My Toys - В света на играчките - 33!

  • 38 922
  • 768
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122

Това е сайта :










http://images.mytoys.com/mytoys/images/flyer/schulflyer10/index2.html





Място за регистрация
Колко е доставката може да видите тук
Състоянието на поръчката може да следите от тук
Доставката до България и до дома ви се извършва от GLS и Интерлогистика
Преводач от немски на български
Често задавани въпроси!


За поръчката :

За да направите поръчка ,първо трябва да се регистрирате .
Избирате артикула и при поставяне в кошницата след секунди излиза малко прозорче ,което проверява дали стоката е налична , от него избирате Weitershoppen за да продължите с пазаруването или .. Zur Kasse  за да видите какво има в кошницата и поръчате .
След като приключите с избора на стоки,влезте в кошницата и натиснете Weiter zur Kasse   намиращ се отгоре вдясно над артикулите. Излизат ви данни от профила, както и самите артикули.Под адреса за доставка в дясно има каре : Gutschein / Rabatt / Gratisartikel , в него попълвате кода за намаление ,винаги с малки латински букви и потвърждавате първо с бутона до него – Einlosen , ако ви приеме кода ви връща на Weiter zur Kasse .
В ляво над артикулите имате поле  Zahlungsart, където попълвате данните на вашата кредитна/дебитна карта. След като се убедите, че всичко сте попълнили вярно слагате отметка на кутийката под сумите и натискате Bestellung abschiken.
До няколко часа ще получите автоматичен имейл за потвърждение на поръчката.
Ще ви изпратят мейл и когато поръчката ви се опакова и тръгва.
Kак да поръчате може да видите и тук

В Meine konto, в Auftragsübersicht може да следите състоянието на пратката. Там ще ви излезе и подробната фактура с поръчката,както и номера на пратката.Там излиза информацията за нейното движение,като кликнете на страницата на логистиката GLS Sendungsauskunft.

   Движението и местонахождението на вашата поръчка може да следите от тук , с номера на пакета на поръчката Ви / можете да го  видите в профила си в сайта, или в мейла , който са ви изпратили/ .


За артикулите

z.Zt. nicht lieferbar в момента артикула не се предлага
Leider Ausverkauft изчерпан артикул
Speditions-Artikel, nur in Deutschland lieferbar -не се доставя извън Германия
- отнася се за обемисти артикули ,пише го под цената .
***Всяка стока си има свой собствен артикулен номер, който можете да видите като кликнете на него в прозорчето с цената.
***При дрехи и обувки- всеки размер е с отделен артикулен номер.
***Ако правите голяма поръчка е най-лесно да добавяте стоките по артикулни номера. Линка към дадената стока завършва на този артикулен номер.
***Когато даден артикул е изчерпан, линка води на начална страница на сайта.
***Ако искате да поръчате повече бройки от един артикул, след като го добавите в кошницата избирате желаната бройка от падащо меню срещу конкретния артикул директно в кошницата.
Ако излезете от профила си преди да направите поръчка ще трябва отново да прибавяте стоките при следващото влизане- сайта не помни!!!

                       OЩЕ...

Кода винаги се пише с малки  латински букви !

Връщане на артикули

До сега  има пуснати поръчки с кредитни карти и дебитни визи електрон на БПБ, ПИБ, ЦКБ, КТБ,ДСК , Райфайзен банк , ПроКредит.
Картата, с която ще се плаща трябва да има поне 3 мес. валидност.
От скоро има много отказани ,неприети поръчки или такива на които искат банков превод ,когато се поръчва с карта ,на която  името на  картодържателя не съвпада с   името на /акаунта / на клиената.

С благодарности към  marianik открила този сайт и всички спомогнали за информацията в първия пост!      bouquet

                             Към първата тема  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21     22  23  24    25   26  27  28     29  30  31  32











Ако нямате собствена кредитна карта или просто не ви се занимава, има любезни мами, които предлагат комбинирани поръчки с пощенски разделени между участниците в съответната поръчка:

jijibiji


ivasl


DeCuTa


snezko


Приятно и успешно пазаруване на всички !

# 1
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Мале,като да не повярваш първа -може ли да ми дадете линк към онзи камион за боклук,който купувахте преди време...

