Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 115
  • 751
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 451
Може ли да ми пратите линк към теста на Л'Ореал?

Заповядай   bouquet http://diagnostic.lorealprofessionnel.co.uk/
Пълни глупости,Витамино колор била за моята коса-да бе да  Laughing Laughing

# 526
  • Мнения: 65
Колко време ми ви отнема като минавате с пресата, много взех да и се чудя последно време ooooh! Изкушавам се, ама все си мисля , че няма да я ползвам много много  newsm78
Не повече от 10 мин.Косата ми е с дължина над раменете и гъста.Незная дали трябва да се задържа по-дълго с пресата.Аз минавам кичурите както бих минавала ако ще изправям косата с преса.

vanina_ch същите ампули слагам и аз.От проконцентрата 2 супени лъжици и по половин от всяка ампулка.Опитах да ги намеря в рибката,но се оказа,че ги няма.В Енцо намерих само тези за боядисана и химически третирана коса.Затоплящия серум го няма никъде.Аз имам още четири-пет ампулки от него,но като свърши... newsm78.Когато си взимах терапията /от рибата/ ми казаха,че са до изчерпване на количествата и повече няма да ги има в този им вариант. Sad

# 527
  • Мнения: 0
Може ли да ми пратите линк към теста на Л'Ореал?

Заповядай   bouquet http://diagnostic.lorealprofessionnel.co.uk/
Благодаря ти!  Hug

# 528
  • Мнения: 4
Може ли да помоля някой да ми даде линк към сушоар - четка на Браун /беше коментирана по-напред в темата, но не можах да намеря/

https://www.technomarket.bg/products/09041798/braun-ass-1000  Simple Smile

Много благодаря. Поръчах си я и да споделя отзиви. Ами за първи път имам чудесно оформена коса - като след фризьор с минимум усилия. Възхитена съм! Препоръчвам на всички, които нямат време и/или са с две леви ръце /като мен/.

# 529
  • Мнения: 3 451
Дойде ред да споделя мнение и за Pro-Keratin Refill L`oreal
Използвам шампоана,маската и термо крема.Страшно съм доволна!Напомпва косата ми страхотно,но също така косата не стои груба.
Вече Лореал бие всички продукти,ползвани от мен до сега.
Серията Митик ойл за хидратация  Peace
Серията Про-кератин за протеинчване  Peace

А за Абсолют рипер съм със смесени чувства-като че не ми допада.Шампоана да,но маската  Naughty За сметка на това серума абсолют е У-Н-И-К-А-Л-Е-Н!!

  Моля за сравнение на термо крема Форс вектор и Thermo Cell Repair -
( за това става дума )

# 530
  • Мнения: 2 597
От серията Pro-Keratin Refill L`oreal  съм пробвала термо крема,но уви!Не ми допадна!За тънък,фин косъм е ужасно тежък продукт!Такова омазняване,буквално на секундата не бях имала никога.Косата ми клепна,беше мазна и грозна.Но за гъста коса с дебел косъм ще е ок предполагам.

# 531
  • Мнения: 3 451
От серията Pro-Keratin Refill L`oreal  съм пробвала термо крема,но уви!Не ми допадна!За тънък,фин косъм е ужасно тежък продукт!Такова омазняване,буквално на секундата не бях имала никога.Косата ми клепна,беше мазна и грозна.Но за гъста коса с дебел косъм ще е ок предполагам.
Моята е тънка,финна,изрусявана  Simple Smile
А някой от двата термокрема-форс вектор и thermo cell repair ,ползвала ли си? При положение,че серията абсолют не ми се отразява добре,следва ли,че вторият термо крем няма да ми хареса  Thinking

# 532
  • Пловдив
  • Мнения: 1 397
Дойде ред да споделя мнение и за Pro-Keratin Refill L`oreal
Използвам шампоана,маската и термо крема.Страшно съм доволна!Напомпва косата ми страхотно,но също така косата не стои груба.
Вече Лореал бие всички продукти,ползвани от мен до сега.
Серията Митик ойл за хидратация  Peace
Серията Про-кератин за протеинчване  Peace

А за Абсолют рипер съм със смесени чувства-като че не ми допада.Шампоана да,но маската  Naughty За сметка на това серума абсолют е У-Н-И-К-А-Л-Е-Н!!

  Моля за сравнение на термо крема Форс вектор и Thermo Cell Repair -
( за това става дума )

Пробвала ли си серията Интенс? Според мен е супер Peace. Аз такова омекотяване каквото получавам с нея, с друга маска не съм постигала  Heart Eyes.
И аз не харесвам много Абсолют-а Rolling Eyes, освен ампулата от серията, тя ми допада.

