My Toys - В света на играчките - 49!

  • 79 537
  • 1 032
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 476











Място за регистрация
Колко е доставката може да видите тук
Състоянието на поръчката може да следите от тук
!!!Доставката до България се извършва от DHL
Темата за DHL- проблеми и основни положения
!!!Обявените цени в сайта са с начислено ДДС за територията на Германия, след като ги добавите в кошницата Ви ще се отрази разликата с добавената стойност до ДДС на България, ако поръчката Ви ще пътува насам!!!
Преводач от немски на български
Често задавани въпроси!


За поръчката :

За да направите поръчка ,първо трябва да се регистрирате .
Избирате артикула и при поставяне в кошницата след секунди излиза малко прозорче ,което проверява дали стоката е налична , от него избирате Weitershoppen за да продължите с пазаруването или .. Zur Kasse  за да видите какво има в кошницата и поръчате .
След като приключите с избора на стоки,влезте в кошницата и натиснете Weiter zur Kasse  намиращ се отгоре вдясно над артикулите. Излизат ви данни от профила, както и самите артикули.Под адреса за доставка в дясно има каре : Gutschein / Rabatt / Gratisartikel , в него попълвате кода за намаление ,винаги с малки латински букви и потвърждавате първо с бутона до него – Einlosen , ако ви приеме кода ви връща на Weiter zur Kasse .
В ляво над артикулите имате поле  Zahlungsart, където попълвате данните на вашата кредитна/дебитна карта. След като се убедите, че всичко сте попълнили вярно слагате отметка на кутийката под сумите и натискате Bestellung abschiken.
До няколко часа ще получите автоматичен имейл за потвърждение на поръчката.
Ще ви изпратят мейл и когато поръчката ви се опакова и тръгва.
Kак да поръчате може да видите и тук

В Meine konto, в Auftragsübersicht може да следите състоянието на пратката. Там ще ви излезе и подробната фактура с поръчката,както и номера на пратката.Там излиза информацията за нейното движение.

Всички пратки пътуват до БГ с DHL и с номера на пратката можете да ги следите в сайта на DHL http://www.dhl.de/en.html
В сайта на DHL България практата се появява едва, след като бъде регистрирана, като получена в DHL България, а на следващия ден куриера я доставя на адреса.
Проверката в DHL България става тук, по референция на изпращача, като се посочва номера на пратката и датата, на която е изпратена.

За артикулите

z.Zt. nicht lieferbar в момента артикула не се предлага
Leider Ausverkauft изчерпан артикул
Speditions-Artikel, nur in Deutschland lieferbar -не се доставя извън Германия
- отнася се за обемисти артикули ,пише го под цената .
***Всяка стока си има свой собствен артикулен номер, който можете да видите като кликнете на него в прозорчето с цената.
***При дрехи и обувки- всеки размер е с отделен артикулен номер.
***Ако правите голяма поръчка е най-лесно да добавяте стоките по артикулни номера. Линка към дадената стока завършва на този артикулен номер.
***Когато даден артикул е изчерпан, линка води на начална страница на сайта.
***Ако искате да поръчате повече бройки от един артикул, след като го добавите в кошницата избирате желаната бройка от падащо меню срещу конкретния артикул директно в кошницата.

Кода винаги се пише с малки  латински букви !

Връщане на артикули

До сега  има пуснати поръчки с кредитни карти и дебитни визи електрон на БПБ, ПИБ, ЦКБ, КТБ,ДСК , Райфайзен банк , ПроКредит.


С благодарности към  marianik открила този сайт и всички спомогнали за информацията в първия пост!        bouquet

                             Към първата тема   1   2   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
45
46
47

Приятно и успешно пазаруване на всички !

Последна редакция: ср, 23 окт 2013, 16:00 от jijibiji

# 1
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
jijibiji благодаря за новата тема.  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 8 283
Диди, благодаря за отговора и темата.

