My Toys - В света на играчките - 49!

  • 79 571
  • 1 032
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 5 999
Запис   bouquet

# 16
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ние подкарахме Худора 12" на 2,5г, така че не мисля, че 10" за 2г. Много съм доволна, още ги карат, но на пролет ще купувам големи с педали. И наистина по-лесно се научават на колела с педали без помощни. Онзи ден излизахме с приятели с дете на 5,5г, което сега се научи да кара без помощни. Моят единия му взе колелото и буквално след 30-ина мин го караше. Седяхме изумени и гледахме. Е, не бързо като това без педалите, но баланса си го пази, само му трябваше време да види как се въртят педалите. При това не ми даваше да държа колелото отзад, сам се мъчи.
Така че напролет ще взема за кратко да посвикнат съвсем малки с педали и ще купя нови големи.
Айла,   bouquet . Мисля, че ще ти дойдат костюмите. След като са в ДЧЛ обикновено за 7-8 дни идват. Много са ти забавили обработката.
По отношения на Бобикара моторчетата. Една приятелка ни даде едно моторче подобно на това,, купувано от Кауфланд за 20-30лв. Такова здраво чудо не бях виждала, такъв тормоз от малките на двора видя, а преди това е карано от още 2 деца. Колко време се канихме да купим още едно, даже ги бяха пуснали на 15-ина лв, ама защо не го направихме не знам. Страшно попадение, препоръчвам го с 5 ръце. Все още се карат за него често, макар че им малее доста вече.
 
На Лахоба и Худора и аз съм поръчвала ролери за приятелки, много са доволни и от двата модела. Аз оглеждам за малките ролери, но малки номера, чудя се кога ще могат да карат вече.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 248
Meggysan Eлена от миналата година и отстъпих старите ролери на Ники, но тогава още се учеше и се качва 2-3 пъти на тях, макар че на кънките се справяше много добре. Тази година вече, около 4 г-4,5 г си ги кара съвсем спокойно и добре. Не развива скоростта и изпълненията на каките, но се справя отлично. Преди това имах едни боклуци от спорта, с три гуми на триъгълник и с тях нищо не ставаше.
Иначе нейните са тези, като дори леко вече сме ги преместили за номера - http://www.mytoys.de/Hudora-Kinderinliner-HD-90-R/Inliner-Rollsc … a01.07.01/1954879
Ако не се лъжа бяха 28-31 ... или нещо подобно, мога да проверя.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Тия съм ги поръчвала, готини са. Ти направо в преразход ще ме вкараш Simple Smile. В интерес на истина за кръщенето едните приятели ни дадоха пари за ролери да купим, още не съм обаче и затова обмислям. Значи за годините правилно съм се ориентирала. Естествено, че не очаквам скорости, но и по-добре, че иначе не мога да ги стигна Wink.
Няма да купувам боклуци, определено, искам такива като обувки, не пластмасовите дървении. В интерес на истината на Кауфланд има намалени ролери по 37 лв хубави. Пак са немски, но са си от този тип като Худората. Та се чудя, но са май от 30н. Моите са с 27, 28, но ролерите ми изглеждат умалени като номер.

# 19
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Meggysan какво стана с допълненията към дървените влакове, отказа ли се? Simple Smile

# 20
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Meggysan какво стана с допълненията към дървените влакове, отказа ли се? Simple Smile

Ааа, не, как ще се откажа Simple Smile. Толкова често те споменавам и все с добро за този влак Simple Smile.
Доста задачи напоследък имах и не съм разглеждала подробно сайтовете. Може би оттук ще взема и ще харесам на момента на поръчката, каквото има изгодно. Английските сайтове много и не мога да ги обхвана.

# 21
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Аз от миналата година имам поръчка за двоен син мост. Ама единственото място, където го видях беше в големите комплекти на Лууди. Ама 350 -400 лв не ми се даваха. Та ако видиш, двоен, дървен и син мост кажи ми.

# 22
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Еййй, ти ме уби просто с това изискване Simple Smile. Май гледах някъде, но червен, ще потърся, евентуално ще боядисваш Simple Smile. Купувала ли си някакви други гари, мостове, тунели или нещо от сорта?

# 23
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Еййй, ти ме уби просто с това изискване Simple Smile. Май гледах някъде, но червен, ще потърся, евентуално ще боядисваш Simple Smile. Купувала ли си някакви други гари, мостове, тунели или нещо от сорта?

Не съм взимала, защото не са му интересни, набляга на релсите  Wink. Той и с мостовете не играе, много му пречат като седне на земята и си простре краката аз и за това приятно се разсейвам. Но този мост беше голям и син (нещо като Голдън Гейт) и се влюби, а като му влезне муха в главата няма излизане  Grinning .

# 24
  • София
  • Мнения: 546
Здравейте Simple Smile Искам да използвам дискусията за влакчетата и да попитам - на каква възраст горе-долу започнаха да си играят с тях децата ви? Имам да мисля за сина си подарък за Коледа и после февруари за 2-рия му рожден ден и се чудих дали вече ще му е интересно влакче  newsm78 Разбира се засега в опростен вариант Simple Smile Той по принцип много-много не си играе с играчки, занимава се основно с нашите телефони, компютри, портфейли, парцали и т.н., което още повече затруднява задачата ми Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 298
Азарея в ИКЕА виждах подобен на този и ако не греша беше син и дървен Simple Smile.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Супер възраст си е според мен за този тип дървени. Имаме и пластмасово подарък, първо, че изключително трудно се сглобява, задържа влака на релсите и т.н. Дървените са страхотни. Отначало само релси с влак може да вземеш и после да мислиш за допълнения.

Азарея, мерси, ще разгледам какво предлага пазара Simple Smile.

Този много паянтов изглежда, ще пада лесно. Искам нещо, което е цяло, не като на трупчета.

# 27
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Азарея в ИКЕА виждах подобен на този и ако не греша беше син и дървен Simple Smile.
Благодаря shrekie, но малкия има такъв. Човека има претенции, иска двоен не единичен.

# 28
  • Мнения: 741
Поръчвали ли ли сте от спортните екипи на Килтек:
http://www.mytoys.de/killtec-KILLTEC-Ski-Set-KETH-f%C3%BCr-M%C3% … .danke.01/3352771
Дали са качествени?

# 29
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Поръчвали ли ли сте от спортните екипи на Килтек:
http://www.mytoys.de/killtec-KILLTEC-Ski-Set-KETH-f%C3%BCr-M%C3% … .danke.01/3352771
Дали са качествени?

Не съм, ни Килтек са си марка, така че не би трябвало да има проблем.

Общи условия

Активация на акаунт