My Toys - В света на играчките - 49!

  • 79 588
  • 1 032
  •   1
Отговори
# 975
  • София
  • Мнения: 2 925
Бяха намалени и имаха още 20% намаление. И аз взех същите и ги получих. 22 евро и на мен ми излезнаха. Изглеждат страхотно. Peace

# 976
  • София
  • Мнения: 3 572
Кога се отчита намалението от 3 евро при абониране за newletter-a им? При мен нещо не се получи, цъкнах отметката, но ми намали само 10евро с код.

# 977
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Бяха намалени и имаха още 20% намаление. И аз взех същите и ги получих. 22 евро и на мен ми излезнаха. Изглеждат страхотно. Peace

Брей, изтървала съм ги. Търся още един малки размери 30-33. Имам време до напролет.

# 978
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Бяха намалени и имаха още 20% намаление. И аз взех същите и ги получих. 22 евро и на мен ми излезнаха. Изглеждат страхотно. Peace

 Peace Точно така. Първоначално се бях спряла на друг модел, но не можах да устоя на цената на тези. Party

# 979
  • София
  • Мнения: 2 925
Бяха намалени и имаха още 20% намаление. И аз взех същите и ги получих. 22 евро и на мен ми излезнаха. Изглеждат страхотно. Peace

Брей, изтървала съм ги. Търся още един малки размери 30-33. Имам време до напролет.
.                                                                     Нашите са 34-37 и мисля, че имаше само този номер. Не се ядосвай  Wink

# 980
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте отново, в края на краищата направих нов профил и мисля, че успях да използвам кода за намаление. Къде мога да следя за поръчката си? На първа страница на темата пише "В Meine konto, в Auftragsübersicht може да следите състоянието на пратката", обаче не успях да се ориентирам къде точно е това Auftragsübersich. Сигурно станах досадна с въпросите си  Embarassed

Успях да преведа, че нямам направени поръчки  Thinking Мога ли да се доверя на написаното и да направя нова или информацията се появява по-късно?

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 17:50 от mentina

# 981
  • Софето
  • Мнения: 622
Здравейте, имам нужда от помощ. Опитах се да пусна първата си поръчка от сайта.  Сумата й беше 44 Е, сложих и код за минус 10 Е. Всичко беше ОК, кодът беше приет. Стигнах до стъпката да напиша номера на картата, но се сетих, че тя не е в мен, а в мъжа ми, затова се върнах да избера плащане с Пейпал. Оказа се обаче, че кошницата ми вече е празна. Сложих отново нещото си, но вече не ми приема кода за отстъпка, изписва ми, че е използван, я реално не е  ooooh! Какво мога да направя в случая? Искам да им пиша, но не се оправям с немския и не знам къде да си поставя въпроса. Моля за помощ  Praynig

Най-бързо и лесно, ще стане ако си направиш нова регистрация.

# 982
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте, имам нужда от помощ. Опитах се да пусна първата си поръчка от сайта.  Сумата й беше 44 Е, сложих и код за минус 10 Е. Всичко беше ОК, кодът беше приет. Стигнах до стъпката да напиша номера на картата, но се сетих, че тя не е в мен, а в мъжа ми, затова се върнах да избера плащане с Пейпал. Оказа се обаче, че кошницата ми вече е празна. Сложих отново нещото си, но вече не ми приема кода за отстъпка, изписва ми, че е използван, я реално не е  ooooh! Какво мога да направя в случая? Искам да им пиша, но не се оправям с немския и не знам къде да си поставя въпроса. Моля за помощ  Praynig

Най-бързо и лесно, ще стане ако си направиш нова регистрация.

Направих го  Peace малко по-горе описах и новия си проблем, но мисля и с него се справих. Благодаря все пак.

# 983
  • София
  • Мнения: 2 925
И на мен ми се случи същото и ми изгърмя кода на единият акаунт  Crossing Arms

Имам два въпроса:
1.По колко акаунта е позволено да има човек? Или поне вие по колко имате?

2. Как разбирате по колко време важат кодовете? На мен след първата поръчка ми пратиха един за -11% и аз докато се накумя и той беше невалиден , за около 5 дни  Crazy Изядох се от яд, защото тъкмо избирах подаръците и щеше да ми дойде добре.

# 984
  • Мнения: 822
Аз май писах, че преди седмица като поръчвах, ми се наложи да си направя няколко нови акаунта, докато успея да сложа и -10Е код, и -3Е (за нюзлетъра). ММ се хвана за главата, а мен ме заболя моята Simple Smile Добре, че поназнайвам вече малко немски и се оправих. Нямах проблеми после с поръчката ми и даже пътува за БГ с превозвача вече.

Всичките ми акаунти са от едно и също IP и досега нищо не ми се е случило Simple Smile

Като получиш кода, в мейла в условията си пише до кога е валиден или за колко дни...

# 985
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро. Вече  съвсем ще се побъркам, не си и мислех, че да поръчам от този сайт ще ми струва толкова нерви  ooooh!
Снощи и аз като моарейн направих 3 акаунта, докато успея да пусна поръчка. Аз обаче не бях получавала имейли с код за намаление, а го взех от нета. След последният, уж успешен опит, в акаунта ми се появи поръчката, заедно с нейния номер и номер на клиент. Дотук добре. Но в имейла не си така и не получих потвърдителен имейл, какъвто пише, че ще получа /това от 1-ва стр./. Винаги ли получавате такъв имейл? Имам описана поръчка в сайта, мога ли да разчитам на това, че ще си получа подаръка за едното дете?

# 986
  • Мнения: 327
Предварително се извинявам ако поста ми не е точно по темата- но СПЕШНО търся някой, който да ми поръча един каленар - 10 Евро струва. Моля, ако някой се съгласи - да ми пише лично съобщение   bouquet

# 987
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 760
На мейла след около ден идва потвърдителния мейл  Peace

Понякога блокира акаунта и дава че кодът е използван без да сте успели да пуснете - когато сте в кошницата НЕ СЕ ВРЪЩАЙТЕ ОБРАТНО В САЙТА! По-добре да затворите страницата,да си отворите нова Ако се изчака до другия ден го разблокирва (при мен поне стана,но кодът не беше за нов клиент,а личен пратен ми на мейла ми Peace )

Кодовете пратени намейл - превъртете надолу под всичките картинки с оферти от сайта има текст със ситен шрифт - там пише до кога е валиден кода и каква мин сума изисква  Peace

Как става номера с код за -10 и за -3е не разбрах?С доставка до БГ ли е това?Аз пък пуснах на 22,11 поръчка с кода за -10е (разпратен масово по мейлите) и на следващия ден 23,11 ми пратиха код -10%  Joy Да се радвам ли,да плача ли... Whistling

# 988
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Радвай се, разбира се. На мен нищо не ми пращат.  #2gunfire #2gunfire

# 989
  • София
  • Мнения: 12 270
Моите неща пристигнаха вчера, трите кашона, оказа се че единият просто не са го отбелязали в сайта.
За съжаление когато пусках поръчката нямах код и не открих работещ, а беше края на деня и изтичаше намелението за Легото и нямах време да търся още.

Общи условия

Активация на акаунт