# 3
  • Мнения: 4
jijibiji, благодаря за отговора!   bouquet Доста време рових за нов код, но така и не намерих (все един и същ излиза). Принудих се да направя нова регистрация. Поръчката е пусната. Струва ми се, че ваучера не трябва да се застоява в кошницата, защото губи давност. Чак ми звучи невероятно, но факт е, че две регистрации ми седят без пусната поръчка заради този код. Да не говорим, че голямо мислене мисля докато пусна поръчка  Laughing

# 4
  • Мнения: 1
Момичета, може ли някой да ми помогне като ми обсяни има ли вариант да си намаля доставката или ако някой има код за отстъпка...
Направо съм бясна...поръчах столче за кола от мадъркеър и след двуседмично чакане изведнъж се оказа, че изобщо не са го изпратили, но пък парите си ги прибраха.
Сега реших да поръчам оттук, излиза малко по-скъпо и ще съм благодарна, ако някой може да ми обясни има ли подобен вариант.

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 12 233
  Според вас поръчката ми която вече има номер и е на трета стъпка в дчл дали има шанс да пристигне до края на другата седмица на адрес. Питам защото имам три костюма на вампири за малките за хелоин и разчитам на тях. Пусната е на 11-ти, чак на 22 ри и на 23-ти обаче я предадоха на дчл.
  Обсъжданото колело на Худора би трябвало обаче да става вече за дете на 2,5 г , която върви по-едрично нали? Аз имам пуки 12 инчово, което малката ми дъщеря на две и нещо можеше вече да го кара, но определено съм за по-малки деца вече за по-малкият 8 или 10 инчов вариант. Ако има някои който скоро ще пуска поръчка бих искала да се присъединя с едно такова колелце на Худора.

# 7
  • Мнения: 2 880
Диде,мерси за темата  Hug
чакам коментари относно Боби-кара/ скутера искам по-скоро/,става ли за 2годишно и кога да дебна намаление и за ролерите кога ,най-малкия размер Praynig
А някой ако има излишни 36н за мен да свирка на лс Hug

# 8
  • Мнения: 322
И аз благодаря за отговорите и темата  Simple Smile .
колкото до тежината имаше коментар за худората че е с  0.5 кг по-лека ,2.7 спрямо 3.3 на пукито.
Хубаво би било ако някой е ползвал худората да сподели .... все пак цената е х2 при пукито.
Да очакваме ли намаления по Коледа за пуки ?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 476
borika, странно е, но е напълно възможно да са вкарали нови условия и да не трябва да се застоява...не ми се е случвало подобно нещо, винаги вкарвам кодче, когато някой ми даде, за да тествам хваща ли се при мен и не съм имала подобни преживявания, но може да е новост...
Krass, кодчета за 10 евро намаление за нов клиент можеш да намериш в Гугъл  Peace
ani-ali , според мен скутерчета са страхотни и са чудесни за 2г дете. Мисля, че и цената им е добра в момента  Peace
Aila, до понеделник, най късно вторник ще е при теб  Peace

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 813
Диди   bouquet
  bouquet
Аз вече чакам коледния календар  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 390
jijibiji и аз благодаря за темата!
Чакам си с нетърпение поръчката!
аni-ali аз пуснах два комплекта ролери на худора. Следя ги от пролетта, но цената не се е променила и повече не мога да чакам. Имаме едни такива и съм много доволна, затова исках същите. Преди 2г ги бях взела за около 20Е, но сега се 29,99Е. Но децата са 2 и вече на каката са малки, а дребната иска и тя да кара и се карат постоянно за тях и не мога да чакам намаления повече Simple Smile.

# 13
  • Мнения: 2 880
Диди, аз като купих на моята скутера,беша малко над 20 Е червен, атози сега е 29,изобщо не е намален http://www.mytoys.de/BIG-BIG-Scooter-schwarz-gr%C3%BCn/Kinderfah … .17.04.07/2584650 ,имам време ще чакам още,поне за код,ако не намаление,мисля го за лятото   Peace
А ролерите са за пролетта за РД на дъщеря ми,някои от тези мисля,на Худора:
http://www.mytoys.de/Hudora-Inliner-HD-168-pink/Inliner-Rollschu … a01.07.01/2069414
http://www.mytoys.de/Hudora-Kinderinliner-HD-90-R/Inliner-Rollsc … a01.07.01/1954879 или тези нп няма малки номера,а и за мен са огромни,за племеницата миналата зима поръчахме за 14-15 същите но на другата марка - laHobba  Peace много е доволна  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 12 233
ani-ali аз съм много доволна от ролерите, имам тези, както и още два подобни чифта на Худора за децата и трите ги карат . Аз също имам, но веднъж се качих тази година  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт