Оставяли ли сте бебето само.

  • 3 599
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 472
Оставяла съм я за да натоваря количката в колата и си взимам бебефона (не че ще помогне ако не дай боже стане нещо). Случвало ми се е 2-3 пъти. Обикновено викам съседката да я пази, докато товаря багажа, но тя все пак не винаги си е в къщи.

# 46
  • Мнения: 3 360
Не ,не съм я оставяла! Naughty

# 47
  • Мнения: 1 645
Оставяла съм го няколко пъти ,за много кратко време до като спи,за да отида до аптеката.
Трябва да е доста належащо за да го оставя сам.

# 48
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да. Няколко пъти, когато е заспал съм отскачала до магазина за има няма 2-3 минутки.

# 49
  • София
  • Мнения: 212
Да!Оставям го понякога за 10-тина минути,за да отида до магазина,но гледам да е заспал.Като започне да сяда или да се изправя вече май няма да мога да си го позволявам.Ще си го взимам с мен!!!

# 50
Да осавяла съм я сама за да слезна до магазина за бързо но само когато спи. smile3524

# 51
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Само като трябва да отворя на прабаба му и прадядо му, че не се оправят с домофона. После газ нагоре, а те докато пристигнат, аз съм и поподредила.  Laughing
Иначе съм паника и не се делим ни навън, ни вкъщи.
Имам позната, която беше оставяла детето си вкъщи, а те ходели на дискотека. Обяснението й беше, че били млади, глупави и си нямали хабер от нищо. сега й се изправят косите като си спомни.

# 52
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Днес го оставих за 2-3 минути колкото да сляза до магазинчето до входа,но се притеснявам ,мисля си ами сега ако спре тока.   Нямаме обхват на телефоните в асанс/ра на всичкото отгоре и все таква глупости ми се въртят в главата #Crazy

Що, мислиш да се обадиш на бебето ли?

Сори, ама ме досмеша, не се сърди!

# 53
  • Мнения: 1 489
Не,никога.Ако трябва да отида до магазина е взимам с мен.Всичко може да се случи.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 164
Не! Не съм я оставяла никога и не смятам да го правя  Naughty.
Дори да ми се наложи да изляза за две минути , слагам я в кенгуруто и с нея!

# 55
  • София
  • Мнения: 2 958
Оставях я когато беше на 1-2 месеца за да изтичам до магазина. След това ме е страх. Тя е много подвижна вече и не смея да я оставям. Къпя се само когато мъжът ми си е в нас.

# 56
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Оставям го Embarassed.
Примерно когато спи - да се изкъпя или да сляза до магазина. Или когато е в добро настроение, дори не разбира че ме е нямало пет мин.

# 57
  • Мнения: 1 072
Къпя се докато спи - това брои и се? Също тогава простирам.
Сам самичък вкъщи, а аз да изезна някъде дори и да спи - не Naughty

# 58
  • Мнения: 1 181
Не, никога! Страх ме е да не се случи нещо. Дори и докато спи ме е страх да го оставя - може да се закашля, да се задави.

# 59
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 192
Оставяла съм и големия, и малкия - за по десетина минути докато спят, за да напазаря. Сега ги оставям двамата, когато се наложи - пак за не повече от десетина минути. Ради е горд, че пази къщата и брат си Peace Естествено заключвам - смятам, че е по-добре отколкото той да заключи след мен.

Общи условия

Активация на акаунт