Сейшелите, Малдивите или Мавриций – къде най-много ви хареса?

  • 48 838
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 371
На Малдивите получих най-доброто и качествено обслужване, за което дори не съм си представала че съществува. Не само, че храна или напитка не се е бавила, ами имахме лично наш сервитьор, който след първата закуска вече знаеше как пиеме кафето-дълко или късо, с мляко или сметана и от там нататък само ни питаше както обикновено ли. На бара беше аналогично знаеха какво уиски пием и с колко бучки лед. Не сме били на Мега луксозен хотел, мисля че се води 4*
Пп за животинките, ако си оставяте отворена вратата, както правехме ние ще влизат и то няма общо с обслужването Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 16 203
Не сме оставяли ние отворена вратата, допускам, че камериерът го е направил. И казах, че когато бях на 4-звезден остров ги нямах тези забележки, те са само за 5-звездния остров Парадайз.

# 17
  • София
  • Мнения: 735
Искам да попитам тези от вас, които сте ходили на Малдивите - интересува ме, ако сте били късна пролет - и по-конкретно май месец как е.. защото тогава почва дъждовният сезон, но пък цените са доста по-ниски. Питането ми е дали вали супер много?!? Simple Smile

# 18
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 869
И аз се засислям за една почивка на Малдивите в края на април.Интересувам се от добра агенция,която да ми организира всичко,ако някой има опит ,моля да ми пише на лични.
Може да ми препоръчате хубав хотел ,на нормална цена ,благодаря предварително!

# 19
  • София
  • Мнения: 16 203
Искам да попитам тези от вас, които сте ходили на Малдивите - интересува ме, ако сте били късна пролет - и по-конкретно май месец как е.. защото тогава почва дъждовният сезон, но пък цените са доста по-ниски. Питането ми е дали вали супер много?!? Simple Smile
Бях 2006 първата седмица на май. Заваля последните 2 дена, но пък като вали, е направо пелена от вода Laughing. Нас ни валя няколко пъти през нощта и веднъж през деня, около 2 часа се сипа. През това време просто няма какво да правиш на острова, стоиш си в бунгалото наказан.

# 20
  • София
  • Мнения: 735
Искам да попитам тези от вас, които сте ходили на Малдивите - интересува ме, ако сте били късна пролет - и по-конкретно май месец как е.. защото тогава почва дъждовният сезон, но пък цените са доста по-ниски. Питането ми е дали вали супер много?!? Simple Smile
Бях 2006 първата седмица на май. Заваля последните 2 дена, но пък като вали, е направо пелена от вода Laughing. Нас ни валя няколко пъти през нощта и веднъж през деня, около 2 часа се сипа. През това време просто няма какво да правиш на острова, стоиш си в бунгалото наказан.


Ами наказан, наказан, какво да се прави Simple Smile ако е за два часа, мисля, че ще се преживее Simple Smile да не е повече.. ще правя молебени за бездъждие  Joy
и пак, като е почивка, ще гледаме ТВ, ще взимаме вана и де да знам. Само да не е прекалено често...

# 21
  • София
  • Мнения: 16 203
 На нас ваната (при второто посещение и то като се ъпгрейднахме за water-villa) ни беше на верандата, т.е. на открито.

Сега, като прочетох "наказан" втори път, се сетих какво друго може да се прави тези два часа  Embarassed. Ама с дете newsm78 newsm78  newsm78....

# 22
  • София
  • Мнения: 735
На нас ваната (при второто посещение и то като се ъпгрейднахме за water-villa) ни беше на верандата, т.е. на открито.

Сега, като прочетох "наказан" втори път, се сетих какво друго може да се прави тези два часа  Embarassed. Ама с дете newsm78 newsm78  newsm78....

Ааааа, без детееееее  Mr. Green живи и здрави, малката на градина и бабин дом  Blush

# 23
  • Мнения: 437
Катарците в момента имат промоция като за Малдиви цената е 560 евро , но важи само до 14.12.


http://www.qatarairways.com/bg/en/special-offers.page?CID=EMBG77370

# 24
  • Мнения: 6 166
аз ходих с една буркаска фирма. направиха ми резервацията, пратиха ми билетите по куриер. много съм доволна.

иначе- мога да отвърдя - обслужването в 4* хотели- атоли е много добро. постоянно ти казват: yes, madam, nom madam. и колкото и да е - това много гъделичка самочувствието. иначе - всичко, което не ти влиза в пакета - е ужасно скъпо.

а като валя дъжда единия пт пътите бях на едно от wi-fi кафетата - много приятно - пишеш си по нета, вали около теб като из ведро и си пиеш кафето с кеф.

друго което мога да потвърдя за малкдивите е, че там наистина няма какво да се прави. затворен си цяла седмица на един остров и накрая малко писва - нищо че има най-различни атракции. 

# 25
  • Мнения: 1
Hello! Chetoh che s katarskite aviolinii imalo oferti na 560 euro bileta no ne moga sa gi nameria. Ako mojete pomognete

# 26
  • София
  • Мнения: 1 951
Hello! Chetoh che s katarskite aviolinii imalo oferti na 560 euro bileta no ne moga sa gi nameria. Ako mojete pomognete
До къде?

# 27
  • Мнения: 437
За 560 евро от София може да бъде само до Male - Малдиви и тази цена се появява доста често.
Да се има предвид , че полета е по-малката част от разходите там.

# 28
  • Мнения: 3 993
За 560 евро от София може да бъде само до Male - Малдиви и тази цена се появява доста често.
Да се има предвид , че полета е по-малката част от разходите там.
Така е.
И в момента я имат тази промоционална цена при условие резервиране на 2 билета всеки от които намален с 20%, за резервации до 8 септември и пътуване между 01.10.14 и 31.03.15. :
http://www.qatarairways.com/bg/bg/special-offers.page

# 29
  • Мнения: 57
Зависи какво предпочиташ: фантастична природа и спокойствие или по-разнообразна програма. Аз лично определено предпочитам Малдивите пред Мавриции (на Сейшелите за съжаление не съм била). Малдивите са нещо изключително, наистина са райско кътче, когато съм там, останалият свят не съществува, имаш усещане за безметежност и лекота.
Мавриции от друга страна за мен беше просто един луксозен курорт, но нищо изключително.
Разбира се, зависи много и точно на кой остров / в кой хотел си. За Малдивите на мен ми препоръчаха да избягвам острови с англ. имена - пр. Royal Island, Sun Island, Paradise Island и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт