Оставяли ли сте бебето само.

  • 3 662
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 177
Малката никога не съм я оставяла. Голямата я оставих веднъж за около 5 минути, за да сляза до магазина..тогава беше на 5г...Когато тръгнах си гледаше филмче уж, а в момента, в който отворих вратата видях как си придърпва стол на балкона, за да ме гледала кога ще се върна  Shocked Косата ми настръхна  #Crazy От тогава не съм ги оставяла..

# 61
  • София
  • Мнения: 154
не, просто не смея

# 62
  • Мнения: 5 299
Да веднъж я оставих за 5 мин(уж спеше), и като се върнах тя ревеше яко, чак се беше захласнала. От тогава - не смея Blush

# 63
  • София
  • Мнения: 2 968
Аз също не мога да се осмеля. Когато синът ми беше на вашата възраст се дереше яко, ако не му се обърнеше внимание на момента. Първа бяхя коликите - три месеца. След това от четвъртия месец започнаха зъбите. Веднъж майка ми го бе оставила за 10мин., за да отиде до магазина, той е спял през това време. Не ме питай какво се случи като разбрах.

# 64
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Да, оставяла съм я.

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 50
Да. Нямаше как просто, нямаше кои да ми напазарува. Но беше на 5 месеца. И мен ме беше страх.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 787
Не,сам не съм го оставяла в апартамента.Веднъж,когато бяхме на гости на нашите го остваих да спи и отидох до комшийката,но с бебефона.Имаше обхват до тях,но ако нямаше не бих го оставила.Какво ли не може да се случи Naughty

# 67
  • Мнения: 255
Отскачала съм няколко пъти до магазина, който съвсем наблизо за няма и 5 минути, но само когато бебчо току-що е е заспал. Не бих оставила детето само в къщи за по-дълго време.
Често обаче го оставям сам в стаята, докато си играе кощара, той е много спокойно дете и умее да се забавлява сам, бейбифонът, разбира  се, е с мен. Да мъкна детето постоянно от стая в стая, особено пък с мен до тоалетната, ми се вижда абсурдно.

# 68
  • Мнения: 1 403
Само един път,беше по малка и спеше и аз отскочиш за цигарки  Whistling

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не, винаги може да стане земетресение, пожар в съседите или вкъщи например или нещо от тоя сорт, не мога.
И аз съм така Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 505
Никога не съм я оставяла ,много ме е страхи не смея! Ако ми трябва нещо 4екам да се събудии отивам с ная Магазина ни е в блока

# 71
  • Мнения: 301
не - не смея да го оставя сам дори и само защото ако се събуди и мен ме няма  като се разреве ще се уплаши Naughty
Голям страх ме гони - имам чувството че ако го оставя за да ида до магазина като стигна там от уплах ще съм забравила за какво съм тръгнала Embarassed

# 72
  • Мнения: 528
Да оставяла съм я.Да отида най много до съседката на долния етаж или до първия.Най много за 10 мин.Ако спи де иначе тя си гука в другата стая а аз си върша нещо из къщи.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 271
Не съм излизала от къщата, ако няма никого при бебето. Имаме бебефон и ако ми се наложи да изляза, задължително го нося на някого.

# 74
  • Мнения: 641
Не! Много ме е страх!
Преди да родя се чудех на спокойствието на едно майче, което си оставя бебчето да спи (на четвърти етаж живеят) и слиза при нас пред блока да пие кафе newsm09, сега направо съм изумена!

Общи условия

Активация на акаунт