# 533
  • Мнения: 1 569
Ново попълнение в Златна рибка-Матрикс .На мен обаче в съзнанието ми се е запечатало твърдението,че е маааалко по-добър от масовите шампоани и маски  Thinking
Кой продукт е хубав на марката?

Точно се канех да поръчам от Енцо и в същия ден получавам емейл, че вече и Рибата я имат.  Grinning
Пробвах серията Total Results Repair и много ми хареса. От 100г се каня да поръчам. Не утежнява, дори имах лек обем, косата стоеше подредена. А в салона ми слагат и техни олиа-финиш. Три вида са, не съм сигурна кой точно ми слагат. Ухаят страхотно. В Рибата още ги няма.

Форс Вектор е старата протеинова серия на Лореал Проф., новата е Про-Кератин Peace.

Хм, как бе? Все още навсякъде се продават и двете.  Не трябва ли Форса да я спрат, ако има друга на нейно място? newsm78

# 534
  • Мнения: 1 473

  Моля за сравнение на термо крема Форс вектор и Thermo Cell Repair -
( за това става дума )
GoDaiVa, форс вектора съм го пробвала (пресипано количество, но достатъчно даже имам още от него) хубав е, като констистенция е като протеиновите кремове,не е такъв маслен. Все пак омекотява косата и я уплътнява, но аз лично винаги го духвам малко със сешоара. Аз харесвам цялата серия. Хареса му, но междувременно взех и цимента за проба, ами цимента повече ми хареса. Имам и от на Редкен екстрийм антиснап крема, който също е добър,но за сега цимента май бие и ще поръчвам скоро него като ги свърша. Забелязах, че протеиновите финиши ми влияят по-добре против цъфтенето.
Колкото до другия, много ми е любопитен на мен от много време ама все немога да събера мнения  bouquet

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 1 397


Форс Вектор е старата протеинова серия на Лореал Проф., новата е Про-Кератин Peace.

Хм, как бе? Все още навсякъде се продават и двете.  Не трябва ли Форса да я спрат, ако има друга на нейно място? newsm78


Ммм не, не се продават навсякъде и двете. Виждам, че на все по-малко места продават ФВ, и то не цялата серия. Концентрата започна първи да изчезва от пазара(а е доста добър по мое мнение). предполагам, че постепенно едната серия ще измести другата Peace. Поне така беше със старата серия Абсолют(там също имаше едни ампулки преди шампоан - голям разкош Heart Eyes.

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 1 377
Аз за първи път, наааааай-накрая прекалих с хидратацията  newsm68 Косата ми е страхотно мека и лигава чак, не мога да я оформя в никакво подобие на прическа, но си заслужаваше. Преди беше една такава като изкуствена, безжизнена, без блясък. Вече спокойно мога да започна с протеина и с нетърпение си чакам серията Архитект, за да я подсиля Heart Eyes Да отбележа, че при мен добрият резултат се получи след 2г ползване на професионална козметика в търсене на правилните продукти за моята коса.

# 537
  • Мнения: 3 451
Аз за първи път, наааааай-накрая прекалих с хидратацията  newsm68 Косата ми е страхотно мека и лигава чак, не мога да я оформя в никакво подобие на прическа, но си заслужаваше. Преди беше една такава като изкуствена, безжизнена, без блясък. Вече спокойно мога да започна с протеина и с нетърпение си чакам серията Архитект, за да я подсиля Heart Eyes Да отбележа, че при мен добрият резултат се получи след 2г ползване на професионална козметика в търсене на правилните продукти за моята коса.

Много се радвам за теб.И аз ,както споделих,най-накрая уцелих хубави продукти.Може би грешката ми е била,че не съм използвала шампоан,маска и финиш от една серия  Rolling Eyes
Последно кои продукти ползва?

# 538
  • Мнения: 14
МИли момичета бихте ли ми казали къде мога да проверя срок на годност на продукти Редкен и Матрикс.Благодаря предварително!

# 539
  • Варна
  • Мнения: 613
 Това май е ново http://beautyshop.bg/product/10605/chi-keratinov-komplekt-keratin-travel-set.html  или поне аз не съм го виждала досега.
Ако някой вече го е ползвал или ще ползва скоро,моля да сподели!


 Бобо 23,виж тук http://checkcosmetic.net/

Общи условия

Активация на акаунт