# 2
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Мър-мяу.

# 3
  • Мнения: X
Мерси за новата тема!   bouquet

# 4
  • Мнения: 186
запис да ви следя   bouquet

# 5
  • Мнения: 208
Мале,като да не повярваш първа -може ли да ми дадете линк към онзи камион за боклук,който купувахте преди време...
Камиони за боклук

# 6
  • Мнения: 2 641
Камиона е уникален! Може би една от най успешните играчки Simple Smile

Светле, привет  Hug не успях да ти отговоря на ЛС  Hug

Иве, моля те имай ме и мен в предвид Simple Smile дано успея да се организирам докато пуснете.

Може ли да дадете препоръки за играчки за 3 годишно дете? Игри, коли, неща за ДГ? Praynig Praynig Praynig

# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 3 869

Аз няма да спра да го хваля този камион!!! Освен че е точно като истинските със всички масти, детайли и функционалности, излези и много здрав. Моят син е доста силен, хвърля, блъска, бута, но не е успял още да случи огледалцата на камиона примерно или четките на буклоджиите - все дребни и тнъки елементи, които в повечето случаи зиманават още в първата седмица на новата играчка...

# 10
  • Мнения: 7 605

Аз няма да спра да го хваля този камион!!! Освен че е точно като истинските със всички масти, детайли и функционалности, излези и много здрав. Моят син е доста силен, хвърля, блъска, бута, но не е успял още да случи огледалцата на камиона примерно или четките на буклоджиите - все дребни и тнъки елементи, които в повечето случаи зиманават още в първата седмица на новата играчка...

Мерцедес бе - желязно качество  Grinning

# 11
  • Мнения: 288
Добро утро момичета  Hug

Моренцето е прекрасно, слънчево, с лек ветрец, вечерите прохладни, никакви комари, спокойна и приятна атмосфера  Grinning Днес чакаме приятели с Бебка на 4 м, която още не сме виждали, че е австрийка  Mr. Green Децата само за нея говорят как щели да "плуват" с нея на дълбокото  Joy под мостчето над големия басейн и лодката пазят отвътре да е суха за нея, че била малка и да не си намокрела памперса  Crazy Голяма забава ще падне и лопатки и гребло са й "заделили" от "скъпоценностите"  Joy

Нивеа  Heart Eyes  чакаме те, разбира се, с каквото може ще помагаме батко Лео да е щастлив, че голяма "криза" го чака след месец с появата на мъничето  Joy Дано да намери себе си и много приятели в детската, да е здрав и да ходи с желание!

Светле, Бандитка, Меги  Grinning  напълно ви подкрепям за камиона от Чистотата  Joy много харесвана и любима играчка, идеална за подарък и на разумна цена  Peace

Може и аз да поръчам един камион, сега са налични, че скоро започваме училище, времето ще отлети неусетно до началото на РД-поредицата през Октомври, последвана от Коледни и Новогодишни празници. Сигурно съм слънчасала  Joy но направо отсега страх ме хваща, като знам какви ще сме ученици и как ще трябва да се организирам с разните извънкласни занимания и детската. Откровено, съвсем планирано и повече от доброволно, ще стана "професия домакиня"  hahaha  

Понеделник навярно ще поръчвам някои ученически принадлежности - благодарна ще съм  да споделите и препоръчате  нещо полезно и от опит - примерно престилка за рисуване или нещо полезно, на което сте попаднали, да ми спестите лутаницата  Blush И още един въпрос: моделин на пръчки същият ли е като моделина Play Doh в кутийките ?
Мини   bouquet за темичката. Благодарност за труда и полезността в темичките  Grinning Възхищавам се на на хора като теб  Heart Eyes добронамерени и чистосърдечни  Hug

# 12
  • Мнения: 3 869
Някой поръчвал ли е от тази серия играчки за момченца: http://www.mytoys.de/Learning-Curve-Bob-der-Baumeister-Baggi-Tra … o.pr01.05/1607220
Има и по-големи модели, за деца на 2 г.... Малкият е просто луд на тема машини! Всякакви багери, валяци, кранове и машини за миене на улици го влекат неудържимо  Laughing
Показаният в линка сет е много пълен, но играчките са малки (ок. 8 см), не знам доколко са здрави за детето под 3 г. Иначе с метални колички от 5-6 см сме ок.

# 13
# 14
  • Мнения: 208
Случайно някой да има отзиви за тази количка: Roadmaster Safety 1st. Толкова е намалена, че ме сърбят ръцете...  Whistling Чудя се между нея и Quinny Speedi.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт