Бъдещи майки от Благоевград

  • 20 493
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 708
Desinka14 дано нямам подобни проблеми, иначе това звучи меко казано странно. То на нас само един път се наложи направление с бебето де, за профилактика на тазобедрени стави, та не знам ако станат повече не дай боже, как ще е тогава.

# 46
  • Мнения: 10
Дано да нямате проблеми. Предполагам след като е педиатър децата са й приоритет. Но все пак и другите са пациенти.
Ето тази сутрин, сигурно сте чули за катастрофата с бус, свекъра ми беше един от пътниците, прегледали го в спешен център и свекървата отишла да търси направление за травматолог, все пак човека е претърпял катастрофа, тя пак казала, че няма, ама свекървата като се развикала веднага й дала  ooooh! Но защо по тоя начин трябва да стават нешата ?
По принцип пожелавам на всички да не ни се налага да ползваме техните услуги, но когато се налага да получаваме по-човечно отношение и дано системата ни като цяло започне да работи по по-нормален начин  Peace

# 47
  • Мнения: 111
И аз съм изправена пред тази дилема и изобщо не знам при кого да запиша бебчо, а пък и на нас не ни остава много време .... :/

# 48
  • Мнения: 10
Добро утро в това мрачно време  Hug

Да ви се похваля, бях на преглед, всичко ни е наред, 100% чакаме момиче  stork-girl Two Hearts
Сега чак след 3 седмици ще ходя пак за фетална морфология  Peace
Мимс ти беше секцио, нали? Имаш ли дата вече или е рано ?
За педиатрите вчера някакъв ми споменаваше за д-р Билев, че бил добър, но нищо не съм чувала за него  Peace

# 49
  • Мнения: 111
Да секцио съм и ходя при Ангелов в Дупница и той  ми каза когато си избера дата и решихме да е на 11 декември,  Joy така че ни остават още 11 дни Simple Smile)

# 50
  • Мнения: 10
Предполагам, че вече нямаш търпение да видиш   ylinfant
Пожелавам ти всичко да мине леко и после да ни се похвалиш  smile3525

# 51
  • Мнения: 111
Благодаря ти много мила Simple Smile) Сега, само че датата за секциото се промени на 17, защото 11 е било много рано, така че имам още една седмица да се подготвям Grinning Искам времето да минава по-бързо, че вече това чакане е много гадно.

# 52
  • Мнения: 0
Мимс, здравей! Ти ли си  искаш секцио или се налага, а този Ангелов той ли ти води консултациите, или ти го препоръчаха?  Grinning

# 53
  • Мнения: 111
Аз съм си за 100% естественото раждане, но като малка съм имала проблем и сега ако раждам нормално ще се получи усложнение и пак ще трябва да ме режат, така че се налага при мен. На консултации ходих при Терзийска, но последния месец Ангелов ме следи и всяка седмица ходим  на Дупница Simple Smile Препоръчаха ми го мои познати

# 54
  • Мнения: 10
И аз съм за естественото раждане, но когато се налага секцио- няма как  Peace Най-важното е всичко да мине добре  Peace Хубаво е, че са ти сменили датата, аз съм чувала, че колкото по-късно се роди, толкова по-добре за бебето. Леко раждане ти желая  Hug

# 55
  • Мнения: 111
Да ти кажа всеки казва различно. Като бях при Терзийска бяхме си говорили за датата и 1во бяхме решили за 11-ти и с мъжът ми така се бяхме настроили и сега тази седмица като ходих при Ангелов и ни каза да си изберем дата от 16 до 20 и така стана при нас. Притеснението започва да става все по-голямо Grinning

# 56
  • Мнения: 10
Преставям си какво ви е  Laughing Не знам кое е по- напрегнато да знаеш датата и да отброяваш всеки час или пък да не знаеш и постоянно да очакваш да настъпи момента  hahaha Иначе за секциото, аз знам че се избира възможно най-късната дата, за да може детето да е доносено и да е най-близо до естественото раждане  Peace

# 57
  • Мнения: 111
Да, така и на мен ми обясниха колкото по късно толкова по-добре, само където трябва да е 5 дни преди термина най-късно. Аз поне в това отношение се радвам че си знам датата, по-голямо нетърпение щеше да седим и да чакаме кога ще е- след 2-3 седмици, а сега поне си знам 10 дни Grinning Grinning Grinning

# 58
  • Мнения: 10
Здравейте момичета  Hug Как сте ? Аз влизам да ви се похваля, че вече съм госпожа  Blush Утре съм на фетална морфология, дано всичко да ни е наред  Praynig
Мимс надявам се при теб всичко да е минало добре и ще чакаме да влезеш да разказваш  smile3525

# 59
  • Мнения: 0
Честито, Desinka! Бъдете много щастливи и се обичайте!

Общи условия

Активация на акаунт