Памперси на Бочко

  • 14 875
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Молфикс не сме ползвaли още но може би следвaщия път дa нaпрaвим пробa с мaлък пaкет . Пaмперс ги взех нa 19 лв 3 зa 72 броя . A зa Бочкото имaх в предвит че не пропускaт но зa мен не сa кой знaе колко кaчествени и ми стоят по твърди ( 26 лв. 3 зa 84 броя) пуфис ги взимaм нa 23.60 и то фешaн колекциятa 3 зa 78 броя. От хъджис съм мн доволнa той е пaк 3 зa 15.50 зa 54 бройки и.въпреки че мaмите се оплaквaт от ментетa aз съм супер доволнa от тях(синъо -зелен пaкет ) . Копувaм ги от склaд нa Брезовскa в Пловдив Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
Здравейте, относно качеството на коментираните памперси мога да кажа че дори и Кан Бебе ми харесват повече от Бочко. Взех ги от ДМ, цената беше 25-26 лв.(р-р 5) дано не се лъжа. Материята им е странна, по дебели са от Памперс, мн. бързо се разместват/изхлузват около кръстчето, в резултат-всяка сутрин детето е мокро-чак подгизнало. Това не ми се е случвало с други памперси. Не препоръчвам, а аз повече не бих ги купила! За тази не "много ниска цена" се предполага сносно качество според мен. Дано съм била от полза!

# 17
  • Мнения: 3
Здравейте, относно качеството на коментираните памперси мога да кажа че дори и Кан Бебе ми харесват повече от Бочко. Взех ги от ДМ, цената беше 25-26 лв.(р-р 5) дано не се лъжа. Материята им е странна, по дебели са от Памперс, мн. бързо се разместват/изхлузват около кръстчето, в резултат-всяка сутрин детето е мокро-чак подгизнало. Това не ми се е случвало с други памперси. Не препоръчвам, а аз повече не бих ги купила! За тази не "много ниска цена" се предполага сносно качество според мен. Дано съм била от полза!
   А  ние от Кан бебе-то се обринахме ужасно по крачето , но след като ги махнах се оправи веднага ...... всяка марка май-май действа различно на всяко бебче

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте мами!
 Нова съм тук,регистрирах се специално за да отговоря на въпроса за пелените на Бочко
Бебето ми е на 4 месеца и половина и беше се подсякла заради pampers premium care,в последствие беше ясно,че трябва да ги сменя и видях,че ще има изложение на памперси и мокри кърпи в борса Кати на Пиротска..
Опипах всички изложени памперси и тези на Бочко ми харесаха. Меки са,урината попива в памука отдолу,кожата на бебето остана суха и памперса се напълни ,но не пропусна по кожата й.Горещо препоръчвам,има и за новородено ,сънливко се казват,ние вече сме на 4 любопитко.. страхотни са

# 19
  • Мнения: 2
Цената на пелените(памперсите) на Бочко е 13,49 в ДМ,Лили и Фантастико ги има и по бебешките магазини и аптеки,а много често ги пускат и на промоция

Общи условия

Активация на акаунт