо, напротив чувствах се идеално. В момента, в който спрях да кърмя още на другият ден отидох да пия кафееееее с цигарка Hug

# 23
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Запалих веднага, след като стана възможно Embarassed....но за моя гордост от Нова година ги отказах bowuu!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 154
и аз държа фронта. Отказах ги щом разбрах, че съм бременна, сега кърмя.... Да видим колко ми е силен ангела. Tired

# 25
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Пушех си през бременността.Само минах на най-леките циагри.Кърмех цели 14дни и тогава не ми се пушеше, учудващо за мен ShockedПосле естествено веднага ги започнах, но ми действаха успокояващо.

# 26
  • Мнения: 992
и аз не можах да ги спра окончателно попушвах по две -три зигарки на ден като бях бременна и сега като кърмя като е накърмя по някой път пушна една зигарка 2 часа преди следващото хранене лоша мама знам ма кво да направя нямам явно воля а и изчетох толко много материал за вредата пушене кърмене и общо взето извода е че 95 мин преди кърмене не е толко вредна зигарка

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 17:38 от Аурелия

# 27
  • София
  • Мнения: 4 423
И аз пуша, и през първата бременност пушех....Не мога да ги спра и това е! Tired

# 28
  • София
  • Мнения: 2 181
И аз спрях да пуша от раз като разбрах че съм бременна и така докато спрях да кърмя,че и два месеца след това.Реших обаче че много ям и като пропуша пак ще мога да се спра малко и да отслабна по-лесно.
И сега си пуша но вече по 1 кутия за 3 дена.Ако при това висене вътре цяла зима и от това се лиша ще вляза в лудница

# 29
  • Мнения: 245
Ленчувайте ме и мен,но не ме е срам да си призная,че пушех до 5 цигари на ден, докато бях бременна/пусто много са ми сладки/и след кърмене по половин цигара.Колкото и нескромно да звучи това е единствения ми порок и мисля че всеки има право на такива.Гениколога ми каза,че до 5 на ден може след като съм страстен пушач,вместо да кипя от нерви.....А и само 1 от познатите ми пушачки не е пушела...Но ако питате мъжете им...не са.Като спрях да кърмя си пуша по кутия на ден... HugХаресва ми да си пуша... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт